Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol lehet ismerkedni? fórum

Hol lehet ismerkedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
88. Amaunet (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 13:24

Köszönöm, így sokkal könnyebb. (nem hülye vagyok, csak nyitottabban és racionálisabban gondolkodom)

Az olyan nőknek, akik gyakran váltanak partnert sincs az arcukra írva, hogy így élnek és azoknak sem, akik hűségesek és minden este ugyan azzal a pasival bújnak össze.

87. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 13:15

Ezért is jó ismerkedni, minél több helyről, minél többféle emberrel, hogy vki levetkőzze az előítéleteit és ne legyen ennyire szűklátókörű.


Kb. 4-5 embert tudnék mondani az ismerősi körömből, akiről haverkodás szintjéig is azt gondolják, hogy monogám típus/szoknyapecér -és most csak a férfiakról beszélek- és egyáltalán nem így van.


Szóval ismerkedni kell, mindig mindenkinek. Alapvetően ebben sztem senki nem olyan jó. Azok is nagyon bezárkóznak sokszor, akik kapcsolatban vannak, barátkozni, haverkodni nem tudnak sokszor az emberek. Mindig mindenki csak az érdekeket nézi. "Nem adok semmit, ha nem kapok semmit."


Azért nem értem azokat a nőket sem, akik elutasítóak az egyéjszakás kalandokkal szemben. Az csak akkor derül ki, hogy mi volt ha annak az éjszakának vége van. Elvárják a pasitól, hogy feleségül vegye, miközben 1 szexre nem hajlandóak. Ezt nagyon álszent dolognak tartom a legtöbb nőtől.

86. 6fcdb51b04 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 13:15
Szia. Én a barátnőmnél tartandó házibulin találkoztam a férjemmel,akivel 18 éve tart a házasságom.
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Amaunet)
2021. szept. 24. 13:13
Napi szexről szó sem volt. Gyakori partnercseréről írtam. Szóval a partnerszámról, ha így könnyebb :)
84. Amaunet (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 13:11

Igen, van különbség köztük, de az nem abból adódik, hogy naponta hányszor szexelnek.


Mindegy. Benned előítéletek vannak.

83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Amaunet)
2021. szept. 24. 13:07

Szerintem sokszor az is látszik valakin, ha 20 éve hűséges tudott lenni egy partnerhez.


Nem hiszem el, hogy nem látsz ránézésre különbséget egy kiégett lotyó vagy szoknyapecér között, és egy 20 éve monogám kapcsolatban élő nő/férfi között.


Nyilván a látszat néha csal(hat), ezért fogalmaztam nagy általánosságban.

2021. szept. 24. 13:07

Egyébként nem terveztem hozzászólni a fórumhoz.

Ehhez hasonló már ezer született itt. 40+ nők társtalansága.

Akinek ennyi idősen fogalma sincs, hogy hogyan kéne ismerkednie az ne tegye! Ne ismerkedjen!

81. 00dfb24292 (válaszként erre: 78. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 13:03
De akkor sincs senkinek a homlokára írva, hogy hány emberrel szexelt. 😄 Ezek csak a te előítéleteid.
80. Amaunet (válaszként erre: 79. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 13:02

Ha jól olvastam, akkor te hoztad fel.:)


Ha 20 évig egy partnerrel van kapcsolatban valaki, akivel heti 10x dől ágynak az nem látszik?

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Amaunet)
2021. szept. 24. 12:59
Az is része az életének, ezáltal az életmódjának, de ne kelljen már ezt itt bizonygatni. Nem is ez a téma.
78. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 75. - 00dfb24292)
2021. szept. 24. 12:57

Valóban. A pia, cigi stb is :)

De én ide sorolom a sok partnert is. Tényleg nem muszáj egyetérteni.

Térjünk vissza rá 20 év múlva. :D

77. Amaunet (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 12:56
Az életmódja. De nem az, hogy hány partnere volt.
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Amaunet)
2021. szept. 24. 12:54

Nem ez a téma, sajnálom, hogy elkanyarodtunk.


Sok ember arcán előbb utóbb nyomot hagy az életmódja.

Mick jagger pl :)

75. 00dfb24292 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 12:54
Igen, viszonylag fiatal vagyok. De mindenki öregszik, az is, akinek sok partnere volt, és az is, akinek kevés. Inkább a stressz, kialvatlanság, helytelen táplálkozás, cigi, pia az, ami nyomot hagy. De nem muszáj egyetértenünk. 😉
74. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 33. - 00dfb24292)
2021. szept. 24. 12:52
Teljesen egyetértek. Ebből a szempontból sem a kor, sem a munkahely egyáltalán nem fontos. Sem az, hogy "külsőleg" hasonlítsunk, nekem sokkal vonzóbb, ha egy pasi önálló, és nem kell anyáskodnom felette... ebből a szempontból például sokkal jobbak az idősebb pasik.
73. Amaunet (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 12:48
Mi? Hogy hány partnere volt? Hogyan, miként vehető ez észre?
72. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 12:45

Akkor neki pláne ajánlom! Fiatalítana rajta sokat, ha nyitottabb lenne.

Egy jól karbantartott 40 éves nőci bátran válogathat a harmincas pasik körében is.


Nehezebb a pálya, én is munkahelyet, szakmai rendezvényeket, internetes társkeresőt, hobbihoz kapcsolódó rendezvényeket, workshopokat ajánlok.


Viszont, amit itt az ismerkedésről írtam az hatványozottan igaz. Vissza kell rázódni, kacérkodni, flörtölni, aztán lehet startolni az "igazira", sose tudni... a fiataloknak leginkább azért könnyebb, mert bátrabbak, mert még nem érte őket annyi csalódás. Ilyenkor viszont már okosabban taktikázik az ember. Remélhetőleg...:D

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - 00dfb24292)
2021. szept. 24. 12:44

Gondolom fiatal vagy. Látszani később szokott :)

Persze ez egyéni, de sokszor tényleg rá van írva az illetőre.

70. ariana (válaszként erre: 63. - Mézes-Krémes)
2021. szept. 24. 12:44
Nagyon jól mondod, egy bizonyos kor után, mindenkinek van zakkanása, amit el kell fogadni, és azt is, hogy mi sem vagyunk már 20 évesek. Persze ha valaki 40-50 évesen is úgy néz ki, mint egy 20 éves, joggal várja el a jövendőbelijétől is ugyanezt.
69. ariana (válaszként erre: 14. - Bichi)
2021. szept. 24. 12:41
Igazad van, bárhol lehet ismerkedni. Vonaton, boltban, taxiban, utcán, munkahelyen, strandon, de aki nem nyitott, az sehol nem fog.
68. 00dfb24292 (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 12:33
Úgy is hoppon maradhatsz, többször is, ha nem adod magad könnyen, és kezdheted elölről az ismerkedést. Így is gyűl a partnerek száma. Vagy első randin összefekszel valakivel, és együtt maradtok. Szerintem senkin nem látszik, hogy hány partnere volt. Mindenki azt hazudik, amit akar, hol többet, hol kevesebbet. 😄
67. Auróra2010 (válaszként erre: 65. - Nemsüti)
2021. szept. 24. 12:24
Milyen szolgáltatótok van? a mi tv-nken nincs is nt-geo, digis
66. Nemsüti (válaszként erre: 63. - Mézes-Krémes)
2021. szept. 24. 12:23
En bólogatok👍👍👍
65. Nemsüti (válaszként erre: 62. - Mézes-Krémes)
2021. szept. 24. 12:22

Ezzel egyetértek. Általánosítani nem lehet.


Nálam mondjuk megy az ATV szinte koraestig, de sokat nézem Hír tv-t és jót veszekszünk a tévével 😀😀 Én szeretem tudni mi zajlik körülöttem libernyákoktól a kedves vezetőn át, az épp aktuális előválasztástól a ráhelig😀😀😀


De az is belefér hogy este a Survivort bámulom meg a luxifeleségeket😀😀😀 Netrlix nekem nincs, de filmre, sorozatra nincs igényem, ami nagyon érdekel, letöltöm.


16 égig éltem “nem nézek tevét csak natgeo-t” pasival, és rá kellett jönnöm, hogy a sok tudás mellett fogalma sincs amúgy az életről. A bazaltszikláktól, a Titanic utolsó kötélhúzójáig tudott sok mindent, de ez annyira nem érdemleges tudás.

64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - 00dfb24292)
2021. szept. 24. 12:15
Hát nem tudom. Tudom vannak nők akiknek mindegy hány pasival jönnek össze, de nem mindenki adja szívesen oda magát ilyen könnyen. Ki lehet égni és bele lehet fáradni a gyakori partnercserébe. Sokszor már egy férfi/nő arcán is lehet látni mennyire kiélt és elhasznált.
2021. szept. 24. 12:15

Ja, és amit még lehagytam, lemaradt.

Szerintem sokan ott rontják el, hogy vannak bizonyos elképzeléseik/elvárásaik, illetve tele vannak mindenféle előítéletekkel is mindezek mellett. Ezeknek a nagyobb részét lehet, hogy totál el kéne engedni, és a hozzájuk közeledő embernek adni egy tiszta lapot egy lehetőséggel... Nem? :) Mindenféle sallang nélkül egyszerűen megismerni, és kideríteni, hogy passzolhatnak-e emberileg, meg mindenhogyan? Ha nem passzolnak az úgyis elég hamar kiderül, mint ahogy az is, ha működhet a dolog. Nem?


Egyébként valamilyen igényről többnyire mindig le kell mondani. A realitás nem az, hogy jön majd a számomra kívül-belül-anyagilag totál tökéletes "álompasi", aki csak és kizárólag engem akar, értem van oda. Persze szingli is, meg független is, és teeermészetesen monogám. :D

Tökéletes ember nincsen, és mi sem vagyunk azok. Senki nem az. Mindenkinek vannak gondjai, meg jellemproblémái is. Ahogy én látom, ezt azért nagyon sokan elfelejtik ám, aztán meg csodálkoznak, hogy miért vannak totál egyedül...

62. Mézes-Krémes (válaszként erre: 53. - Nemsüti)
2021. szept. 24. 12:03

Mi pl. tudjuk, hogy mi zajlik, de csak úgy nagyon nagyvonalakban, mert egy ideje eljutottunk arra a szintre, hogy a nyugalmunkhoz ki kellett kapcsoljuk a híreket. A bulvárról, vagy arról, hogy mi megy a TV-ben, arról nem sokat tudunk, mert nem nézzük és nem is olvasunk ezekről semmilyen felületen. Egyszerűen nem érdekel.

Az RTL és TV2 pl. nem is megy a tv-ben, soha.


Én szinte soha nem nézek tv-t, helyette olvasni szoktam. Nem mellpüfölgetés, tényleg így van. :) Ha nézünk bármi is, az a netflix-ről történik.

A férjem pedig a natgeo meg hasonló ismeretterjesztő csatornát nézi esténként. Többnyire a történelmi dokukat szereti, de szokott mást is nézni bőven. És egyébként olyan szerteágazó az ismerete a történelem kapcsán, hogy én nem is beszélgetek vele. Nem azért, mert neki nincsen lövése, hanem azért, mert hozzá képest nekem NULLA a tudásom, és többnyire hozzá sem tudok szólni érdemben ahhoz amiket felhoz. :D Ő építőipari munkás, én meg egy nívósabbnak számító helyen dolgozom.


Ja, és az agyon tanult kollégáim amúgy szinte mind az éjjel nappal budapest, álarcos énekes, feleségek luxus kivitelben, és egyéb színvonalas műsorok nézésével töltik el az estéiket. Ezt onnan tudom, mert hallom ahogy kibeszélik melyikben mi történt. Igazából én lógok ki azzal, hogy ezekből egy részt sem láttam. :)


Nem baj amúgy, hogy nézik. De te szerintem erősen általánosítasz. Vannak kivételek mindenhol, senki nem egyforma. Nem jelenthetjük ki, hogy egy tanult, diplomás ember ilyen meg olyan, míg egy építőipari munkás meg amolyan.

61. Mézes-Krémes (válaszként erre: 55. - Nemsüti)
2021. szept. 24. 11:52
Mondjuk ő pont tényleg olyan volt (szerintem) amilyennek előadta magát. :) Talált is volna magához hasonlót, csak ugye hát az a pali nem kente fel a falra bakker. :D
60. Mézes-Krémes (válaszként erre: 51. - Channa*)
2021. szept. 24. 11:51
Pedig már elképzeltem, ahogy építkezésen mászkálsz ismerkedési szándékkal. :DDDDD
59. Nemsüti (válaszként erre: 57. - Érdekes73)
2021. szept. 24. 11:37
Pont erre gondoltam én is. Nem szeretnék munkatárssal összejönni, soha.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook