Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza Őt? fórum

Hogyan szerezzem vissza Őt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
61. Érdekes73 (válaszként erre: 60. - Fehér Holló)
2014. ápr. 17. 15:25
Már rég kilépett :(
2014. ápr. 17. 11:25
Köszönöm a sok hozzászólást és tanácsot.Lesz ami lesz,nem fogok rágörcsölni a dologra,és az élet majd megoldja.Ha mellém szánta a sors,mellettem lesz,ha nem,akkor meg úgyis ki fog lépni az életemből.
59. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2014. ápr. 16. 17:39
De a pasi sem...
58. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 17:38

Igen, basszus, akkor kezded megint elorol es a kovetkezovel is, meg a kovetkezovel is. Micsoda kerdes? Én 20 evet sem sajnalnek eldobni, ha kell, kell.


Persze, B terv neked az is lehet, hogy igy elvagytok 3-asban, amig meg egyszer ki nem dob. Mert ha te nem zarod le, o ugyis lezarja am egyszer. Csak ido kerdese, amikor talal egy masik not vagy egy harmadikat, vagy ezzel, aki most van neki, össze szeretne koltozni. Es akkor a lepest, amit most megtehetsz szabad akaratbol de nem teszed, igenis, rad kenyszeriti az elet az o dontesen keresztül. Ugyis, hidd el, minden megtortenik, aminek kell, hogy te teszed meg vagy o, mindegy. Es akkor sirankozhatsz, hogy nem 7, de 10-12 mittudomen hany evet bactal el. Mondjuk mint mondtam, nem erdemes az eltoltott eveken sirankozni soha...

57. Boszy28 (válaszként erre: 49. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 17:31

Itt vagyok lassan 34 és fél évesen, de nem pánikolok.

Ne legyél csak azért valakivel, hogy legyen valakid, hogy ne legyél egyedül! Meg persze azért, hogy ki ne fuss az időből. Ne akarj így leélni egy életet.

És mi van, ha kibékültök, és 2-3 év múlva pedig Te jössz rá, hogy nem jó ez így? És akkor merre mész? Főleg, ha már esetleg akkorra gyerek is van?

2014. ápr. 16. 17:23
Már ne haragudj.
55. andi6020 (válaszként erre: 49. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 17:21
Nem vagy normális...
54. Boszy28 (válaszként erre: 47. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 16:41

1. Ha nemet mond, nem pusztulsz bele!

2. Legyen tartásod, és ne könyörögj neki!

3. Veszteni valód "csak" az önbecsülésed.


Én is azt hittem minden kibékülésnél -holott ő szakított és akart visszajönni, ígért fűt-fát-, hogy biztos jobb lesz majd. Naná, hogy nem lett az.

Lehet magadat hitegetni, de tapasztalatból írom, hogy nem lesz jobb, sőt. A kétség mindig ott marad. Így nem lehet egy életet leélni.


Nem akartam keménykedni, hidd el! Csak hasonló cipőben jártam, mint Te. Nekem is mondtaák, hogy legyen eszem, hagyjam a fenébe, de nem ment.

Megértelek, rohadt nehéz, nehéz is lesz egy ideig, ha vége. De úgyis lesz Valaki, akinek Te vagy a fontos, a kettőtök kapcsolata a fontos.

53. kriszta773 (válaszként erre: 47. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 15:40
nem értelek. elköltöztél tőle, mert ő is már azt akarta, hogy menj el, volt neki más is. nemigazán próbálkozott nálad, mégis összekeveredtetek, szexelgettetek, elutaztatok, majd a telefont se vette fel, te próbálkozol, ő időt kér. egy 7 éves együttélős kapcsolat után szerintem ez már nem az a fázis, hogy meg kéne beszélni a dolgokat, legfeljebb rákérdezhetnél egyenesen, hogy ő rendbe akarja-e tenni még a kapcsolatot vagy sem. ez az időkérés mindig inkább csak húzása a dolgoknak, vagy elkerülése a nyílt szakításnak
2014. ápr. 16. 14:46
Viszont,ne haragudj hogy így fogalmazok,de:arccal a sárba estél,és most saját magadat taposod bele.Pazarlás?Volt egy párod,szép volt jó volt,kész.A nagy Ő meg lehet hogy ott van nem messze tőled,de nem veszed észre a sár alatt!!!!
2014. ápr. 16. 14:46
Istenem,nem hiszem el,hogy ezt komolyan gondoltad!!
2014. ápr. 16. 14:46

33 évesen ne temesd már magad!!

És mi van, ha "rendbe hozzátok", és 2 év múlva vele derül ki, hogy ugyanúgy nem megy. Akkor már örökre mellette maradsz boldogtalanul, mert még öregebb lettél???

49. Fehér Holló (válaszként erre: 48. - F6390e6b9b)
2014. ápr. 16. 14:43
Pont ez az,hogy már nem vagyok tini.Én már nem akarok,és időm sincs próbálgatni,hogy esetleg milyen lesz egy másik.Tegyük fel jön egy másik pasi,eltelik 2-3 év,rájövünk,hogy ez sem működik.Akkor kezdjem megint előlről.Újabb csalódás,amiből fel kell állni,aztán megint kezdjek keresgélni.Az évek meg csak mennek.Itt meg már tudjuk,mik a hibák,ki kell javítani őket,és talán élni boldogan,hátha lehetséges.És akkor nem volt pazarlás a 8 év.Ezt is számításba kell venni.Hogy mi van,ha ez a válság esetleg megerősíti a kapcsolatot?
48. f6390e6b9b (válaszként erre: 47. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 14:33
Ha tini lennél megérteném hogy ennyire álomvilágban élsz.Nem az újbóli összejövetel a reménytelen hanem a pasi és a Ti kettőtök kapcsolata az ami reménytelen.Összejönni az egy dolog de egy életet leélni az már más!!!
2014. ápr. 16. 14:28
Nem nyugtattatok meg egy cseppet sem :( Ennyire reménytelen lenne,hogy két ember újból össze jöjjön???Egy beszélgetést azért még mindig azt hiszem,hogy megér a dolog.Veszteni valóm igazából már nincs.50-50 százalék.Ha nemet mond,mondjuk abba tuti bele pusztulok,de még ott a másik 50 százalék :)
46. kriszta773 (válaszként erre: 31. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 13:29
szerintem már többet is tettél, mint kellett volna :(
45. shneidera (válaszként erre: 37. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 13:13
Szerintem ne pazarold rá az idődet! Keress egy pasit aki tényleg szeret, alapítsatok családot! Nem vagy már húsz éves, nehogy kifuss az időből a gyermekvállalással!
44. ZéGyé (válaszként erre: 31. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 13:11
Ha tényleg vége, az a rossz bizonyosság. És az jobb, mint a bizonytalanság. Nekem is volt egy pasi, amikor nem akartam belenyugodni, hogy vége, és tepertem. De hiába éreztem, hogy szeret, ő eldöntötte, hogy nem. Az hogy felköszöntött, sajnos nem sokat jelent. Nekem hozott vörös rózsát nőnapra személyesen még akkor is, amikor már kezén volt a karikagyűrű, mert készült elvenni a terhes barátnőjét. És minden nap örülök, hogy akkor nem hagyta magát, mert akkor nem lennék most ilyen boldog. :)
43. Érdekes73 (válaszként erre: 37. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 13:07
Amit írtál az alapján szerintem nem szeret.Kényelmes voltál neki ennyi. Ez csak önáltatás ha azt gondolod hogy számítasz vagy fogsz számítani.Cseréld le fiatalabbra:)
42. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 13:03
Ez ártalmas függőség.Magadnak ártasz vele. Engedd el és egy idő után tovább tudsz majd lépni.
41. gribedli*** (válaszként erre: 39. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 16. 12:57
De annak is, és még ezek után is. Nem megy anélkül, ha pont emiatt is csesződött el náluk (talán)
40. gribedli*** (válaszként erre: 37. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 12:56

Jó, ezt megúsztuk, nem lesz fórum terhességről...:D


Viccen kívül, nem lehet, hogy ő valamilyen krízisen is átmegy most, hogy 40 éves? Nem akar kötöttségeket, nem akar semmit, meg egy kicsit életunt is, elképzelhető, hogy attól is fél, hogy öregszik és ki szeretné használni az időt, ezért is van több nője, stb.


Nem felvenni a telefont ok nélkül, ez nagyon bántó azok után, hogy te szeretnéd a dolgokat újból elrendezni. Ha nem kért utólag bocsánatot, vagy nem magyarázkodik, direkt csinálni nagyon sértő gesztus. Nézd, még annak is felveszem, akit utálok, hát még annak, akit szeretek, nem?

39. 82d45dcd14 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. ápr. 16. 12:56

Persze,hogy jó!

Nem negatívan értettem,imkább úgy,hogy egy 7éves kapcsolatot nem csak a szexnek kéne összetartania..ha valóban vannak érzelmek.

38. Fehér Holló (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2014. ápr. 16. 12:54
Így érzem én is :).A szex működik köztünk,akkor miért ne.Az már más kérdés,hogy ezzel lehet,hogy nyertem magamnak kis időt,de a végeredmény az lesz,hogy mésem kellek neki.De a pillanatot ki kell élvezni,és talán már azt is látom,hogy a mának kell élni,mert lehet,hogy holnap már nem lesz mit tenni.
37. Fehér Holló (válaszként erre: 33. - Gribedli***)
2014. ápr. 16. 12:50
Jól látod a dolgokat,az tény.A terhesség valóban nem lenne jó ötlet,amíg nincs biztos alap,ennek nem is tennék ki egy ártatlan gyermeket.Nem is fordult meg a fejemben,azt hiszem,abból már kinőttem,hogy így láncoljak magamhoz valakit.Nem azt akarom,hogy egy gyerek miatt legyen mellettem,hanem hogy önmagamért szeressen és jöjjön vissza hozzám.Mert én tényleg minden porcikámban érzem,hogy nekem Ő az igazi,még akkor is,hogy megtette ezeket a dolgokat.Azt mondják,ha az ember valamit nagyon szeretne,azt be is vonzza.Remélem,így leszek én is.Még egy esélyt adok magamnak,hátha helyre lehet hozni.Ha nem,akkor valóban hagynom kell.
36. gribedli*** (válaszként erre: 35. - 82d45dcd14)
2014. ápr. 16. 12:49

De a szex dögivel mindkettőnek jó. Szóval ezt nem értem, mi ezen a negatív? Ha a pasinak szex van dögivel, a csajnak is szex van dögivel (ha együtt csinálják) és ha másért nem is, de már a szexért megérte a szex. Nem? Akkora kín lenne egyes nőknek, vagy mi? Mert akkor oké, ne szexeljen és pont. De felhánytorgatni olyat, ami mindkettejüknek jó, nincs értelme, senki nem vesztett semmit.


Én inkább azt hánytorgatnám fel, hogy miért birtokol még mindig minden közös cuccot a pasas? Vissza mindent! Vagy a felét...

2014. ápr. 16. 12:40

Nem azt tartom elképzelhetetlennek,hogy valaki szeressen,hanem azt,hogy ő szeret!

Tök kényelmes neki..van szex dögivel..

Lehet,hogy valamkior szeretett téged,de hogy most nem,az szinte 100százalék.

Megcsalt,depis lettél,te meg tepersz utána ezerrel,kinyalod magad,még jó,hogy lefekszik veled!

Mivel ő nem tepert érted,te tepersz érte.

7év után,ha az egyik fél időt kér,azt nem véletlenül teszi.

Van az a pont,amikor be kell vallania az embernek saját magának a "vereséget"MÉLTÓSÁGGAL!

2014. ápr. 16. 12:36
vállalkozásba=vállalkozásban
33. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 12:35

Amiket leírtál magadról, az alapján, nem ismerve a külsődet, szerintem ilyet, mint ő, találsz. Dolgos csaj vagy, ez lejött. Inkább csak ragaszkodsz hozzá a sok eltöltött év miatt, de tisztán látszik, hogy te húztad a szekeret jobban egész idő alatt, a te szüleidnél laktatok, egy pont a javadra, közös a kamion, közös minden, ennek ellenére, mikor ő más nőket hajkurászott a közös kamionnal, te ugyanúgy melóztál a családi vállalkozásba, nem tudom, miért gondolod, hogy le kellene állnod egy ilyennel, aki így hiteget? Persze, tök jó, ha van egy harmónia köztetek az ágyban meg az is, hogy együtt dolgoztatok és ezalatt nem mentetek egymás idegeire (mint sokan), de részéről nem ugyanaz van érzelmileg, és nem is hiszem, hogy fel tudna zárkózni hozzád, egyértelmű, hogy te jóval előtte vagy emberileg. A depresszió meg egy az egyben egy jele annak, hogy nem a te párod, az igazi mellett nem lehetsz depressziós, kizárt.


Ja, és ne ess teherbe, már írták előttem, tényleg nehogy eszedbe jusson!

32. f6390e6b9b (válaszként erre: 31. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 12:26

Tedd meg!De ne alázkodj meg neki!!!

Az nem lesz soha jó kapcsolat,ahol Te mindent megteszel Ő meg élvezkedik és nem kapsz semmit!Ezt tartsd szem előtt,ha leülsz vele megbeszélni a dolgokat.Ha meg azt mondja vége vegyél egy nagy levegőt,öleld meg és sétálj el.Ne hisztizz vagy sírj,legyen büszkeséged!!!!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook