Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mézes puszedlit elektromos sütőben hány percig, milyen fokon sütitek? Légkeverés vagy sima? fórum

Mézes puszedlit elektromos sütőben hány percig, milyen fokon sütitek? Légkeverés vagy sima? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 30. 11:40
Nem tudtok olyan mézes puszedli receptet amihez nem kell szalakálé ,mert nem birom a szagát.
2008. dec. 30. 07:04
Légkeverése sütőben, 150fokon, 10 percig.
2007. márc. 4. 09:41
A kiszúrost tényleg elég pár percig sütni,még nem írtad le hogy milyen puszedlit sütsz
2007. márc. 2. 15:16
Szia! Én a kiszúrós változatát szoktam sütni, kb. 180 fokon sütöm, pontosan 8 percig. Így nem lesz kemény. Ha kihült, rögtön dobozba teszem( persze előtte lehet dekorálni ). Sokáig eláll.
2007. márc. 1. 20:22
Szia Én nem nagyon szoktam mézespuszedlit sütni,de mivel cukrász vagyok tanáccsal tudok szolgálni.Mindenképpen sim a sütőben süsd.A sülési idő sok mindentől függ ,kb.150 -170 fokon kell sütni,szerintem 25-30 perc biztos kell neki ,de ez függ hogy milyen vastag a tészta stb.Ajálom figyelmedbe az általam létrehozozz topicot A süteményekkel kapcsolatos segítség egy cukrásztól
2007. márc. 1. 19:58
Mézes puszedlit elektromos sütőben hány percig, milyen fokon sütitek? Légkeverés vagy sima?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook