Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol lehet ismerkedni? fórum

Hol lehet ismerkedni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
28. Nemsüti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:47

Mikor még hamvas barack voltam, szórakozóhelyen ismerkedtem. Volt hogy kipróbáltuk egymást egyből, volt hogy csak beszélgettünk.

A mostani páromat Tinderen ismertem meg, ennek már 3 éve,nekem pozitív volt az app.

27. Bichi (válaszként erre: 23. - Channa*)
2021. szept. 24. 09:45
Na ez nagy hiba, én pont ismerek egy "álompasit", nem is értem miért van egyedül... Építkezésen dolgozik, mélyépítő, jól néz ki, kedves, segítőkész, igazából egy rossz tulajdonságot nem találnék nála, jól is keres, és speciel szingli 40-es :DDDD
26. Channa* (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:42

Na igen...álom pasi.

Hát nem, nem adnék lejjebb pusztán azért, mert vannak akik azt gondolják, hogy nekem nem jár már a korom miatt a számomra álom pasi.


Mert ugye azt tudjuk, hogy az álom pasi nem a kigyúrt 30 éves milliomos.


Az álom pasi jó esetben, mindenkinek más.

25. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:39
Ismerkedni bárhol, párt találni kicsit nehezebb. A páromat úgy találtam meg, hogy mindketten segítettünk egy közös ismerősnek.
24. Bichi (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:39
Ne hülyéskedj már, egy 40-es simán lehet "főnyeremény", akár férfi, akár nő. Legalábbis én ismerek párat :DDD
23. Channa* (válaszként erre: 21. - 00dfb24292)
2021. szept. 24. 09:39

És a kinézet, csak az egyik szempont, a kor a másik, és persze a meló sem mindegy és az iskolázottság sem.


Én tuti, hogy nem építkezésen keresnék partnert magamnak;)

22. 00dfb24292 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:38
Milyen az álompasi?
21. 00dfb24292 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:22
Szerintem nem számít a kor, ha valaki jól tartja magát, és a felfogása is rendben van. Egyik tíz évvel idősebbnek, másik tíz évvel fiatalabbnak néz ki. Nőben és férfiban is. Találkoztam már olyan negyvenes nővel, hogy huszonévesnek tippeltem. Leesett az állam, amikor megmondta, hogy hány éves.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Channa*)
2021. szept. 24. 09:21

Fiatalon is fontos a realitás, de sokszor pont ez a gond. A nők és férfiak is megszokták, hogy fiatalon kik az elérhetőek számukra, ami 40-50 körül már nagyon nem ugyanaz.


Ahogy írtad is. 50 éves pasi ne 20 évest akarjon, mert nem reális, ha csak nem pénzes. A nőknél ugyanez. Ne álompasit akarjon, mert az álompasik nem 40-es nőket szeretnének párnak.

19. Channa* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 09:10

Na de ez így van fiatalon is, mármint a realitásoknál maradással kapcsolatban, nem?


Nem csak attól főnyeremény valaki, hogy 20 éves, és nem csak attól, hogy tele van a pénztárcája.


Szerintem. A kapcsolatoknak nem erről kell szólniuk.

Aki 50 évesen 20 éves fruskákat akar, annak baj van a fejében, mert ő pl. nem látja reálisan saját magát, hiszen nem tudja magáról, hogy max. a pénztárcája miatt fog vele egy 20 éves szóba állni.


Vagy milyen hozzájuk illőre gondolsz?


Tegyük fel, hogy a 40 éves barátnőd közalkalmazottként dolgozik egy állami cégnél a számvitelen. Milyen pasi neki a reális választás?

Mert hát, már ő sem egy főnyeremény, hiszen egy öregedő nő, mindegy, hogy néz ki és mennyire van agyban a helyén...

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Channa*)
2021. szept. 24. 09:01

Én is ismerek 40 felettieket akiknek sikerült normális tartós kapcsolatot találni, de nagyon sok ellenpéldát is látok. 40-es nők és férfiak évek óta egyedül. Ilyenekből mintha több lenne, mint sikersztoriból.


Ahol sikerült. Ott azt látom a párok mindkét tagja reálisan látta a helyzetét, hogy már nem "főnyeremények" a párkeresési piacon és hozzájuk illő párt kerestek. Találtak is.

17. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 08:35

Miért lenne nehezebb idősebben?


Van több ismerősöm, akik 40 felett találtak új párt maguknak és nem is egy. Nő ismerősökről beszélek, de ugye ez hozza magával azt, hogy pasi is talál.


És egyik sem hajléktalan, munkanélküli, lerobbant pasit talált magának.


Ők, ahogy írtam, munkahelyen és barátok által találtak új párt maguknak és nem csak olyat, akikkel időnként találkoznak, hanem össze is költöztek és közös terveik volta/vannak, azaz közös lakást vettek, stb.

Van olyan, aki már nyugdíjba ment az új párjával, azaz nem 2 hetes kapcsolatokról van szó, hanem bőven többről.

16. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 08:27

Lehet, hogy igaza van;)

Szerintem most, az internet világában sokkal nehezebb ismerkedni, mint régen, amikor még "csak" úgy működött ez, hogy személyes jelenlétet igényelt.


Én jobban preferálom azt, ha egy embert "egészben" látok, azaz nálam szóba sem jöhetne egy netes ismerkedés, mivel nem lenne elég számomra egy fotó. Én képtelen vagyok a nyálamat csorgatni egy fotón látható pasira, kell hallanom a hangját, kell látnom a mozdulatait, illetve fontos, hogy legyen humora, ne legyen trágár és közönséges, idegbeteg, stb. Ezeket csak személyesen lehet érzékelni.


Sajnálom azokat, akiknek manapság kell ismerkedniük, mert nagyon nehéz. Nem csak az idősebb korosztálynak, hanem a fiataloknak is.


A szórakozóhelyek sem olyanok, amilyenek régebben voltak. Manapság az ilyen helyek csak arról szólnak, hogy leigyák magukat vagy belőjék magukat és esetleg alkalmi ismeretségeket hozzanak össze.


Ez igaz a nőkre és a férfiakra is.


Tehát, ha mostanság lenne szükségem partnert keresni, akkor vagy egyedül maradnék, vagy munkahelyen, baráti társaságon belül/által tenném ezt. Semmiképp neten, szórakozóhelyen...

15. gabbbicica (válaszként erre: 14. - Bichi)
2021. szept. 24. 08:25
Én úgy gondolom, bár téged nem ismerlek, de amikor 35 évesen egyedül voltam, és mindenhol csak könnyed kalandra vágyó férfiakat találtam, akkor a 10-15 éve házas barátnőim mondták ugyanezt. Akik anno az egyetemen/középiskolában ismerték meg a férjüket, és azóta nem kellett sehol sem ismerkedniük.
14. Bichi (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 08:19

Szerintem ismerkedni bárhol lehet (munka, büfé, közért, posta, baráti összejövetelek, utca, sőt még kocsiban is), hogy aztán persze abból mi lesz, azt nem lehet tudni előre. De ha valaki eleve úgy áll hozzá, hogy sehol nem lehet, hát úgy elég nehéz...

Ismerek pár 40-es nőt, akik amúgy szintén ezt mondják, de kívülről nézve nem is tesznek semmit, mert hát sosem fog valaki odamenni az ajtón, hogy bekopogjon, hogy "hahó, itt vagyok". Szóval szerintem nyitott szemmel kell járni, és nem rágörcsölni erre az egészre...

Mondjuk az is igaz, hogy normálisat találni nem könnyű, mert aki az volt már elkelt, egy kis szerencsével viszont már "dobták, vagy ő menekült el" :DDDD

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gabbbicica)
2021. szept. 24. 08:17
Pedig a 40 még nem is sok. 45-50 körül már érthetőbb hogy nehéz.
12. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 08:12

Munkahely, társkereső.


De a 6 évvel ezelőtti tapasztalataimmal sajnos az ismerősödet igazolnám, főképp egy bizonyos kor felett.


Most látom, hogy írod, hogy 40 éves. Hát a korban hozzáillő pasik jelentős része házas, vagy már elvált és a háta közepébe nem kíván egy új kapcsolatot.


Tehát ez már nem az a szitu, hogy 20 évesen bemegy az ember az egyetemre/tanfolyamra, van ott 100 másik húsz éves és mehet a tánc.


Ugyanez igaz a legtöbb szórakozóhelyre.


És sajnos a 40-50 körüli férfiak jelentős része nem egy 40 éves nőre vágyik, mert ha külsőre, belsőre esetleg egzisztenciára úgymond "megfelelő", akkor talál magának vígan 30 éves nőt is.


Szóval sajnos egy 40 éves nő tűt keres a szénakazalban :(

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 24. 08:01
A lényeg az lenne amit írtam. Ismerősöm szerint nem lehet párt találni sehol. Elég borúsan látja a helyzetét (40 éves nő). Kalandot nyilván találna, de ő normál kapcsolatot szeretne.
2021. szept. 24. 08:00
a bolt előtt szólított meg több mint 20 éve a párom..
2021. szept. 24. 08:00
a bolt előtt szólított meg több mint 20 éve a párom..
2021. szept. 24. 08:00
a bolt előtt szólított meg több mint 20 éve a párom..
7. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 07:52

Az a helyzet az ismerkedéssel, hogy az nem mindenkinek feltétlenül a hagyományos párkapcsolat kereséséről szól.


Sztem ezt mindenki nagyon jól tudja, és vannak, akik már ennek a kockázatát sem merik bevállalni, vagy ennyi energiát sem képesek befektetni az ismerkedésbe, hogy hát lehet, hogy annyi lesz, hogy jól éreztem magam a buliban 1 nővel/férfivel, aztán szevasz.


De értem, hogy mire gondolsz, és igen, találtam "normális, hagyományosat" is, amikor több évig együtt és együtt tervezünk és blabla. :)

2021. szept. 24. 07:46
Normális, hagyományos párkapcsolatot :)
5. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 24. 07:43
Mit értesz "pár" alatt?
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - A6f6bb6c75)
2021. szept. 24. 07:36
Ezeken a helyeken találtál már párt is, vagy csak random felsorolás?
2021. szept. 24. 07:33

Étterem, strand, szauna, munkahely, rendezvények, workshopok, mozi, túrák, edzőterem, internetes közösségek.


Új ingereket kell keresni, változtatni, kimozdulni.

2021. szept. 24. 07:28
Kezdeném. Tanfolyam.
2021. szept. 24. 07:28

Leírnátok hol ismertétek meg a párotokat? Vagy akár az előzőeket.


Egy ismerősöm szerint sehol nem lehet ismerkedni.

Szerintem bárhol. Neki szeretném "igazolni", hogy tényleg bárhol. Köszi :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook