Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan szerezzem vissza Őt? fórum

Hogyan szerezzem vissza Őt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
31. Fehér Holló (válaszként erre: 30. - Kriszta773)
2014. ápr. 16. 12:15
"biztos, hogy szeretett téged és szeret most is" Ezért szeretnék megtenni mindent,hogy később ne hibáztathassam magam azért,hogy meg sem próbáltam.Ma van a szülinapom.Fel is köszöntött.Lehet,vennem kellene a bátorságot,és megbeszélni egy személyes találkozót.Hogy feltehessem a kérdéseimet.Csak borzasztóan félek,hogy mi van akkor,ha azt mondja,végleg vége :(
30. kriszta773 (válaszként erre: 28. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 11:50

biztos, hogy szeretett téged és szeret most is, különben nem lettetek volna együtt 7 évig, és nem lenne nehéz (számára is) az elszakadás. de abból, amit leírtál, nekem például sajna az jön le, hogy már eléggé kifújt a dolog ahhoz, hogy már ne akarna újra egy normális, szorosabb kapcsolatot veled, és valahogy te lettél a másik nő :(

ha ezek után két ember még visszatalál egymáshoz, az biztos nem úgy történik, hogy az egyik erőlteti és mindig jelen van meg nyomul, hiába vannak más nők vagy más nő a párja életében, legfeljebb akkor, ha elengedi, és külön töltve az időt rájönnek, hogy mégis egymást akarják, és tiszta lappal kezdenek

29. szafaripók (válaszként erre: 28. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 11:41

Alapvetően a hiba nem benned van. Teljesen mindegy, mennyire vagy "jó nő", a szerelem nem ezen múlik.

Biztos, hogy szeretett valamennyire, de a kérdés, tud-e/akar-e jobban - annyira, hogy tiszteljen, ne csaljon meg, ne rohanjon másik szoknyához, ha az a könnyebb út, hogy ne dobjon el, mert "változatosságra vágyik".

28. Fehér Holló (válaszként erre: 27. - Kriszta773)
2014. ápr. 16. 11:37
És mi van,ha mégis szeret,csak most tényleg egy kis idő kell neki,hogy átgondolja,hogyan tovább.Biztos változatosságra vágyott,mivel én nem adtam meg neki azt :(.De olyan elképzelhetetlen,hogy szeressen engem?Nem azt mondom,hogy "Húúú,milyen jó nő vagyok",de szerintem alapjában véve nincs különösebb gond.Meg akarom próbálni a visszahódítását,mert nekem tényleg ő jelent mindent.
27. kriszta773 (válaszként erre: 23. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 11:08

az idő majd úgyis megoldja ezt a helyzetet. sajnos bármennyire ragaszkodsz hozzá, látszik, hogy a pasinak még úgy sem kellesz igazán, hogy tudja, szemet hunynál a többi nő fölött, és elfogadnád így. és az is sajnos, hogy nem tudsz semmit csinálni. mert érzéseket nem lehet sem kierőltetni, sem kicsalogatni a másikból, ha azok nincsenek, vagy nem elég erősek. szexek felajánlásával, "biztosításával" meg pláne nem, 7 év után azért már minden friss husi izgatóbb egy pasinak, akármit is produkálsz, ha nem szerelmes beléd

próbálj berendezkedni a tovább lépésre, megkönnyíted magadnak, és legrosszabb esetben is csak kellemes meglepetés érhet :)

26. 569a7df0cf (válaszként erre: 23. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 11:07
Dehogy szereted, csak 7 ev utan baromi nehez egyedul maradni. Sokszor az erzesbe vagyunk szerelmesek, ahhoz ragaszkodunk, hogy legyen mellettunk valaki. Es több honapnak el kell telnie, hogy kikaszalodjunk az onsajnalatbol (az emberek nagyresze ebben a legjobb)...
2014. ápr. 16. 10:53

Én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólók!

Hagyd a csudába!Kutyából nem lesz szalonna.

Egy életen át átgázolna rajtad,és én nem hinném hogy csak az az egy nője volt.Ha meg mégis,ha egyszer megtette,megteszi máskor is!!Ő nem szeret Téged,nem tisztel,pedig mindennek ez az alapja!

Gondolkodj el!

24. Fehér Holló (válaszként erre: 16. - Boszy28)
2014. ápr. 16. 10:23
Boszy29,akkor Te valahol tudod,mit érzek.De ezt a mérhetetlen szerelmet mégsem tudom kitörölni magamból.Mikor megismerkedtünk 8 éve,én tudtam,hogy Vele akarom leélni az életem,és most is ezt érzem,mindezek után is :(
2014. ápr. 16. 10:20
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat,és valahol tudtam,hogy ezt fogjátok mondani :(.Csak egy a baj mindezzel,hogy nem tudom elfelejteni,kitörölni.Probáltam randizgatni,de nem ment,mert sokszor az első beszélgetések után el sem jutottunk a találkáig.Mert mindenkiben Őt keresem.Még mindig szeretem,és nem csak a megszokás mondatja ezt velem.
22. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 09:59

szerintem csak úgy tudod látni reálisan a saját és a párod érzéseit, az egész helyzetet, ha kicsit eltávolodsz. ha most tovább erőlteted, ha meg akarod szerezni, csak egyre rosszabb lesz :(

foglalkozz magaddal, legyél a barátaiddal, randizgassál. meg fogod látni, hogy másként is lehet, másként is bánhat veled férfi, aztán majd meglátod azt is, valójában tényleg kell-e neked, vagy csak ez a 7 év, a megszokás, a mást nem ismerés érezteti veled most, hogy "szereted"

2014. ápr. 16. 09:20

[link]


Gondolkodj el rajta...

20. manó2000 (válaszként erre: 1. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 09:10

Ha most nem hagyod és nem keresel mást, később nagyon bánni fogod. Ráadásul folyamatosan alázod magad.

Az évek telnek, ennél sokkal jobbat érdemelsz. Keress egy hűséges férfit!

2014. ápr. 16. 08:51

Sokan írták már, hogy felejtsd el, tényleg meg kellene próbálnod.

Csak egy jövőkép: sikerül visszaszerezned. Boldogok lesztek valameddig. Gyereket akartok, összejön. Terhes leszel, nem kívánod a szexet, pasid megint félremegy, te meg majd ott állsz terhesen/gyerekkel a kezedben egy férfival, akire nem számíthatsz.

Kell ez neked? Kell egy olyan férfi, aki eldob, ahelyett, hogy megoldaná a gondokat? Mi lesz, ha nagyobb probléma akad az utatokba??

Érzelmeket kierőszakolni a másiból úgysem tudsz. Gondolkodj el, mire vágysz az életben HOSSZÚTÁVON, és ebben partner tud-e lenni JELEN FORMÁJÁBAN a pasid? Arra ne építs, hogy "majd megváltozik"...

2014. ápr. 16. 07:29

Most itt hiába írjuk,hogy hagyd el a barátodat,nem fogod megtenni,mert neked az nem megoldás!

Akkor mi a megoldás?

Hogy loholsz utána,mint egy kismajom?

Lehet,hogy neked ő a legfontosabb,szerinted kölcsönös?

17. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 07:28
Ha enyire mazohista vagy szerezd vissza. Kell ez neked?Ezt kell neked!Neked erre van szükséged?
2014. ápr. 16. 06:52

Hasonló cipőben voltam, mint Te.

6,5 évig voltam együtt az expárommal.

Nálunk más volt a felállás: nem volt megcsalás, viszont állandóan hülye számítógépes játékokkal játszott. Nem figyelt rám, csak a saját dolgai érdekelték.

2-szer küldött el (mondavacsinált indokkal), én hülye kétszer fogadtam vissza. Nem vátozott semmi. Egyre pocsékabb kedvem lett, munkanélküli lettem, haza kellett nekem is költöznöm Anyumhoz. Akkor is azért, mert azt mondta, hogy ő nem tart el addig sem, amíg nem találok munkát.

Itthon lett munkám, a nélküle töltött idő alatt megváltoztam, kinyíltam, jól éreztem magam a bőrömben.

Megpróbáltuk újra, én küldtem el februárban, mert ugyanarra ment az egész, mint előtte.

Meg is mondta, hogy ő nem is akar változni vagy komprimisszumot kötni. Én pedig nem akarok így berendezkedni egy életre.

Azóta találkoztam valakivel, aki odafigyel rám, akinek én vagyok a fontos...nem sorolom.


A tanácsom az, hogy bármilyen nehéz is, hagyd a francba a kapcsolatot! (Én 34 vagyok, szóval hasonló korúak vagyunk.)

Nem ér annyit, hogy feladd miatta az önbecsülésed, depressziós legyél, állandó rosszkedv gyötörjön. Hidd el, ha összeszeded magad, jobb a kedved (és ahogy Anyagi is írta) sugárzol, a szerelem is rád talál.

2014. ápr. 16. 06:43
Sehogy!A legjobb,ha nagy ívben elkerülöd és végre a saját életedet éled,nem az övét.
14. Anyagi (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2014. ápr. 16. 06:29
Igen! Ez nagyon fontos!!!
13. Anyagi
2014. ápr. 16. 06:29

Gondolom nem ilyen válaszokat vártál....


Én csak azt javasolnám, hogy próbálj mással is foglalkozni, mint a " milyen szerencsétlen vagyok " érzéssel!

Mi lenne, ha mással is foglalkoznál, segítenél olyanoknak akik igazán rá vannak szorulva? Talán megtapasztalnád, hogy Te tulajdonképpen szerencsés vagy! Egészséges vagy, van munkád, el tudod tartani magad...

Van barátnőd?

Ha nincs, keress olyan haverokat, szervezeteket, ahol lehet sportolni, kirándulni, művelődni, tanulni.


Ha elfoglalod magad, jobb lesz a kedved, javul az önértékelésed, nem fogod önmagad marcangolni amiatt, hogy miért hagytak el.

Egy öntudatos, sugárzó, elégedett nő sokkal vonzóbb, mint egy "rinyáló"! Egy ilyenhez még régi partnered is visszatalálna ... vagy találnál egy sokkal jobbat!

2014. ápr. 16. 06:24

Nem adok tanácsot mert felesleges.

De nehogy teherbe ess! Se direkt, se véletlenül! Erre ügyelj nagyon!

2014. ápr. 16. 06:15

Hogyan tudnád gyorsan lezárni ezt az egészet?

Inkább ez legyen a kérdésed.

2014. ápr. 16. 05:38

...a legtöbb pasit a szexel meg lehet tartani. Ideig,óráig. De meddig? Az is meg volt és? Ha még ezek után is gondolkodóba esik és nem egyértelmű, hogy akar" téged, akkor csak ez a motiváció számára.


Most engedd el, tűnj el" - mint ő. Adj neki egy hosszú-hosszú hétvégét...az sem baj ha több hónapig tart. Ha nagyon szeret visszatalál hozzád, akár évek múltán is.

2014. ápr. 16. 05:35
Hosszú és szomorú történet. Ébredj fel... Sajnálom, hogy nincs a te szempontodból használható tanácsom, csak az, hogy engedd el, hiszen nem fog megváltozni. Persze csak akkor, ha számodra úgy ideális, hogy ketten vagytok a kapcsolatban, nincsenek mellékszereplők.
2014. ápr. 16. 05:35

Te nem vagy normális!

Csak ARRA kellettél neki, már bocs!


Kell a jó?

Nem.

Kell a rossz?

Naná!


Neked ez nem megalázó?


Ez kb. olyan, ha ló nincs....

2014. ápr. 16. 05:20

"...hogy érjem el,hogy keressen,hogy hiányozzak neki?"

Azt nem lehet ELÉRNI!

Vagy szeret és hiányzol neki, vagy NEM!


Magadnak ártasz, ha belelovallod magad a hiánya miatti fájdalomba, ahelyett, hogy próbálnál TÚLLÉPNI és élni az életed! Nyitott szemmel járni, nehogy elmenj az igazi mellett, mert te ezt a csalfát akarod visszaszerezni!!!

2014. ápr. 16. 05:13

"Szeretném visszakapni!"

Ez 2 emberen múlik, az kevés, hogy TE akarod őt!

NEM lehet jó tanácsot adni neked, ha nem fogadod el azt a tanácsot, hogy engedd el őt!

Ne fecsérelj több időt arra, hogy hogyan kaphatnád vissza, ne alkudj meg!

Nem érdemel meg Téged, hidd el.

Minél hamarabb a felejtés mellett döntesz, annál jobb lesz és annál hamarabb találkozhatsz azzal, akivel igazán szeretitek egymást!!!

2014. ápr. 16. 02:33

Úgy hiányozz neki,ahogy ő neked: card le! De komolyan! Ne hívd,ne írj,ha ő sem teszi,ennyi volt!

Csak azt nem értem,miért akarod őt ennyire,mikor már megmondta,h nem fog változni?! Jobb lenne ezt a cirkusz 1-2 gyerekkel végig zongorázni?!

Persze,ha nem akarsz gyerekeket,akkor oké,mert csak neked fog fájni a következő pofon!

Próbálj kimozdúlni,eljárkálni a barátaiddal! Jó időtöltés és könnyebb elviselni az űrt! :-)

4. anikó0709 (válaszként erre: 1. - Fehér Holló)
2014. ápr. 16. 00:59
33 éves vagy. Van egy pasi, akiért odavagy.7 éve egütt éltek, nem vett feleségül,ráadásul csal. Te megbocsájtasz neki, de ez kevés, ő gondolkodik, aker-e Veled élni. Gondold át, van ennek valami értelme? A jövődről szoktál gondolkodni? Akarsz gyereket? Családot? Vagy hajkurászol egy link fickót? Próbáld elképzelni, mi lesz ebből a kapcsolatból 5 vagy 10 év múlva? Hidd el, van rengeteg normális, szeretre méltó férfi. Én is találtam, 46 évesen és hidd el, nem alkudtam meg.
2014. ápr. 16. 00:58

sajnálom,de ez a férfi már nem lesz soha hosszutávon a tiéd!


nem szabad a férfiaknak kimutatni,hogy mennyire szereted,mert igy jársz,és mindig le fog akasztani a fogasról ahányszor csak akarja. ugy játszik veled,mint egér a macskával. próbálj nemet mondani,és ne smst,és ne telefont kapkodd ha hiv!

ne vedd fel a telefont,és ne válaszolj. érezd magad nőnek,és legyen ÖNBECSÜLÉSED!


ÉN AZ ILYEN FÉRGET ELKÜLDENÉM A FÉSZKES FENÉBE!


remélem te is ezt teszed. biztos vagyok benne,hogy vár rád valaki aki méltó lesz hozzád!


sok sikert!

2014. ápr. 16. 00:44
Kicsit hosszú történet,de csak így érthető a folyamat elejétől végéig :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook