Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehetne rögzíteni a koszorúkat a sírhoz, hogy ne fújja el őket a szél? Több koszorúról van szó, nem lehet mindent odakötözni. fórum

Hogyan lehetne rögzíteni a koszorúkat a sírhoz, hogy ne fújja el őket a szél? Több koszorúról van szó, nem lehet mindent odakötözni. (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 30. 13:22
Végülis kétoldalú ragasztószalaggal oldottuk meg... ha netán érdekelne még valakit... :)
7. Erika25 (válaszként erre: 6. - Pista55)
2009. okt. 21. 14:39

Tudom, hogy a drót befogja, ezért is nem akarom rögzítésre használni.

A nehezékkel az a bajom, hogy azt nem lehet a koszorúba belehelyezni. A vázákban az van, de egy koszorúnál ez nem nagyon oldható meg.

6. pista55 (válaszként erre: 5. - Erika25)
2009. okt. 21. 14:26
Tegyél a közepébe valami nehezéket, alá meg tegyél fóiiát, mert nem a nehezék, hanem a koszorúban lévő rozsdásodó drót fogja be a felületet, amit elég nehéz eltávolítani.
2009. okt. 21. 14:19
Gondoltam a gyurmaragasztóra is, de egy egyenetlen felületre elég nehéz felvinni. A koszorú aljára gondolok...
2009. okt. 21. 14:18
Én is eddig jutottam, de így nem olyan szép a sír. Egyébként beton és márványfelületről van szó, úgy szeretném, hogy eltávolítható legyen és ne hagyjon nyomot sem az a bizonyos "valami" :).
3. Suhi
2009. okt. 21. 14:14
egy-kettőt a sírhoz, a többit egymáshoz kötöd... talán ez segít ha nincs más, jobb ötlet
2009. okt. 21. 14:13
pl ha egy dróttal összekötöd őket, átfűzöd mindegyiken, és azt a sírkőhöz?
2009. okt. 21. 14:11
Hogyan lehetne rögzíteni a koszorúkat a sírhoz, hogy ne fújja el őket a szél? Több koszorúról van szó, nem lehet mindent odakötözni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook