Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza Őt? fórum

Hogyan szerezzem vissza Őt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. ápr. 16. 00:42

Sziasztok!

33 éves nő vagyok,az expárom 40.7 évig éltünk együtt.Az első 5 évben a szüleimnél éltünk,mert saját lakásunk nincs.Nagyjából minden rendben is volt köztünk,de a párom és a szüleim nem igazán jöttek ki egymással.Ezért döntöttünk úgy,hogy albérletbe költözünk.Mindketten kamionsofőrként dolgoztunk,persze együtt.Mikor nem volt annyi munka,akkor csak a párom ment,én pedig itthon a kis családi varrodánkban dolgozgattam.Az utolsó 2 évben ez elég sűrűn volt így.Mivel saját kamiont lízingeltünk,úgy volt kézenfekvő,hogy a párom kamionozik,én itthon varrogatok,és vezetem a háztartást,és intézem az ügyeket.Ezzel nem is volt semmi baj,csak egyre többet voltunk távol egymástól,ő dolgozott,én meg szinte mindig egyedül voltam itthon.Talán ettől,talán attól,hogy a párom nem vetette meg a csinos nőket,udvarolt,bókolt nekik,depressziós lettem.Többet vágytam volna az együtt töltött időre.De ő,mikor hazajött a munkából,akkor is első volt neki a foci,edzés,meccs,majd utána következtem volna én,ha lett volna rá idő.Nyaralni,szórakozni szintén nem nagyon jártunk az idő hiány miatt.A nyaralást megoldottuk úgy,hogy együtt elmentünk dolgozni,így világot is láttunk,meg pénzt is kerestünk.Csak szépen lassan kihűlt közben a kapcsolatunk.Egyre kevesebb időt töltöttünk együtt,ami veszekedéseket generált,és a veszekedések miatt,meg talán a depresszióm miatt is egyre kevesebb volt köztünk a szex.Azt gondoltam,ez majd megoldódik magától,és sajnos nem tettünk semmit,hogy ez a dolog sűrűbb legyen köztünk.Így telt másfél év.És akkor keztek összejönni a dolgok.A páromnak egyre több lett a telefonszámlája,még annál is kevesebb időt töltött itthon,mint előtte,néha találtam egy-egy idegen hajszálat,majd egyre többet,szinte mindig facebookon lógott,ilyesmik.Akkor már gyanakodtam,és ezt el is mondtam neki,de ő mindig valamivel kimagyarázta magát.Mígnem Karácsony előtt kiborult a bili,100 %ig megbizonyosodtam róla,hogy van valakije,így kénytelen volt bevallani.Akkor azt mondtam neki,hogy elköltözöm,el is kezdtem összepakolni,de ő könyörgött,hogy még legalább az ünnepeket töltsük együtt,és meglátjuk,mi lesz.De nem változott semmi.A "harmadik" fél megmaradt,és emiatt még többet veszekedtünk.Teljesen ki voltam borulva,és mindenki körülöttem azt mondta,hagyjam a fenébe és költözzek el.Egy veszekedés után,amikor Ő is azt mondta,hogy ha nem költözöm el,semmi sem fog változni,úgy döntöttem,összepakolok.Talán ő még ekkor sem vett komolyan,mert inkább elment 3 nap foci edzőtáborba,minthogy megbeszéljük a problémát.Mire hazaért,már félig össze voltam pakolva.Mármint a ruháim és személyes cuccaim.Nem mondta,hogy maradjak,csak sírtunk mindketten,én pakoltam,ő meg elment,hogy kiszellőzteti a fejét.Szépen lassan visszaköltöztem a szüleimhez,mivel más választásom nem volt.Abban bíztam,majd utánam jön,és megpróbál visszaszerezni.Voltak kisebb próbálkozásai,de nem annyira komolyak.Én meg elkezdtem egyre jobban szenvedni.Napról napra jobban fájt a hiánya.Eltelt egy hónap,közben azért beszélgettünk,találkoztunk,sms váltás volt.De még inkább elkezdett hiányozni.Mivel ő nem annyira kapart utánam,gondoltam,majd én megpróbálom helyrehozni a dolgokat,és megpróbálom visszaszerezni,mert rájöttem,nekem csak Ő kell,mindannak ellenére,amit tett.Elcsattant egy két csók közöttünk,majd megbeszéltünk egy estét,amikor találkozunk nála.Mert ő maradt az albérletben az összes közös cuccunkal,mert mindent otthagytam neki.Mindketten "AZT" akartuk.Ugyanis én időközben rájöttem,hogy neki a szex volt és most is az a legfontosabb.Most már tudom,lehet,ha mikor még együtt voltunk,többet szeretkezünk,akkor nem keres mást.Szóval megtörtént,és csodálatos volt.Sokkal jobb,mint előtte bármikor.Aztán ezt a találkát újabb és újabb követte.Szépen felöltöztem,frizura,smink,majd különleges szeretkezések.Időközben azért volt,hogy napokig nem beszéltünk,mert ő időt kért,vagy egyszerűen csak nem vette fel a telefont.És én még jobban beleszerettem,még jobban akartam őt.Majd jött egy munka.Hívott,hogy menjek el vele Olaszországba.És én mentem.A pénz is jól jött,meg,hogy együtt lehetünk,és megbeszélhetjük a dolgainkat.Közben a "harmadik" nem tudom,mennyire gyakran volt vele,de az elmondása szerint vele nem igazán volt,ritkán találkoztak.És mivel a szexet én megadtam neki,már nem kellett a másik.Talán.Szóval elmentem vele Olszországba,4 napot voltunk együtt,minden jól működött,jól éreztük magunkat,és felajánlott egy-két dolgot a jövőre nézve.Azt hittem,sínen vagyok.Mikor hazajöttünk,még találkoztunk is,de aztán megint nem vette fel a telefont.Majd mikor sikerült vele beszélnem,annyit mondott,hogy gondolkodnia kell kettőnkről.Nem akar még egyszer megbántani,nem akarja,hogy szenvedjek,mert ő nem biztos,hogy meg tud változni.Én biztosítottam róla,hogy nekem mindenképp kell,és én még mindig szeretem.De ő időt kért.Azóta eltelt néhány nap,és megőrülök,hogy nem tudok beszélni vele.Félek,hogy ez az idő csak arra kell neki,hogy elfelejtsen,de én ezt nem szeretném.Hogyan szerezhetném vissza őt?Nem akarom a telefonjaimmal és üzeneteimmel zaklatni őt,mert az tudom,csak idegesítené.De akkor hogy érjem el,hogy keressen,hogy hiányozzak neki?Mindenképpen vissza akarom hódítani Őt,mert már fizikailag is fáj a hiánya.Nem tudok belenyugodni abba,hogy ne vele éljek tovább.Szeretnék használható tanácsot kapni.Mert azt,hogy hagyjam a fenébe,már mondták,de nekem nem ez a megoldás.Szeretném visszakapni!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook