Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tudnám rászoktatni a két és fél éves ikreimet, hogy elaludjanak nélkülem? fórum

Hogyan tudnám rászoktatni a két és fél éves ikreimet, hogy elaludjanak nélkülem? (tudásbázis kérdés)


7. konacafe (válaszként erre: 1. - 449e1d2d7b)
2013. jan. 25. 13:16

szia!

ismeroseim az aludj jol gyermekem modszeret hasznaltak.

Én otvoztem ezt,es a Suttogot. ! honapos kora ota kisebb nagyobb megszakitasokkal megy! Addig porszivora es hajszaritora aludt el nappal :)

2012. okt. 20. 08:05

Én annak idején azt csináltam, hogy azt mondtam a fiamnak, hogy majd visszajövök csak még elmegyek fogat mosni. Ez öt perc, aztán lett hat, hét, stb... És közben elaludt magától. Utána már azt mondtam neki, hogy majd később még ránézek, jóéjszakát, és el is aludt magától. Beszéltünk is róla, hogy már nagyfiú, nem kell anyucival (el)aludnia.

Neki így ment.

2009. jún. 22. 12:13
Egy ágyban alszanak, vagy közel egymáshoz? Talán egymás társasága segíthet ebben a kérdésben.
4. 449e1d2d7b (válaszként erre: 2. - Kírakitti)
2009. jún. 21. 22:45
Általában nem?de ha egy kicsit zűrösebb volt a napjuk (túl sok inger,új dolog stb. érte őket) akkor előfordul,hogy felriadnak,de általában vissza is alszanak,ha megnyugtatom őket.
2009. jún. 21. 08:43

hát nem egyszerű dolog. Nálunk a nagyobbik fiam mellé kell feküdnöm úgy alszik el, de néha előfordul hogy maga is elalszik már. A picivel nincs ilyen gond, úgy szokta meg hogy maga alszik el. Sőt vagy úgy néha, hogy bemegy az ágyába és alszik is.

Szerintem fokozatosan szoktasd rá őket, első nap megvárod míg elalszanak, utána meg csökkentsd mindig az időtartamot naponta vagy lehet hogy több idő kell nekik és 3-4 naponta.

2009. jún. 21. 08:07

nekem eddig nem sikerült , a lányom mellé mindig le kell feküdnöm, 5 perc alatt elalszik és reggelig alszik így azt a kis időt vele töltöm,

ők felébrednek éjszaka?

2009. jún. 21. 01:55
Hogyan tudnám rászoktani a két és fél éves ikreimet, hogy elaludjanak nélkülem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook