Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epekő műtét utáni diéta fórum

Epekő műtét utáni diéta (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 28. 15:13

Engem laparoszkóppal műtöttek és gyakorlatilag mindent ettem , eszek azóta is. 8 éve. eleinte voltak váratlan hasmenéseim, mindig úgy indultam el itthonról, hogy ahová mentem az útvonalamon átgondoltam hol lehet wc? Mert volt olyan, hogy nagyon hirtelen kellett bejutnom :D

De ez elmúlt és azóta "mindenevő" vagyok:D

Egyébként én is teszteltem magam. A műtét előtt már tudtam, hogy miket nem volt szabad ennem, és a műtét után direkt ettem azokat, hogy mi fog történni, tényleg ehetem-e? -és minden ok. volt:)

5. molnarmagdolna1964 (válaszként erre: 1. - Pümpöke)
2011. ápr. 26. 15:19

2 éve műtöttek, szigorúan betartottam az előirt

6 hetes diétát, azóta mindent eszem, és nincs semmi problémám, jól érzem magamat.

2011. ápr. 26. 13:34
Az a baj,ha nagyobb adagokat eszem,feszül a hasam,egyszerűen rosszul érzem magam utána.De lemondani semmiről nem bírnék,annyira mindenevő vagyok.
2011. ápr. 26. 13:26
Nekem kb 10 éve vették ki a kövemet, hétfőn operáltak, szerdán varratot szedtek, csütörtökön hazamentem. Szombaton próba képpen egy kis szalonnával újhagymával, és pár karika erős paprikával teszteltem a lehetőségeket. Semmi bajom nem volt, következő hét végén besóleteztem, azóta mindent eszem, és még eddig semmi se ártott meg. A párom azt mondta, nem is igaz, hogy kivették, szerintem meg fejben sok minden eldől, én már előre azt mondtam, hogy nem hiszem el, hogy soha többet nem ehetek hagymát és babot.
2011. ápr. 26. 12:28
Szigorúan csak 3 hónapig.Engem 7 éve műtöttek,de pl.székelykáposztát pici tányérral eszem,hurka-kolbász 5-5 centis darab,bablevesből egy kis müzlis tálkányit.Szóval eszek mindent,de nagyon módjával.Ugyan kidobták az epehólyagot,de attól még a vezetékben vígan képződhetnek kövek.Azonnal abba kellett hagynom a fogamzásgátlót és néha szedek fekete retek cseppeket a könnyebb emésztésért.
2011. ápr. 25. 22:05
Epekő műtét után ki meddig diétázott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook