Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Pizza sütés elektromos sütőben. fórum

Pizza sütés elektromos sütőben. (beszélgetős fórum)


9. szakalyadri (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2011. okt. 9. 09:31

Másodikra teszem,180fok légkeverésesre.

Amúgy a sütőhöz kapott leírásban nekem van több táblázat is,felsorolva ételek és mit,hogy hány fokon süssek-használom az első nap óta.Forgasd át a tiéd,talán abban is van ilyen:)

2011. okt. 8. 16:41
Én 180 fok, alsó sütés légkeverésen sütöm, így a legfinomabb, hasonló, mintha kemencében sült volna. :)
7. Marshal299 (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2011. okt. 8. 15:22

Arra emlékeztet

Mikor kiköltöztem itthonról ilyen problémákkal szembesültem én is! :)

2011. okt. 8. 15:18
Csak kiegészítés a pizzatésztát készítőknek: 1-2 szem főtt krumplit a tésztába keverni, gyúrni, félig megsütni. Amikor kiveszed, fokhagymás teljföllel megkenni, rászórni apró kockára vágott császárszalonnát, teríteni rá lilahagyma karikákat, rá sok-sok reszeltsajtot és irány vissza a sütő! Kiadós és finom!
2011. okt. 8. 14:52
Én is a középsőre teszem, általában alsó-felső sütés, de néha légkeveréssel sütöm.
2011. okt. 8. 14:48

Nálunk éppen most sül. :)

Alsó+felső sütésre szoktam állítani, és középre teszem be.

Először csak a tésztát rakom be sülni (kb 15-20 percre), majd rápakolok mindent és szépen visszadugom még 20 percre.

Persze a sütési idő függ a tésztától is.

2011. okt. 8. 14:48

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a középső sín a legjobb. Én kb 160 fokon szoktam sütni, légkeverés nélkül.

A légkeverésnek (tapasztalataim szerint) akkor van jelentősége, ha egyszerre 2 tepsit sütsz, vagy pl. oldalast akarsz pirosra sütni.

2. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2011. okt. 8. 14:36
én a középső polcra szoktam tenni, alsó+felsőre, + miénk nem légkeveréses. :)
2011. okt. 8. 14:20

Még új az elektromos sütőnk és pizzát szeretnék készíteni(én gúrom a tésztás is)

milyen funkciónál süssem? Alsó+felső? vagy hőlégkeverés is? Melyik "polcra" tegyem be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook