Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan reagáltatok, mikor a gyereketek elvesztette a szüzességét? fórum

Hogyan reagáltatok, mikor a gyereketek elvesztette a szüzességét? (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 27. 02:44
ez maganyugy es nem hiszem,hogy tul sok gyerek megmondana az anyukajanak!
2023. ápr. 25. 12:38
Én mivel 13 év és 6 hónaposan történt egy 26 éves tanárnénivel jobbnak láttam inkább nem megbeszélni jó anyámmal.Arról nem is beszélve hogy nem voltam tisztában a szakszerű újraélesztés metodikájával.:-)
2023. márc. 29. 14:42

De igen, ez egy nagy dolog. Miért ne kéne jelentőséget tulajdonítani neki? Sztem bármilyen gyermekünket érintő dolog nagy jelentőségű!


Felkavart??? Miért???

13. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 14:41

Sztem aki tiszteletben tartja a gyereke életét, nem teregeti ezt itt ki, senki nem tartoznak a részletek.


Nem beszéltetek róla korábban? miért nem tudtál sehogysem reagálni?

12. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 29. 06:47

Örülök a kérdésnek. Csak most tudatosult bennem, hogy szembesülni fogok ezzel a beszélgetéssel - nekem is ilyen közvetlen, mély kapcsolatom van a lányommal. (A fiam nem szembesített a ténnyel annak idején, így eddig ezzel nem kellett foglalkoznom.)

Anno én nem szóltam a szüleimnek, de egészen más kapcsolatunk volt.

2023. márc. 28. 22:05
Én megdorgálást kaptam, hogy hogyan tehettem ilyet.
2023. márc. 28. 22:01

Vagyunk olyan kapcsolatban, hogy elmondta. Tudtam azt is, hogy hamarosan meg fog történni. Azt meg jó hosszú ideje rögzítettem a tudatában, hogy óvszer nélkül szóba sem áll egy fiúval sem, ez egyszerűen nem opció.

Köszönöm a válaszokat, ezek szerint nem szükséges ennek nagyobb jelentőséget tulajdonítani, mint amit tettem.

2023. márc. 28. 21:42
Jó, hogy ilyen a kapcsolatotok, legyél magadra büszke! Jól csináltad, koccintani azért nem kell 😄
8. brandy85 (válaszként erre: 6. - 02c42d9911)
2023. márc. 28. 21:12
Az óvszer a jobb,mert betegség ellen is véd!
7. brandy85 (válaszként erre: 5. - Sanyinak)
2023. márc. 28. 21:11
Az én fiam is 17 lesz idén és igenis szólt,hogy már nem szűz! Vagyunk olyan kapcsolatba! Annyit kértünk tőle,hogy óvszerrel csinálja csak!
2023. márc. 28. 20:04
Nincsen gyerekem, de mondanám neki, hogy használjon mindig óvszert, ha lány, akkor meg szedje naponta a fogamzásgátlót. És hogy ne valami barommal szexeljen.
5. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 28. 20:02
Én már abban is kételkedem, hogy bármelyik kamasz ezt az intim élményét éppen a saját anyjával osztja meg. De ha mégis van ennyire mély bizalmi kapcsolat szülő és gyermeke között, akkor bizonyos, hogy a szülő is fel van készülve erre és nem egy fórumon keresi a választ.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 28. 16:37

Cuki lányod van. Nem gondolom, hogy mást és többet kellett volna mondanod.

Mi sem bontottunk pezsgőt. Mondjuk nekem előre szólt, nem utána.

2023. márc. 28. 16:29

Én se mondtam el otthon..

de nem is koccintottak rám a szüleim.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 28. 16:24
Nekem nem jelentették be.
2023. márc. 28. 16:16

Leányom 17,5 éves, elmondta hogy a múlt hétvégén "megtörtént" a dolog a barátjával.

Teljesen harmonikus a kapcsolatunk, elmond mindent, szabadon megbeszéljük a dolgainkat. De valahogy nem tudtam hogy reagálni erre a hírre. Mondtam hogy nagyra értékelem, hogy elmondta, kérdeztem fájt e, használtak e óvszert. Mást nem tudtam.

Úgy értem, számára ennek hatalmas jelentősége van, s talán valami okosat még mondhattam volna.

Olvastam már olyat is, hogy koccintottak az egészségükre.

Ti hogy reagáltatok hasonló esetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook