Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan szokjunk le a dohányzásról? fórum

Hogyan szokjunk le a dohányzásról? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 9. 20:38
Nincsenek elvonasi tunetek ez csak agymosas probaljatok maskepp hozzaalni.ez ilyen hulye divat hogy jaj megorulok mert leszokoban vagyok szedulok meg minden-ezt olvassatok halljatok masoktol aztan azert van a sok szenvedes mert elhiszitek es varjatok
18. Brig9
2011. jan. 8. 17:50

Hú!

Hát köszi Mindenkinek a biztatást!!!!

Tegnapelőtt én is sírtam!!! Sírtam? Zokogtam!!!!!!!!!!

Még szerencse, hogy életem párja ilyen megértő!

Átölelt és mondta, h szorítsam erősen, meg dicsért,hogy erős vagyok, stb... Nagyon jól esett!!!!!!!!!!!!!!!! SZERETEM NAGYON

2011. jan. 7. 09:22
Elhatározás, akarat, türelem és egy nagy adag nikotinos rágó :)
2011. jan. 6. 21:01

A rágó nekem is segített, az egyik fajtától fájt a fejem, a másiktól, érdekes, nem. Július óta nem dohányzom, a nikotinos rágót lecseréltem síma mentolosra, mindig van nálam. És egy üveg víz is az asztalomon, sokat iszom, egyrészt pótcselekvés, másrészt jó a hízás ellen, de sajnos hazudnék, ha azt mondanám, nem híztam. 3-4 kg feljött biztosan (főleg most az ünnepek alatt), de nem állok mérlegre, majd leadom azt is, ennyit megér :))


Kitartás, légy kemény, ha már ennyit elértél, ne szúrj ki magaddal, ogy hiába volt az eddigi!

Mondd el mindenkinek, akkor az is visszatartó erő lesz, hogy ne legyen már kínos bevallani, hogy mégis dohányzol.

2011. jan. 6. 20:25
1 döntéssel és egy nagy adag akarattal:)
2011. jan. 6. 18:38
kimaradt egy így
13. cirmoss (válaszként erre: 1. - Brig9)
2011. jan. 6. 18:37

Én is tettem le a cigit!

5 évig cigiztem és mindig nagyon büdösnek éreztem magam.

Összejöttem a jelenlegi barátommal és ő kérte is,h szokjak le.

Az utolsó szál cigim után fürdés,hajmosás,ruhák kitisztítása..

Azóta mindig rágózom,bár pár kilót azért híztam....

Szval szerintem nagyon jól csinálod!

Am nekem nagyon nehéz volt!

A 3. napon sírtam is,h mennyire rossz ez,mindenkivel bunkó voltam,ok nélkül beléjük kötöttem...

A lényeg,h már nem dohányzom!:)

Szval csak így tovább!

12. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Brig9)
2011. jan. 6. 18:14

Szerintem, könnyen le tudsz szokni, ha már ennyi zavaró tényező szól ellene.

Nagyon fontos az is egyebek mellett, hogy a gyerekeidnek jó példát adj. Egy ismerősöm egyetlen gyereke nemrég halt meg tüdőrákban 40 évesen. 17 éves kora óta szívta, mert az anyja is szívta, együtt bagóztak. Az én gyerekem még csak meg se próbálta, annyira ellene neveltük. A jó és a rossz példa is lehet ragadós.

Hajrá! Soha többet ne legyél büdös!!!!!!!!

11. fokhagyma (válaszként erre: 10. - Banita33)
2011. jan. 6. 18:10
Én is könnyen letettem, mert fel se vettem. A legjobb módszer, hogy nem kell rászokni, és akkor nincs miről leszokni. Ilyen egyszerű.
2011. jan. 6. 17:31

Szia.

Én könnyen letettem a cigit,de persze mikor tényleg akartam.

Aszt hiszem a titok,foglald el az időt.

Mindenkit leköt valami,mikor még a cigi sem jut az eszébe.

A férjem 6 hó nem cigizik.

Azt gondoltam ő sose...!!

többször próbálta tapasz gyógyszer..!

Semmi.

Aztán mikor csak letette...és siker.

Megéri .

Kitartás.

Szurkolok neked.

9. fehérleander (válaszként erre: 1. - Brig9)
2011. jan. 6. 17:28
Sok szerencsét kívánok neked! Én július 27 (? )-én gyújtottam rá utoljára. Sokat segített a napló is, mert erőt adott, hogy leírhattam: ma sem gyújtottam rá!
2011. jan. 6. 17:01

Jól csinálod! Ezt csak így lehet. Én 14 év dohányzás után egyik pillanatról a másikra tettem le, mindenféle tapasz, rágó nélkül. Érdekes, hogy nekem nem a cigi maga hiányzott elsősorban, hanem a mozdulat. Hetekig tétlennek éreztem a kezem. Nekem a fogmosás sokat segített ezek kompenzálásában. Hónapok után jobb lett, de majd 3 év elteltével a mai napig vannak időszakok, hogy elkap a de jól esne egy cigi érzés. :)

Kitartást és rengeteg erőt kívánok!!!!

2011. jan. 6. 16:59
Brig9! Gratulálok az elhatározáshoz!Kívánom neked,sikerüljön valóra váltanod!Én gyógyszerrel hagytam abba,közel két éve!Legyél erős és gyűjtögess!
2011. jan. 6. 16:59
Én is szorítok, hogy sikerüljön. Kemény elhatározás kérdése az egész, én már lassan 5 éve, hogy nem gyújtottam rá.
5. e458602baf (válaszként erre: 1. - Brig9)
2011. jan. 6. 16:57
Szorítok hogy sikerüljön! Hajrá! ;)
2011. jan. 6. 16:56
hát én szurkolok de ez csak akkor sikerul ha van onuralmad és rengereg akaratod..ha rá akarsz gyújtani gondolj arra hogy ezzel a fiadnak és a párodnak is rosszat teszel és cukor vagy rágó mindig legyen nálad..hajrá :D
2011. jan. 6. 16:55

Én a nikotinos rágót tudom ajánlani, nekem rengeteget segített.

Igazából nem is rágó, egyszer-kétszer megrágod, majd nyelved alá kell helyezni, ha késztetést érzel a dohányzásra megint egyszer-kétszer lassan megrágod és vissza a nyelv alá.

Kitartás, menni fog!

A pénz félrerakása pedig nagyon jó ötlet, meg fogsz döbbenni!

2011. jan. 6. 16:55
Ennyi, így kell. :)
2011. jan. 6. 16:52

Tegnap este fél 8-kor elszívtam az utolsó szál cigimet!

Hiányzik,de azt hittem, rosszabb lesz!

Bár vannak percek, mikor úgy érzem, most adom fel, de nem fogom!!!!

Elegem lett abból, hogy a fiamhoz és a páromhoz csak fogmosás és rágó után után mertem odabújni,ha meg mégsem így volt, a kisebbik (a fiam) egyszerűen rám szólt a nagyobbik (a párom), meg csak óvatosan arrébb húzta a fejét és volt,hogy tudtam, a cigi miatt nem csókol meg!

Arról nem is beszélve, hogy a kabátom olyan büdös, hogy fúúúúúúúúúúúújjjjjjjjjjj!!!!

Sőt egy kis edénybe beteszem minden nap a ciaretta árát!! (én csak motivációs doboznak hívom :) )

Szóval mától új élet! A kabát a mosógépben, rágó a zsebben, pénz a dobozban és határozottság a fejben! :)

Sikerülnie kell!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook