Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? fórum

Hol és hogyan vesztetted el a szüzességedet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
373. Fiatal nő (válaszként erre: 371. - Spinneli)
2009. aug. 25. 19:24

Jelezném, hogy a "botrányt" kiváltó hozzászólásomat így fejeztem be:


"Kár, hogy nem lehet meghúzni egy korhatárt ebben a témában... :-D Szívem szerint 20 éves kor előtt én megtiltanám, de hát ezt ugye nem lehet szabályozni. Csak meg lehet próbálni. Vagy bejön, vagy nem. :-)"


Egyrészt telepakoltam smileykkal. Másrészt "DE HÁT EZT UGYE NEM LEHET SZABÁLYOZNI". A megpróbálós részt meg a szülőkre, a nevelésre értettem. Na bumm. Ez a saját véleményem volt, hogy szerintem... Én majd így nevelem az én gyerekeimet, Ti meg úgy nevelitek a sajátjaitokat, ahogyan jól esik...

372. Fiatal nő (válaszként erre: 370. - 40163fd81d)
2009. aug. 25. 19:22

Igen, de valahol akkor kezdett elterjedni ez a bizonyos nagy lázadás, és "mindenféle nyilvánosság".


Ma meg már mást nem látni sem a tévében, sem az újságban, illetve interneten, hogy ilyen pucér nő, olyan pucér nő. Ilyen szex, olyan szex, stb.


Régen azért nem volt ez ennyire mindennapos. Ha valaki ilyeneket nézegetett, inkább suttyomban tette, plusz nehezebb is volt hozzájuk jutni.


:-))))

371. spinneli (válaszként erre: 369. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 19:21

úgy, hogy nem igazán van sem alapod sem jogod meghatározni, hogy embereknek mikor és hogyan kellene összefeküdni egymással, mert éppen más normák szerint élsz.

mielőtt saját jogú véleményre hivatkoznál jószándékúan figyelmeztetlek a vélemény nyilvánítás és az ítélkezés közötti nem csekély különbségre.

370. 40163fd81d (válaszként erre: 358. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 19:19
Én közel 40 vagyok,de az én időmben dettó ezek voltak az érvek:))))
369. Fiatal nő (válaszként erre: 368. - Spinneli)
2009. aug. 25. 19:13
Ez mind oké, de hogy jön ez most a nemi élet elkezdéséhez/szüzesség elvesztéséhez? :-)
368. spinneli (válaszként erre: 367. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 18:58

Nincs kedvem visszakeresni, de nem magamtól találtam ki, eléggé meglepett, ezért jegyeztem meg.


Valóban a minőség számít, miután a te szexuális életedet is nyilván a saját normáid szerint éled meg, hagyd meg ezt a jogot másoknak is.

Nekem például az nem tűnik egészségesnek, amit te csinálsz.

367. Fiatal nő (válaszként erre: 366. - Spinneli)
2009. aug. 25. 18:54

Én nem emlékszem, hogy konkrétan ilyet írtam volna bárhol is. Amúgy az ilyen dolgokat konkrétan nem szoktam senki orrára kötni. :-) (De ha ez megnyugtat, nem annyi.)


Ja, és nem a mennyiség, hanem a minőség számít...

366. spinneli (válaszként erre: 363. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 18:45

nem akarok személyeskedni veled, de ha jól emlékszem te azt írtad egy hasonló topikban, hogy havonta egyszer maximum kétszer vagy együtt a vőlegényeddel ez lenne az etalon?

:)

365. féknyom (válaszként erre: 351. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 13:24

Már megbocsáss, de itt: "Ne "istenemezzél"."

Felháborodni én, viccelsz?!

364. globus
2009. aug. 25. 13:09
Azért egy diszkó mámorában, egy hete ismert krapekkel nem igazán dúlhat a love, olvasok a portálon olyan "szerelmi" történeteket, hogy ihaj. A fiatalok fogalomzavarban szenvednek, de nem az ő hibájuk.
363. Fiatal nő (válaszként erre: 361. - Spinneli)
2009. aug. 25. 13:07
Nem a szexualitáshoz viszonyulok agresszívan, mert az egy szép dolog, ha az ember úgy műveli, ahogy azt kell. :-)
362. spinneli (válaszként erre: 354. - Klenca)
2009. aug. 25. 10:56

"Szerintem majdnem mindegy hány éves korban történt. A fontos, hogy szeretetben történjen, s olyan valakivel, akit ezzel meg szeretne ajándékozni"


Ennyi a lényeges szerintem is.

361. spinneli (válaszként erre: 352. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 10:55
Mióta itt vagy agresszívan viszonyulsz a szexualitáshoz az emberek többnyire azzal szokták ezt művelni amit nem igazán értenek, és ezért félnek tőle.
360. Fiatal nő (válaszként erre: 354. - Klenca)
2009. aug. 25. 08:58
Amúgy a párom édesanyja '54-es. :-D Az enyém meg '55-ös. :-))))
359. Fiatal nő (válaszként erre: 354. - Klenca)
2009. aug. 25. 08:55

"Ne riogasd a negatív véleményeddel a fiatalabbakat, kérlek."


Pfff... X-D


Egyébként meg nem riogatok senkit, ez a VALÓ VILÁG. Sajnos.

358. Fiatal nő (válaszként erre: 354. - Klenca)
2009. aug. 25. 08:53

"Szerintem majdnem mindegy hány éves korban történt. A fontos, hogy szeretetben történjen, s olyan valakivel, akit ezzel meg szeretne ajándékozni."


Ezzel teljesen egyetértek. Csak az a nagy b*d*s, szomorú helyzet, hogy a mai fiatalok nagy részének nem ez a szempont, hanem:


-más is csinálta már,

-vagy kíváncsi,

-vagy a fiú azt mondja, ha nem teszi elhagyja, -vagy mert vagány dolognak tartja,

-vagy mert ugy érzik ha megteszi akkor attól kezdve felnőtt nő lesz...


(Remélem, akitől ezeket a remek érveket idéztem, nem haragszik meg, de Ő privátban értett velem egyet a témában. :-))

357. Fiatal nő (válaszként erre: 354. - Klenca)
2009. aug. 25. 08:51
Én meg '88-as születésű vagyok, de nem sokon múlt az a '87... Szóval már inkább vagyok 22, mint 21. De hivatalosan még 21 éves vagyok. :-)
356. Fiatal nő (válaszként erre: 354. - Klenca)
2009. aug. 25. 08:50
Nem a fiam 74-es, hanem a párom. :-))))
355. klenca (válaszként erre: 348. - 8ef46d11b2)
2009. aug. 25. 07:34

Katja, nyugi!

Nem gáz egyetlen életkorban sem. Nem egyformának kell lenni, ez nem alapfeltétel. Élj a saját magad biztonságosnak és szépnek tartott normái szerint, s amikor úgy érzed, hogy most nagyon szeretnéd, akkor ne hagyd ki, ne gátoljanak egyéb szabályok.

354. klenca (válaszként erre: 344. - Fiatal nő)
2009. aug. 25. 07:31

Ha 74-es fiad van, s 21 éves korodig szűz voltál, akkor minimum 53-as vagy (fiatal nő=minimum 56 éves).


Mondhatni egy másik nemzedék, másmilyen erkölcsi alapnormákkal, alapgondolkodással.


Szűznek lenni egy állapot.

Szerintem majdnem mindegy hány éves korban történt. A fontos, hogy szeretetben történjen, s olyan valakivel, akit ezzel meg szeretne ajándékozni.


(Fontos, hogy ne bűncselekmény következtében, ne ittas állapotban és ne okozzon a későbbiekre nézve testi vagy lelki traumát.)


A szüzesség elvesztése valaminek a kezdete.

Kezdete a nemi életnek. Ami jó esetben egy gyönyörű dolog, s ha mindkettőjük élvezi, akkor a kapcsolat tetőpontja. Egy kincs.

Kultúráktól függ, kiknél mikorra tevődik ez az időpont. Manapság hallani, hogy hamarébb, mint régen. Ez valahol mindenkinél valamennyire az akarat kérdése is. Pont az ágy az a hely, ahol nem jó a gátlásosság.


Ne riogasd a negatív véleményeddel a fiatalabbakat, kérlek.

353. Fiatal nő (válaszként erre: 348. - 8ef46d11b2)
2009. aug. 25. 07:01
Nem az a gáz, hogy nem voltál (így ne is próbálkozz - legalábbis ahogy az a valaki leírta), hanem ez a sztori, amit valaki idekerekített. :-)))
352. Fiatal nő (válaszként erre: 350. - Spinneli)
2009. aug. 25. 07:00

Nem utasítok el semmit.

Nem ismersz, gőzöd sincs, miről van fogalmam és miről nincs. Imádom, amikor nem is ismernek, de megállapítják, hogy nekem valamiről fogalmam sincs. Én csupán leírtam a véleményemet, azt, hogy én hogy vélekedek erről a kérdésről, ennyi. Attól, hogy Te másképp látod, egyáltalán nem biztos, hogy pont az a leghelyesebb (az sem, hogy az én látásmódom), plusz ennyi erővel én is közölhetném, hogy neked sincsen fogalmad a dologról. Feltehetném a kérdést, hogyha a szex elsősorban nem agyi játék, akkor mi? Másrészt meg igenis tönkre tud tenni egy fiatalt az ilyen hedonista szemlélet.

Mit tüntettek fel az én szüleim negatívan? Tessék, megint nem ismersz és jössz itt a "messzemenő csodás következtetéseiddel".

351. Fiatal nő (válaszként erre: 349. - Féknyom)
2009. aug. 25. 06:55

Már megbocsáss, hol szóltam én bele abba, hogy mit tegyél, vagy mit ne? Épp csak annyira "szóltam bele", mint amennyire Te az "én dolgomba". Ezen nem kell felháborodni.

Persze, lehet szép, de én nem kérek belőle. Nem vagyunk egyformák.

350. spinneli (válaszként erre: 344. - Fiatal nő)
2009. aug. 24. 23:44

ugyan már, te olyannyira elutasítod a testedet, amilyet ilyen fiatal korban még nem is láttam.


A szexualitásról meg már megbocsáss, de a leghalványabb fogalmaid sincsenek.

Úgyhogy ebben az ügyben neked pont inkább azt kellene megtanulnod, amit a szüleid erősen kihagytak, eddigi ténykedéseid alapján megkockáztatom, hogy inkább negatívan is tüntettek fel.

349. féknyom (válaszként erre: 345. - Fiatal nő)
2009. aug. 24. 23:40
Már megbocsáss, de had én döntsem el mikor mit teszek, köszönöm. Tudod lehet ám szép az élet a te erkölcsi normád mellőzésével is, még ha ez neked oly abszurdumnak is tűnhet. Véleményen továbbra is fenntartom. Milyen jó, hogy nem rajtad múlik, ISTENEMISTENEMÓMÁJGÁD!
2009. aug. 24. 21:09

Igaz, hogy beírosgattak a karimba, és igaz, hogy még nem voltam hapival!

Hát igen gáz, de azóta megvolt a jelszó változtatás!

347. Fiatal nő (válaszként erre: 333. - 8ef46d11b2)
2009. aug. 24. 18:48

Akkor ez most igaz vagy kamu?


Amennyiben igaz, akkor szerintem tök gáz a dolog. :-S

2009. aug. 24. 18:47
Ja, és lehet hülyének nézni, de az esetek nagy százalékában én az idősebbeknek, öregeknek adok igazat az "őskori nézeteikkel". Nem csak ebben a témában. Attól, hogy én nem szívtam magamba a mostani dolgokból dolgokat, nem érzem magam hülyébbnek vagy kevesebbnek. Sőt, büszke vagyok rá, hogy nem estem áldozatul.
345. Fiatal nő (válaszként erre: 337. - Féknyom)
2009. aug. 24. 18:43
Ne "istenemezzél". Elég szomorú, ha téged ennyire hidegen hagy az, ami a mai világban folyik, de legalább nem is rajtad múlik. Milyen jó...
344. Fiatal nő (válaszként erre: 335. - Enix)
2009. aug. 24. 18:42

Le lehet szállni rólam.

Egyébként meg nem vagyok álszent. Az meg hülyeség, hogy valaki 11-12-13 stb évesen felkészültnek érzi rá magát. A fiatalok nagy százaléka el van tévedve ezen a téren... Gusztustalan, ami a mai világban folyik. Ez az én saját véleményem.

A sok kis hülye csitri aztán de nagyra van magával, hogy tudom is én, 16 és már csinálta. És??! Nem ettől lesz valaki felnőtt... Ráadásul a többség olyan hülye, hogy nem is védekezik. Aztán jól siránkozik, hogy jaj, mi lesz, ha terhes lettem... Ha meg teherbe esik, jöhet a "klassz" kis abortusz, míg mások évekig próbálkoznak és sírnak egy gyerekért...

Amúgy persze, ez mindenki magánügye, de lehetne kicsit értelmesen is gondolkozni, nem pedig csak és kizárólag hedonista módon.

Amúgy a 20 éves kort nem hasraütés szerűen írtam. És nem is azért, mert 21 vagyok. Hanem szerintem a legtöbb fiatal 18 évesen, hiába nagykorú, egy felelőtlen gyerek. Nem így kéne lennie, de sajnos ez van. Tisztelet a kivételeknek. 20 éves korukra meg talán valamennyire benő a fejük lágya... Amúgy én meg 21 voltam, amikor megtörtént velem. Én kifejezetten örülök, hogy eddig vártam vele. Mert a szex az nem olyan dolog, hogy jaj, az egy klassz dolog és pfú, csináljuk éjjel-nappal, mert jólesik. Sokan így gondolkodnak, de én ezt nem tartom jónak. A világot tudom, hogy nem tudom megváltani, nem is akarom. A szex elsősorban fejben zajlik. A legtöbben pedig ezt nem tudják/nem értik. Később ebből pedig komoly problémák adódhatnak. Tessék elolvasni a szakirodalmat, nem az ujjamból szoptam. Na szép napot.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook