Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan süssek elektromos mini sütőben? fórum

Hogyan süssek elektromos mini sütőben? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 11. 00:42

Megtaláltam, ezek a 35 literes sütőre vonatkoznak.


[link]

5. Guruljka (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. júl. 11. 00:36

Szia! Van már hasonló témájú fórum. Csak azért mondom, mert én is írtam oda, és hadd ne gépeljem újra! :D


Remekül megsül benne a süti is, és a hús is, de azért kérlek, nézd meg, hány literes a sütő!

(Megkeresem és hozom a másik beszélgetés linkjét.)

2015. júl. 10. 23:01
krumplit is lehet benne szerintem! :) Sok sikert Nektek!!!:))))))))))))))))))))))))))
2015. júl. 10. 23:00
vagyis ne a rácsra egy kis serpenyőbe vagy alufóliára. a hőfokot Te látod, gondolom van rajta 180-200 C azon szoktak sütni és 45-50 percig.
2015. júl. 10. 22:59
ugyan úgy beteszed a rácsra megfűszerezed és megsütöd. Én nem tennék egész csirkét be, de combokat igen.
2015. júl. 10. 22:08

Sajnos a lakásba ahová költözünk csak egy ilyen hordozható mini sütőt tudunk venni a párommal, de kérdés, hogy ilyenben hogyan lehet sütni. Olvastam ilyeneket hogy légkeverés meg alsó-felső sütés, de nem igazán tudom mi mire jó. Légkeverés ebben ha jól tudom nincs. Ilyeneket hogy húsok, sült csirke, rakott dolgok ugyan annyi ideig kell sütni mint gáz sütőben vagy tovább? Milyen hőfokon? Süteményeket lehet ilyenben sütni? Ennek mik a fortélyai?

Nagyon köszi aki tud segíteni!:)


Valami ilyesmi, 250°, alsó-felső sütés, grill

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook