Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy lehetne visszahozni a meghittséget a kapcsolatunkba? fórum

Hogy lehetne visszahozni a meghittséget a kapcsolatunkba? (beszélgetős fórum)


8. zizabella (válaszként erre: 7. - Júliusi)
2012. ápr. 3. 09:53

így van!

görcsösség helyett lazaság:)))

2012. márc. 29. 07:34

Felejtsétek el most a babaprojektet!

Most ne az legyen a cél...

Számtalan példa igazolja,hogy akkor jön össze a gyerek, ha már nem akarod olyan görcsösen...

Most egymásra koncentráljatok csak, utazás, hobbi, közös programok...

6. e3ff55584f (válaszként erre: 5. - 3cde375c32)
2012. márc. 29. 07:27
Köszönöm a tanácsot! Ma délelőtt körbetelefonálok az ismerősök között és megkérdezem, hogy hallottak-e esetleg valamilyen most induló táncklubbról mert oda nagyon szívesen mennénk mindketten.
2012. márc. 29. 06:32
feküdjetek rá kicsit most egy közös hobbitokra jobban!Pl. menjetek többször moziba,alakítsatok valami nagyobbat a kertben,irtatkozzatok be tánctanfolyamra,kezdjetek rendszeresen pingpongozni,bicajozni együtt..vagy vegyetek vmi kisállatot,ami mind2öknek tetszik,és van kedvetek törődni vele..hogy legyen valami friss,közös élmény a szeretésen,és a babaváráson kívül.Ebben feloldódhatnak a feszültségeitek
4. e3ff55584f (válaszként erre: 2. - 5f176db420)
2012. márc. 28. 19:57

Igaz ezt nem írtam de sosem éreztettem Vele hogy csak azért bújjunk össze, hogy összejöjjön a baba és Ő ezt nagyon jól tudta. Persze volt időszak amikor számolgattam a napokat és próbáltam úgy időzíteni a dolgot de rájöttünk hogy így egyáltalán nem fog működni.

Különben pedig ne haragudj hogy most írom de nagyon köszönöm, hogy elmondtad a véleményedet és az ötleteidet. :-)

2012. márc. 28. 19:56

Két embert nem a gyerek tart össze, hanem a testük- lelkük- szerelmük.

Azok erőltetik ezt a gyerektémát akik nem tudnak egymással mit kezdeni és a meg nem született gyerektől várják a megváltást.

10 ből 8 férfinek nem hiányzik a gyerektéma se csak a nők erőltetik, hogy elmondhassák "én is anyuka vagyok, nekem is van gyerek ...". Az utolsó mondatodban ott van a lényeg szerintem is, de ezt inkább így kellett volna fogalmazdod: "félek hogy ha továbbra is folytatom ezt a görcsös babára várást akkor a házasságunk fog rámenni.

2. 5f176db420 (válaszként erre: 1. - E3ff55584f)
2012. márc. 28. 19:51

Mert erőltetitek a gyerektémát.

Én nem is tudom egy ffi, hogy tud összebújni egy nővel, h tudja az alig várja, h terhes legyen-

ne hargudj, de én nem 8 évet, 2 hetet nem bírnék ki. :(


Tanács! ne beszélj a gyerekről egy szót se hetekig (de komolyan, nem rosszindulatból!!!) menjetek el sétálni, szervezz programot, beszélgess veel TÖK MÁS TÉMÁKRÓl. És szeresd. ennyi. Mintha csak a barátja lennél akivel könnyen elcseveg. Ne lássa mindig a szomorú, csalódott arcodat. (márha ezt látja)

2012. márc. 28. 19:47

Férjemmel 8 éve élünk együtt nagy-nagy szeretetben. A baba sajnos még nem jött össze de nem adjuk fel és folyamatosan próbálkozunk. (Igazából a mi kapcsolatunk úgy indult, hogy egyikőnk sem gondolta komolyan, mindketten egy nagy csalódáson voltunk túl.) Még a hónap elején kiírtam egy kérdést a névválasztással illetően mert volt egy halvány reménysugarunk, hogy talán összejött a baba. De sajnos megint csalódnunk kellett.

Magunkon pedig azt vettem észre, hogy egyere kevesebbet vagyunk együtt, egyre kevesebbet beszélünk és sokkal feszültebb a hangulat is itthon. Nagyon szeretem a páromat és Ő is szeret engem (legalábbis én így érzem) de félek hogy ha továbbra is folytatjuk ezt a görcsös babára várást akkor a házasságunk fog rámenni.

Mit gondoltok mit kéne csinálnunk? :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook