Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehetne hatni rá, és visszahozni a régi énjéhez? fórum

Hogyan lehetne hatni rá, és visszahozni a régi énjéhez? (beszélgetős fórum)


1 2
36. a0b7a939fe (válaszként erre: 11. - A9e26193e7)
2013. jan. 17. 16:27
Hát igen! Ha én is egy helyzetbe kerűlnék már lehet megsem mernék szolalni,nem hogy kérdéseket tegyek fel! Küldenék egy mosolyt,de szerintem most jobb ha nem teszem nem ide való lenne.
35. fairytalentum (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 15. 08:12
Felejtsd el amilyen gyorsan tudod a segítőkényszeredet!Általános főszabály hogy csak annak segíts aki kéri!
34. a9e26193e7 (válaszként erre: 28. - Anianiko.)
2013. jan. 15. 08:05

Thomas Harris nevében is köszönöm:)


Hidd el, nem mindenki igényli, hogy valaki megpróbálja "jobb belátásra bírni", megtéríteni és sokaknak a verbális agymosás terhére van.

33. -Délibáb- (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 14. 21:43

de te honnan tudod, hogy ez nem jó neki?

ha nem akar még beszélni sem róla, akkor tuti változtatni sem fog. de hajrá! :)

32. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 14. 17:16
Mindenki változik, nem biztos hogy vissza kell hozni. Majd megtanulja a saját kárán, van akinek csak így megy.
31. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 24. - Michiko17)
2013. jan. 13. 22:19
Ezt nem lehet tudni hogy mikor jön el. Várni kell, türelemmel. És ha jó lesz a konstelláció, akkor majd minden kiderül.
30. Michiko17 (válaszként erre: 29. - Emi1206)
2013. jan. 13. 19:57
Ezt megfogadom, köszönöm! :) Remélem tényleg így van, és így lesz, ahogy leírtad.
29. emi1206 (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 13. 19:39

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy most lázad a srác. Kitombolja magát, mert úgy gondolja, hogy nem érdemes másokkal foglalkozni csak a saját pillanatnyi örömeivel. Ha tényleg segíteni akarsz neki, akkor hagyd, hogy hagy adja ki a dühét, elkeseredését stb..., ha érzékeny srác, akkor érezni fogja, hogy mikor akar leállni.

Szerintem te most húzódj háttérbe, mondd meg neki, hogy nem haragszol rá, nem ítéled el, de ebben te nem kívánsz részt venni, viszont bármikor ha úgy érzi, hogy szeretne beszélni veled, te nyitott vagy rá. Ha nem keres, akkor nem bízott benne, hogy segíteni tudnál neki és ebben az esetben valóban nem is tudnál neki.

Kicsit olyan ez a szitu, mint amikor a síró embernek mondják, hogy "ne sírjál." :)

28. anianiko. (válaszként erre: 11. - A9e26193e7)
2013. jan. 13. 19:35
Ez egy gyönyörű gondolat volt :DDD
27. anianiko. (válaszként erre: 17. - Michiko17)
2013. jan. 13. 19:32
Mit kémkedsz utána? Tiltááás! Mi vagy Te, fakír aki szereti kínozni magát? Éli az életét, Te is tedd a sajátoddal! Ha meg szeret, úgyis visszatalál hozzád.
26. anianiko. (válaszként erre: 22. - Michiko17)
2013. jan. 13. 19:29
És bökdösni is facebookon szoktátok egymást?
25. névtelenutazó (válaszként erre: 22. - Michiko17)
2013. jan. 13. 18:57

Hát érdekesen kommunikáltok ti mai fiatalok...

Mi még élőben kacsintottunk a lányokra és élőben mosolyogtak vissza, vagy éppen élőben küldtek el bennünket oda ahova gondolták...

Javaslom hogy ha van rá mód akkor teszteld élőben a pasit, hidd el nem volt olyan rossz az a régi konzervatív kommunikáció, és úgy nehezebb volt hazudni is...

Ha nem ad rá lehetőséget akkor dobd a pasit. Virtuálisan addig húzgálja az orrod előtt a mézesmadzagot ameddig akarja. Lehet hogy még élvezi is...

24. Michiko17 (válaszként erre: 23. - D7ba7bf7ff)
2013. jan. 13. 18:55
S mikor tudom, hogy már kipörögte magát? Nem bunkón, kedves hangnemben szeretnék vele beszélgetni, de ő bizonyára hozza majd a bunkó stílusát... Habár nem tudom... Tehát meddig tarthat ez az állapot?
23. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 20. - Michiko17)
2013. jan. 13. 18:47

Én csak véleménymondó vagyok. Néha kíméletlen.


Örülök, ha te is így látod...


Még valami...


Szerintem ha jó srác (mért ne lenne az), akkor nem fog egyhamar elfelejteni. Csak most egy más korszakát éli.


A nő türelmes, a nő elfogadó, a nő tud várni.

De sohasem erőszakos. Mert akkor nem nő.


Talán egy őszinte, kellemes beszélgetés (nem szentimentális) helyrehozhatja a dolgokat.


De csak a kellő időben. Miután kipörögte magát.

22. Michiko17 (válaszként erre: 19. - Névtelenutazó)
2013. jan. 13. 18:42
Rendben van, köszönöm. Csak annyi a probléma, hogy törölt az ismerősei közül... Illetve... azt mondta, hogy "Inkább hagyjuk ezt a beszélgetést most :D" ... Aztán írtam neki, hogy: "jó, bocs, hogy jót akarok neked... akkor szia (örülhetsz) " erre kaptam válaszként egy kacsintós fejet...
2013. jan. 13. 18:40
Nem. Ez a korszak már egyre rosszabbul viseli a hazugságot. Ki kell mondani. Fel kell tárni. Fel kell ébreszetni. Másként csak mese az egész.
20. Michiko17 (válaszként erre: 18. - D7ba7bf7ff)
2013. jan. 13. 18:40
És milyen igazad van... Nem cáfolom meg.
19. névtelenutazó (válaszként erre: 17. - Michiko17)
2013. jan. 13. 18:39

Na ugye hogy ugye...

Arra ne alapozz hogy like-ol meg megoszt, az kevés lesz.

Beszélgess vele, keresd a társaságát, de célkitűzés nélkül, így nem érhet csalódás.

18. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 17. - Michiko17)
2013. jan. 13. 18:35

Tehát a rosszfiú kell neked?


Aki felett anyáskodni lehet?


Sok nő ebbe lesz szerelmes.


Amíg a fiú normális, addig észre sem veszik.


Aztán amikor lelép és a saját útját járja (még ha nem is olyan magasztos) akkor mindenki hirtelen odalesz érte...


"Rájöttem hogy szeretem..."


(Aha...értem...)

2013. jan. 13. 18:30
Hosszú történet, de igen, tetszik nekem... Nem hiszem, hogy már valaha bármi is lehetne közöttünk... Ettől függetlenül.. Segíteni szeretnék rajta. Nem hiszem el, hogy nem probléma, hogy ilyenné vált... Nem tudom mit érez, de... engem eddigi életem során... szóval nem nagyon keresték a társaságom.. Neki is alig vannak már barátai... Nem tudom miken ment keresztül, és magam sem tudom miért, de azt érzem, minden akarata ellenére, segítenem kell... Ezzel a viselkedéssel... A cigibe és az alkoholba menekül egyre inkább... A beszédstílusa, és a gondolkodása is változott... Negatív értelemben. Jól esik beszélgetni vele... vagyis, jól esett régebben, mikor még rendes volt... Kellemes beszélgetések voltak, és nagyon hiányoznak... A jelenlegi énjével nem lehet megbeszéni semmit, ha kérdezek valamit, nem válaszol, csak kacsintós fejet küld, vagy vigyorog... Nem vesz komolyan persze, tudom.. Azt mondta, jobb, hogy nem ér rá senki, legalább így nem zaklatják... Szóval maradt neki ez a bunkó stílus, a cigi, a pia, és a csajok... mert elég nagy nőcsábász... és amiket megoszt és like-ol... Anno nem volt ennyire benne ebben...
16. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 15. - Névtelenutazó)
2013. jan. 13. 18:29
intuíció...
15. névtelenutazó (válaszként erre: 14. - D7ba7bf7ff)
2013. jan. 13. 18:28
?
14. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - Névtelenutazó)
2013. jan. 13. 18:23
köhöm... :)
2013. jan. 13. 18:21

Valamint óvatosan megkérdezném hogy nem arról van-e szó, hogy tetszik Neked a pasi, és szeretnéd becserkészni.

Nem baj ha így van, nincs ezzel gond, (és persze nem is biztos hogy így van) csak jobban jársz ha megbeszéled magaddal hogy pontosan mit miért szeretnél.

12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 9. - Michiko17)
2013. jan. 13. 18:17

Nos, először is honnan tudod, hogy nem őszintén adja önmagát?


Azért mert kitört egy viselkedési sémából és nem akar megfelelni a körülötte élőknek?


Állat? Nos, az állat sokunkban benne van, és félünk tőle, megtagadjuk, mert az alacsonyabbrendűt képviseli.


Csakhogy a testi-lelki betegségek nagy százaléka az állat megtagadásából fakad.


Ha lázadó korszakban van, akkor nem fogod egykönnyen letéríteni az útjáról.


Sőt. Egyre jobban élvezni fogja, mert tudja hogy így szabad. Egyre szabadabb és szabadabb lesz.


Egy napon ki fogja nőni ezt a szintet és ember lesz belőle. Már lehet hogy most is az, csak nem veszik észre.


Tehát a környezetük sajnálja, pedig lehet hogy csak túl bátor és intelligens ahhoz, hogy alakoskodjon.


Senkit nem fogsz tudni megmenteni önmagától, ha nem akarja.


És főként nem tudhatsz róla semmit, amíg magadat nem ismered eléggé.


Addig minden próbálkozásod délibáb. Illúzió.


De azért lehet próbálkozni.

11. a9e26193e7 (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 13. 17:58

Óvatosan ám ezzel a megmentem a lelkét dologgal, nehogy még te kerülsz pácba.


Nekem mindig Hannibal Lecter jut eszembe, aki azt mondta a Bárányok hallgatnak c. filmben:


"Egyszer egy népszámláló akart kikérdezni... a máját ettem meg jó nagy szemű babbal és chiantit ittam hozzá..."

2013. jan. 13. 17:54

Az emberek csak akkor valtoznak ha maguk is akarjak a valtozast...ha o nem akarja...akkor nem fog, senkiert, semmiert megvaltozni.


Inkabb hogy ennyire szeretnel segiteni valakin aki nem akarja a valtozast gondolkodj el azon nem e te vagy legbelul az a szemely aki segitsegre, torodesre, szeretetre szorul.

2013. jan. 13. 17:41

2 hét múlva írok neki, hátha változott valami.. Ha ad rá alkalmat, találkozok vele... Valahogy akkor is hatni szeretnék a lelkére... Bocsánat, de tévedés... Nem unalomból tenném, a javát szeretném! Mind tudjuk, hogy mennyi gerinctelen ember van a Földön, ettől szeretném őt megóvni! Szeretem, és az iránta érzett szeretetem nem akarja hagyni, hogy ilyen maradjon... Mert tudom, hogy ő ennél jobb ember! Gondolom, élőben tudnék a leginkább hatni rá, feltéve, ha sikerül...De hogyan? Szeretnék legalább életemben egyszer jót cselekedni, és megmenteni egy számomra fontos embert a rossztól...

Csalódott bizony, látszik is rajta... Egyre mélyebbre süllyed, és ez a baj...

8. 8daf82b38c (válaszként erre: 1. - Michiko17)
2013. jan. 13. 17:32
Sajnálom, biztos csalódott és talán mélyebb érzésű, mint a vele egyidősek, de ha egy szerető családja lenne akkor az is sokat segítene. Mond meg neki ő ne változzon meg. Én beszélnék vele többször a helyedben, lehet nem látod egyből értelmét, de azért lesz annak helye. Ne ő "romoljon a többiek szintjére", hanem segítsen inkább nekik. Ha tud.
2013. jan. 13. 17:29

Hát, az a baj, szerintem, hogy ő nagyon ráér...

Az emberek töbsége örülne, ha ez lenne a legnagyobb problémája, hogy nem tudja mások nyakába varrni magát unalmában...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook