Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » WC tetőhöz alátét. A műanyag csatlakozó, amivel a WC csészéhez kell rögzíteni eltört. Hol kapok hozzá másikat ? fórum

WC tetőhöz alátét. A műanyag csatlakozó, amivel a WC csészéhez kell rögzíteni eltört. Hol kapok hozzá másikat ? (tudásbázis kérdés)


10. kisstoth (válaszként erre: 8. - Lisa65)
2010. aug. 7. 18:10
Igen a Praktikerben néztem 4500 Ft volt a csavar. Az eladó javasolta, hogy meg ne vegyem. Igaza volt , máshol kicsit többért profi tető van.
9. kisstoth (válaszként erre: 7. - Kacago325)
2010. aug. 7. 18:09
De ezt komolyan mondtam. Tényleg. A csavar sajna műanyag vacak, és eltört, azt nem tudom vinni. Tényleg jó ötlet viszem a tetőt.
2010. aug. 5. 10:05
Lehet kapni fémből is, jobb, mint a műanyag és nem törik el. Mindenféleképpen vidd magaddal a csavart, mert több féle van. Bármelyik Obi és egyéb épitőipari szakáruházba is kapható.
7. kacago325 (válaszként erre: 6. - Kisstoth)
2010. aug. 5. 10:02
Szerinted a tetőre gondoltam?!!A csavart vidd magaddal!
6. kisstoth (válaszként erre: 5. - Kacago325)
2010. aug. 5. 09:05

Tényleg igazzad van erre nem is gondoltam. Le a WC tetővel és irány !!

Egyébként köszi a szándékot, nagyon aranyos vagy :):):)

5. kacago325 (válaszként erre: 4. - Kisstoth)
2010. aug. 2. 14:05
Szia!Mi árulunk wc zsanért,de néztem az adatlapod,sajnos nagyon messze laksz hozzám.Igaza van az előttem szólónak,300-400ft-ba kerül,és kis szerelvényboltokban tudod beszerezni.Ja.és még 1 tanács,hogy vidd magaddal mintának,mert legalább 2-3 fajtát forgalmaznak.
4. kisstoth (válaszként erre: 3. - 480a1bea09)
2010. aug. 2. 13:30
Ezt csinálom, már a környék összes kisboltját becserkésztem, de sikertelenül. Te hol vetted a kis kütyüt ? Hátha ott lenne közepes kütyü is..
2010. júl. 30. 13:01
szerintem jobban jársz ha egy kis szerelvény boltba mész be és ott kérdezed meg hogy egy alkatrész mennyi. Tapasztalatból mondom, hogy bizonyos kiegészítők sokkal olcsóbbak a kis szerelvény boltokban. Nekem is egy wc kütyü kelet pont múltkor és 350 ft volt.
2010. júl. 30. 12:50

Szaisztok ! Kicsit prózai kérdésben kérek tanácsot.

Vettünk méregdrága WC tetőt. A műanyag csatlakozó, amivel a WC csészéhez kell rögzíteni eltört. Hol kapok hozzá másikat ?

(A Praktikerben néztem, ott van 4500.- Ft-ért. Kicsit durva egy pár száz forintot érő kis vacak alkatrészért. Majdnem új tetőt veszek ennyiért.)

2010. júl. 30. 12:48
WC tetőhöz alátét

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook