Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetne hatni rá, és visszahozni a régi énjéhez? fórum

Hogyan lehetne hatni rá, és visszahozni a régi énjéhez? (beszélgetős fórum)


1 2
6. névtelenutazó (válaszként erre: 4. - Michiko17)
2013. jan. 13. 17:27

Nagyon dicséretes a szándékod és elhiszem hogy szívből jön, de nem szokott ez menni... Saját döntéseitől a legnehezebb bárkit megóvni.


Hidd el ezt egy 43 éves vén bakkecskének.

5. syria (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 13. 17:10

Hagyd őt fejlődni - ahogy neked is szükséged van rá.

Mégis hogyan gondolod? 17 évesen rá akarsz telepedni? Ne az ő lelkével foglalkozz, hanem a sajátoddal.

2013. jan. 13. 17:10
Hát... igazából én se nagyon érek rá... de engem is csak akkor keresett, ha más nem volt.. én is hibáztam...és 2011-ben járni akart velem, akkor szerelmes volt belém... hosszú történet... Látom, hogy nem fog jóra vezetni.. ezért akarok rajta segíteni, bármi áron! Bunkó lett, de ezzel meg azt éri el, hogy tényleg eltávolodnak tőle... Másfél hónapja szakított a nála 2 és fél évvel idősebb barátnőjével.. A barátnő se ért rá.. Emiatt szakítottak... Érthető, de akkor se kellett volna ilyenné válnia... Kérem, valaki, aki tud valami tippet, vagy tapasztalatot, hogy mélyről visszahozzam belőle az EMBERT, és eltűnjön ez az állat... A lelke legmélyére kell hatnom... Túl fontos nekem ahhoz, hogy hagyjam így...
2013. jan. 13. 17:05

Ha ő nem akar változni és nem érzi azt hogy ez neki nem jó akkor esélytelen.

Azt tőled kérdezném hogy időrendben nem fordtíva történt-e: először megváltozott és utána kezdtek nem ráérni az emberek?


Fura az is, hogy miért általában változott meg? Miért nem csak azokkal szemben akik vele ilyenek lettek?

2013. jan. 13. 17:05
Az ember élete folyamatos fejlôdés, változás. Egy huszonéves nehogy már olyan legyen, mint egy tizenéves! Érik, tapasztal, komolyodik, kiteljesül az egyénisége, a felvett, rögzült magatartási formák. Van, ami követendô a számára, vagy éppen riasztó, alakul az értékítélete, stb. Nincs ezzel így semmi baj.
2013. jan. 13. 16:58
Fogalmam sincs ide kéne-e írjam, de akkor ide írom... egyik fiú ismerősöm 2011 óta nagyon megváltozott, állítása szerint azért, mert az ismerősei 70%-a sosem ér rá, és az emberek hozzáállása tette ilyenné, hogy egy kis idejük sincs törődni a másikkal... Nem szeretne visszatérni a régi önmagához, mikor még kedves volt... Hogyan lehetne hatni rá, és visszahozni a régi énjéhez? Ráébreszteni arra, hogy ez mégsem jó neki? Nem akar már erről a témáról beszélni, elszórakozik az egészen, de.. Nem akarom, hogy ilyen maradjon, ő ennél jobb ember! 19 éves, idén 20 lesz. Én 17 leszek. A lelkére akarok hatni... Valaki kérem segítsen mit tehetnék! Köszönöm szépen!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook