Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkére festett göndör hajam van és tönkrement, nem akar nőni. Mit tegyek, hogy hosszabb legyen és ne kelljen mevárnom, míg lenő a festés? fórum

Szőkére festett göndör hajam van és tönkrement, nem akar nőni. Mit tegyek, hogy hosszabb legyen és ne kelljen mevárnom, míg lenő a festés? (tudásbázis kérdés)


2014. nov. 22. 10:29
beszéltem fodrásszal, ombre lesz belőle úgy, hogy a lenövéshez nem nyúl.
6. ec7efbffe4 (válaszként erre: 5. - Evawitch)
2014. nov. 22. 06:16
Ha ilyen problémád van,akkor mi a frászért akarod máris festeni?Hagyd egy kicsit pihenni,regenerálódni!Tél van elő a sapit, mikor nekem hasonló problémám volt,levágattam tök rövidre és újranövesztettem,többet nem fetetetem.
5. Evawitch (válaszként erre: 3. - Naplemente.)
2014. nov. 22. 01:04
Úgy is lehet, hogy a hajam tövéhez nem nyúlnak? Ami lenőtt, azt nem akarom festeni.
4. Evawitch (válaszként erre: 2. - 31bc25d879)
2014. nov. 22. 01:02

Hajam alapból göndör, nem kell vele semmit sem csinálni.

Hajápoló szettem minőségi és a haj belsejét teszi rendbe, de ami tönkrement, azon nincs mit rendbe hozni.

3. Naplemente. (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2014. nov. 21. 09:40
Az ombré hajfestés elfedné a lenövést.
2014. nov. 21. 07:49

Hát ne "rendes fodrászati" sampont használj, ha nem minőségit és gyógynövényest sampont is, balzsamot is, hajszeszt is és szedj haj vitaminokat.

A leírásod alapján jól szétcseszted a hajad. Alapos és teljes körű regenerációra van szüksége. Ha nem egészséges hová akarod növeszteni, göndöríteni és szőkíteni? Előbb hozd rendbe. Utána ráérsz megint "tönkretenni".

Bocs, de hajtémában otthon vagyok, jóindulatúan írtam.

2014. nov. 21. 01:22
Már rendes fodrászati sampont, balzsamot, ápolót es göndörítő krémet használok. Szeretnék a vállig érő hajnál végre hosszabbat. Úgy törik a vége, hogy pár mm-nyi tőredezik le belőle, vagyis ami nő le, az le is törik. Kb. 1 év lenne, hogy teljesen lenőjön. Nem akarom többet teljes szőkére festeni, de melírt szeretnék a későbbiekben bele. Szeptember eleje óta nem festettem. Nagyon ronda lesz, ha kivárom az 1 évet, de szőkés hajat szeretnék. Fodrász mondta, hogy nem érdemes vágatni a végéből, mert a törés miatt ennél is rövidebb lenne. Mihez kezdjek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook