Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehetne hosszabb hajam? fórum

Hogyan lehetne hosszabb hajam? (beszélgetős fórum)


1 2
4. 2ab16d5612 (válaszként erre: 2. - Szofi91)
2015. dec. 2. 12:32

ez egyébként nem ettől függ... egy elhalt valami ha a végéből levágsz nem fog jobban nőni :D

nem attól nő mert 2 centit levágsz hanem látod hogy visszanő az a két centi...

3. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2015. dec. 2. 12:29
hajhosszabbítás. ugyanis ha 2 éve nem nő azt azt jelenti hogy genetikailag eddig vagy kódolva, nuku nincs tovább, ennyi. én is így vagyok, lapockáig nő és kész vége. nem azért mert gyenge vagy tápanyaghiányos hanem azért mert ennyit tud :D
2. Szofi91 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2015. dec. 2. 12:27

Picit vissza kell vágni belőle,1-2 cm-t ezt nemrég olvastam valahol. Nyáron levágattam szintén a hát középig érő hajam és elég gyorsan vállig ért. Nem azt mondom,hogy sokat vágass belőle de 1-2 m havi,2havi szinten kell,sőt az a hajnak is jót tesz.

Most nekem is megállt,de ha vágatok belőle picikéket akkor mindig jobban nő.

Meg persze vitamin.

2015. dec. 2. 12:24

Hátközépig érő hosszúnak mondható vékonyszálú festett hajam van. Szeretném ha legalább a derekamig még megnőne de úgy néz ki ennél tovább nem megy. Nincs eltörve a vége, nagyon sok dicséretet kapok hogy szép és egészséges és én is annak érzem, de már 2 éve nem nő ettől hosszabbra.

Mit lehetne tenni ? Ricinusolajat is használtam rá régen, egy darabig nőtt tőle, de aztán megállt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook