Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol becsültethetném fel az eredeti 1968-as Percz Jenő János mozaikomat ingyen? fórum

Hol becsültethetném fel az eredeti 1968-as Percz Jenő János mozaikomat ingyen? (tudásbázis kérdés)

13. Kangaroo Island (válaszként erre: 11. - Regin_a)
2015. jún. 3. 08:15
így van.
2015. jún. 2. 21:40
Nem vitatkozom, mert nincs értelme. A segítséget megkaptam, az általad belinkelt honlapon kértem segítséget, de válaszra se méltatták a megkeresést, fényképet, miközben az áll a honlapjukon hogy meg is vennék, kiderült telefonon, hogy nem foglalkoznak mozaikkal... Nem hajtottalak el, csak nem véletlenül kérdeztem ezt fórumban. Ha egyszerű lett volna becsüst találnom rá, nem raboltam volna a hozzászólók idejét. További szép estét kívánok mindenkinek, mégegyszer köszönöm a segítséget mindenkinek és neked is Regina az idődet, hogy rákerestél...
11. Regin_a (válaszként erre: 9. - Dolorex)
2015. jún. 2. 21:06

hogy valaki kiadott pár százezret a szakmájáért már azt jelenti, hogy nem képes segíteni? "

Nem! Abbol él!

10. Regin_a (válaszként erre: 7. - Dolorex)
2015. jún. 2. 21:04

Finoman elhajtottak

[link]

2015. jún. 2. 20:44

Mi tipikus? Vannak helyek ahol festményt INGYEN felbecsülnek, de MIVEL ez nem festmény hanem mozaik kép ezért NEM tudták felbecsülni, mert nincs keletje és viszonyítási alapuk! Ezért kértem a segítséget.

Az, hogy valaki kiadott pár százezret a szakmájáért már azt jelenti, hogy nem képes segíteni?

Röhelyes a hozzáállás, ha ezt követném meg se szólalhatnék mert 6 szakmám van és szinte minden összefüggne azaz tanácsnak minősülne és akkor "ingyen dolgoznék" szinte egyfolytában. Hála az égnek nem vagyok ilyen... Azoknak meg üzenem és köszönöm, akik privátba megírták, hogy hová vigyem az alkotást!

2015. jún. 2. 13:28
ingyen...tipikus...tudod mennyibe kerül egy ilyen tanfolyam? több százezer...nem azért végzi el az ember, hogy ingyen dolgozzon
2015. jún. 2. 13:28
Köszi Nektek, az lesz, beviszem. Kieselbachnak átküldtem a fényképet de nem válaszolnak már 2 hete, és amikor ma hívta a férjem őket, azt válaszolták, mozaikkal nem foglalkoznak.
2015. jún. 2. 13:21
BÁV, Kieselbach ad neked kb árat, ha emailen küldöd nekik.
2015. jún. 2. 13:20
Vidd be egy műkereskedésbe, hogy elakarod adni, mondanak egy árat, amihez viszonyíthatsz.
2015. jún. 2. 13:15
Naná :D Ha lenne több eladó mozaikja a művész Úrnak akkor biztos tudnék hozzávetőleges árat kalkulálni, de mivel nincs eladó műve ezért gondoltam rákérdezek. Akárhová telefonáltam nem vállaltak mozaik árbecslést, pedig nem is kértem ingyen alapból :) Szóval próba cseresznye, hátha van itt egy jószívű hozzáértő aki felhomályosítana. Előre is köszönet az illetőnek.
2015. jún. 2. 13:06
Elvárod, hogy ingyen dolgozzanak neked? :DD
2015. jún. 2. 13:02
Jaj, elírtam, Percz Jenő József.
2015. jún. 2. 13:00
Hol becsültethetném fel az eredeti 1968-as Percz Jenő János mozaikomat ingyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook