Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire ítéled el azokat akik csak 1-1 hozzászólás miatt új névvel regisztrálnak, majd visszatérnek eredeti nevükhöz nem vállalva önmagukat fórum

Mennyire ítéled el azokat akik csak 1-1 hozzászólás miatt új névvel regisztrálnak, majd visszatérnek eredeti nevükhöz nem vállalva önmagukat (beszélgetős fórum)

1 2 3
77. tépőzár (válaszként erre: 76. - Kámzsa)
2010. febr. 17. 15:08

..És már ismét itt van!!

Az én nevem nem lett más-de titeket kitiltott Hoxa, és most ismét visszakúsztatok. Remélem azért tanultatok belőle! Viselkedjetek!

Neked én nem vagyok a "kedvesed".

76. kámzsa (válaszként erre: 75. - Tépőzár)
2010. febr. 16. 16:26
Akárcsak te,kedvesem:)
2010. febr. 5. 13:44
Hoxa! a "salabakter" mit keres itt? Más név alatt már ki lett zárva, - a lányával együtt.!!!!!
2009. márc. 15. 17:02
Igaz, a topik címe valóban azt sugalja, hogy ítéljük el....
2009. márc. 10. 11:54
Nem bíróságon vagyunk, hogy ítélkezzünk.
72. 80ASIQ (válaszként erre: 70. - Bzsé)
2009. márc. 6. 09:54
Dehogy ítéllek el! Nagyon jó a példa és az eset!
71. 80ASIQ
2009. márc. 6. 09:53

Eszembe jutott egy valós példa. Itt a hoxán valaki leírta, hogy szereti és műveli az ovális szexet. Saját településén biztos, hogy sokan ismerik. Fényképpel, munkahelyet feltüntető, teljesn nyilt adatlapja van. Semmi bajom az ovális szex-szel, sőt!! De kellemetlenül érezném maga, ha mögöttem kis gyerekek akiknek még erről fogalmuk sincs, összekuncognának mögöttem. Persze, ki, hogyan fogja fel...

(v=r)

70. bzsé
2009. márc. 6. 09:51

Sziasztok!


Hát bevallom, nekem is két neven van!!!

Én 3 éve olvasgatlak benneteket, és hozzá is szólógatok, és egypár családtagot is idecsábítottam.

Aztán történt a nagy nap, két csík lett a terhességi tesztemen, és nekem menten beszélgetnem kellett olyanokkal, akik ugyanilyen cipőbe járnak, csak ott volt a gond, a családot még nem akartam bevonni, amig nem volt biztos.

Na ezért regisztráltam újból. Elítélhettek, de akkor ez túnt jó megoldásnak a sürgős kérdéseimre.

69. 80ASIQ (válaszként erre: 67. - Hobitka)
2009. márc. 6. 09:47

Az egyik nicknéven leírom a szexuális perverziómat, meg az általam elkövetett gyilkosságokat, a másik néven pedig jó fiú vagyok. A személyes ismerőseim a jó fiús nicknevemet ismerik.

Ez csak egy példa, mert nekem csak egy nevem van.

68. 80ASIQ (válaszként erre: 65. - Tépőzár)
2009. márc. 6. 09:43
Sosem voltam olyan ügyes, hogy vállalkoző illetve főnök legyek. Más az lett, de lehet, hogy ő sem volt jobb mint én. Én is annak örülnék, ha becsületes világ lenne, de nem az van, így ezt mindenestől elítélem. A csalókat is! Az meg pláne nagy baj, hogy a csalók nem azt a büntetést kapják amit érdemelnek. EZ NAGY BAJ! Most persze nem arra gondolok amikor az ember bele van kényszerítve valamibe, hanem a tényleges gazemberekre.
2009. márc. 6. 09:41
Nem ítélem el őket, csak nem értem meg... Minek is ez???
66. 80ASIQ (válaszként erre: 64. - Tépőzár)
2009. márc. 6. 09:39

Lehet, hogy igazad van, de már öreg vagyok, sokat láttam és tapasztaltam. Azt mondom, az óvatosság sosem árt! Régen volt ilyen pocsék a világ mint most, már valamit én is érzek a szeléből. Volt egy munkatársam - nyugodjék békében! - aki azt mondta: "Míg a világ világ lesz, mindíg-mindíg rosszabb lesz." Igazolva látom állítását. Persze nekünk még nagyon jó, hogy nem Etiópiában vagy más hasonló helyen születtünk és netezhetünk. Ma még.

Azért látom, Te sem sokat árulsz el magadról, de tudd meg, elloptam a macskád! Aranyos!!

Ne feledd szavaim! Jót akarok Neked és mindenkinek aki ezt olvassa! :)

2009. márc. 6. 08:32
...és mennire ítéled el azokat, akik csak 1-1 cég csődje miatt új névvel regisztrálnak....-Ugye milyen meglepő a hasonlóság?
64. tépőzár (válaszként erre: 62. - 80ASIQ)
2009. márc. 1. 19:11

Mindezzel csak az a bajom, hogy most XXI.század van már.

Kár hogy ennyire félsz és azt feltételezed, hogy a mai ember / is gyáva.

Emeld fel a fejed, és látni is fogsz.:)

63. barai (válaszként erre: 62. - 80ASIQ)
2009. febr. 28. 23:18
Nincs mit szegyellnem, amit tettem es teszek vallalom! A valaszokat meggondolom!
62. 80ASIQ (válaszként erre: 61. - Tépőzár)
2009. febr. 28. 22:21

Jobb is, ha él a régi beidegződés! Manapság is jobb félni mint megijedni, bár mostanság nem viszik el az embert hájnali fél háromkor mint régen, de azért kerülhet hátrányba az ember. Én legalábbis így vagyok vele.

A második nicknévnek akkor lehet értelme, ha az ember olyan dolgot árul el magáról amit valódi néven nem akar. Perverz szexuális vágyakozás, vagy bármi más emberi gyarlóság, bűncselekmény amit mégiscsak szeretne kibeszélni magából. Legyünk őszinték, biztosan sok embernek lehet szégyellni valója akár. Nekem nincs másik nicknevem, de személyem jelentősége e világon még mákszemnyi sem.

2009. febr. 28. 21:51
Nem ítélem el: Sajnos még mindíg félnek az emberek.Ez rögződött be a Múltból:(
2009. febr. 28. 21:27
személyiségzavarosak,szerintem
2009. jan. 19. 17:43
Nem különösebben érdekel az ilyesmi,azt csinálnak,amit akarnak,nem az én dolgom.
58. cel
2009. jan. 13. 21:30

Nem tudom elítélni az ilyen illetőt. Nem feltétlen van takargatni valója, nem is biztos, hogy jellemtelen, csak épp nem akar okoskodó és kötözködő priviket, beszólásokat olvasni az üzeneteiben. Azt ugyanis bizonyára tapasztaltátok, hogy vita tárgyában van még mit gyakorolni. Mások gondolatainak elfogadása nehezen megy. Sokak szerint két vélemény van a sajátja és a hejtelen és ezt szóvá is teszik, nem mindig a legfinomabb formában.

A véleményemmel lehet egyedül maradok. Nem kell elfogadni, de illik tiszteletben tartani.

2008. okt. 19. 10:13
Szerintem hülyeség. Biztos valami takargatni valójuk van, vagy pedig bántani akarnak más embereket de szemtől szembe nem merik.
56. Zizisicc (válaszként erre: 55. - Ne add fel)
2008. aug. 22. 22:26
Én is így voltam az elején, de aztán hamar megtapasztaltam, hogy bizony van ilyen.
2008. aug. 22. 16:29
Nem gondoltam, hogy ez is lehetséges. Úgy látszik túl naiv vagyok.
2008. aug. 13. 00:22
Nem egyenes emberek!Ez a véleményem!
2008. aug. 13. 00:20
Ja értem. Hát én nem írogatok olyan sok fórumba hogy ilyenek föltűnjenek. De ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.
52. Zizisicc (válaszként erre: 50. - 319cd6978b)
2008. aug. 13. 00:18
Olvasd el a 8. és a 10. hszt.
2008. aug. 13. 00:14
Amúgy ha annyira fontos neki hogy hozzászóljon titkosan, hogy mégegyszer regisztrál akkor hagy csinálja. Kárt nem okoz azt hiszem.
2008. aug. 13. 00:13
Honnan tudod ha valaki új névvel regisztrál? Hisz pont ez a lényege, hogy ne tudják hogy ki volt és megtarthassa a régi felhasználói nevét.
49. Akymo
2008. aug. 13. 00:12
Látom ma senki nem volt aktív. :-(
48. dee7182d35 (válaszként erre: 47. - Akymo)
2008. aug. 12. 07:07
Okéj,szép napot!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook