Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan szoktam le a dohányzásról fórum

Hogyan szoktam le a dohányzásról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan szoktam le a dohányzásról

1 2 3
2007. febr. 27. 16:36

Szia!Húsz évig dohányoztam,öt éve egyik napról a másikra letudtam tenni a cigit.Azota nem volt gyújtottam rá.

Nagy akarat érőd van neked is.Ha eddig kibírtad ezután is kifogod bírni.

2007. febr. 27. 12:53
Szia! Először is gratulálok, minden elismerésem, hogy minden segítség nélkül sikerült. Én is így tettem 2000-ben, amikor leszoktam a dohányzásról. Ha az ember eldönti akkor a szervezete segíteni fogja. Én sem kínlódtam egyáltalán. Bár baráti motiváció nem volt, viszont saját igen. A hiúságomat legyezgettem azzal, hogy büdös a szám, a hajam, a ruhám, a lakás és hogy milyen büdös más is, aki dohányzik és elsuhan mellettem. Nem egy kellemes parfüm illatú, hanem egy bűzös liba vagyok. Ráadásul új osztályon kezdtem, ahol nem dohányoztak és tök cikinek tartottam, hogy én rohangálok ki-be dohányozni, míg a többiek dolgoznak, persze azért ez nem így volt.:))) Mindegy ez motivált. És ami a leginkább szem előtt tartandó volt számomra, egy régi kolléga, aki napi 3 doboz piros shimpf.... után dobta el a cigit egyik napról a másikra. Belana
2007. febr. 16. 10:51
Nagyon hosszú ideig dohányoztam, de tavaly Júniusban sikerült leszoknom minden külsô segitség nélkül. Azt vallom, hogy csak akarat és kitartás kérdése. Ha vannak barátaid, akik motiválnak ebben nagyon hasznodra válnak.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan szoktam le a dohányzásról
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook