Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tudnám leküzdeni a csiklandósságot? fórum

Hogyan tudnám leküzdeni a csiklandósságot? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 19. 11:09
mit imádsz benne?
2009. aug. 17. 13:05
Miért kéne leküzdeni? Én imádom hogy csikis vagyok.
2009. aug. 17. 12:57
Szamónak üzenem, próbálja ki úgy, hogy a párja kezébe adja a talpát..hátha úgy nem annyira csikis
2008. dec. 3. 14:51
Én a talpamra vagyok nagyon érzékeny, egy időben öcsém szórakozott azzal, hogy lefogott és elkezdte karmolászni a csupasz talpam, na azóta senkinek nem engedem, hogy hozzáérjen. És szerintem, ezen nem lehet segíteni.
16. Szamó (válaszként erre: 14. - Fiatal nő)
2008. okt. 15. 15:37
Hát éppen ez az!!! A párom néha már megsértődik, mert Ő nem csikizni akar, csaksimogatni, de én majd meghalok már a gondolattól is. Annyira vacak érzés! Úgy szeretném, ha egyszer tetőtől talpig végig simizhetne......
2008. okt. 15. 15:19
Én akkor vagyok csikis, ha konkrétan megcsikálják a derekamat. A talpamra nem igazán vagyok csikis, csak ha hirtelen csinálják. Meg az arcom/nyakam csikis, de csak ritkán. :-D
14. Fiatal nő (válaszként erre: 12. - Frutty)
2008. okt. 15. 15:18
Valaki akkor is csiklandós, ha a másik nem csiklandozni akarja. :-)
2008. okt. 15. 15:17
Én a talpammal vagyok igy. Már ha közelitenek felé, akkor is visitok!!!!
12. frutty
2008. okt. 15. 15:12
ne engedd,hogy csikizzenek!
11. Jázminka (válaszként erre: 10. - Szamó)
2008. okt. 15. 14:44

Én meg azt hittem,hogy ilyen "izé" csak én vagyok,mert a férjem azt mondja,hogy szerinte már néha direkt csinálom...! Pedig nem !

Tényleg rosszul lehet attól is lenni,hogy simire emeli a kezét...

Legalább nem vagyok egyedül... de ettől sajna egyikőnknek sem lesz jobb.:(((

10. Szamó (válaszként erre: 9. - Jázminka)
2008. okt. 15. 14:41

Hasonló a problémám..... :-((((


Annyira szeret babusgatni, simikézni, én meg visítok..... Nagyon kellemetlen. Imádja a lábamat, de csak ha ránéz is röhögök! Nem hogy hozzáérjen! Szerintem bele is halnék, ha mondjuk végig simítaná... Másról ne is beszéljek.....


Olyan jó lenne valahogy leküzdeni!

9. Jázminka (válaszként erre: 7. - Szamó)
2008. okt. 15. 14:30

Ezzel én is így vagyok.Meg tudnék őrülni,ha bizonyos helyeken pl:derekam,vádlim,lapockámnál,belső combomnál finoman ér hozzám... Borzasztóan rossz,pedig csak szeretni akar...

Viszont a talpamhoz ha hozzáérnek,azért szerintem ölni is tudnék! Na jó,nem hiszem biztosan,de már a talpam csikizésétől én kaptam sírórohamot,mert nem birom elviselni...

Szerintem ez a pörgősebb embereknél van így.Én úgy tapasztalom.Nem hiszem,hogy ezt lehetne orvosolni... :(((

2008. okt. 15. 14:25

Szerintem sem lehet segíteni rajta. :-(

Mondjuk nálunk meg a párom a szörnyen csiklandós. Bizonyos helyeken ha csak hozzáérek, már visít. :-D

7. Szamó (válaszként erre: 6. - Szamóca41)
2008. okt. 15. 14:07
Eddig én is röhögtem rajta, de most valahogy egyre jobban zavar! A párom annyira szeret simogatni, én meg alig bírom ki.....
2008. okt. 15. 13:54

Sehogy nem tudod leküzdeni.De szerintem még csillapítani sem lehet.Én hasonlóan rettenetesen csikis vagyok.

Nálunk a család már röhög rajtam.

2008. okt. 15. 13:42
Hát, látom, senkit nem érdekel ez a téma :-(((((
4. Szamó (válaszként erre: 3. - NYÁRI MÁRTA)
2008. okt. 14. 07:48
:-(((((
2008. okt. 14. 07:44
Én is csiklandós vagyok,bár szerencsére nem ennyire,mint te.Szerintem ezellen nem lehet mit tenni,elkell fogadod,hogy így kell leélni az életed.
2008. okt. 14. 07:37

Annyira csiklandós vagyok, hogy azt sem bírom ki, ha a párom megcirógatja a karomat. SZÖRNYŰ!!!! Nagyon utálom! A talpamról, oldalamról pedig jobb nem beszélni..... Tudtok rá valamilyen módszert, amivel lehetne javítani a dolgokon?


Ti csiklandósak vagytok????

2008. okt. 14. 07:35
Hogyan tudnám leküzdeni a csiklandósságot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook