Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet vegleg elengedni valakit? fórum

Hogyan lehet vegleg elengedni valakit? (beszélgetős fórum)


2017. márc. 1. 08:12

Vannak, akik 20-30 évig is síratják a múltat. Egyszerűen nem éri meg elvesztegetni az életed. Benne ragadtál a múltban. Keress egy jó pszichológust, aki átsegít a gyász folyamatán.


Megérdemled az életet, megérdemled a boldogságot!

12. messzi idegen (válaszként erre: 1. - Fheart)
2017. márc. 1. 05:07

Mi történt köztetek pontosan?

Miért mentetek szét?

Van buntudatod a múlttal kapcsolatban?

Vajon miért nem tudtál ennyi idő elteltével sem másik párkapcsolatot kialakítani?

11. ina87
2017. febr. 27. 17:03
de még mindég ragaszkodsz hozzá végleg le kéne zárnod gondolom nem könnyű éveken vagy túl tehát megviselt na most ezt kellene helyre hoznod valahol a tudat alattid jelzi h lépj tovább,utána is van élet csak te magadnak kell tenni érte ö lépett te pedig nem mire vársz egy helyben mozogsz se előre se hátra ismerkedj szórakozz nem muszáj párkapcsolatot ki alakítanod keress olyan foglalkozást ami érdekel ami leköt,ne élj a múltba ha pont most úgy érzed h nem tartasz ott pedig még igen
10. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fheart)
2017. febr. 27. 16:48

MAGADAT kellene jobban becsülnöd és tisztelned.


Különben még örülhetsz is annak, hogy a gyerekszerelem ilyen sokáig tartott. Nem mindenki kap éveket! :D

9. Pluszkó (válaszként erre: 3. - 9c485f67e8)
2017. febr. 27. 13:47
Ilyesmit szerettem volna én is javasolni. Pozitív energiákat, élményeket, új ismeretségeket.
8. 9c485f67e8 (válaszként erre: 5. - Fheart)
2017. febr. 27. 11:10
Mivel meghatározó az életben, 30-40-50 év múlva is jelenteni fog egy szép emléket.
7. Lonna4 (válaszként erre: 4. - Fheart)
2017. febr. 27. 10:57
Tehet nem volt senkit? Ő tovább lépett te meg megragadtal a múltban. Amint tovább lépsz eltűnnek az álmaid róla. A- volt valakid- nem az egy-ket randis egészségügyi szexpartnert jelenti.Meg egyszer, kezdj el élni, csinálj új dolgokat rád bukkan a szerelem.
6. 9c485f67e8 (válaszként erre: 5. - Fheart)
2017. febr. 27. 08:58

Folyt. köv. Csak az idô és az új élmények.

A döglött lovat minek kiásni??

És a tudatosság. Elôre, mindig csak elôre.

5. fheart (válaszként erre: 3. - 9c485f67e8)
2017. febr. 27. 06:46
Az a baj, hogy ezek mind megvoltak,vannak,de valahogy kihatassal nem voltak az almaimra,sajnos.
4. fheart (válaszként erre: 2. - Lonna4)
2017. febr. 27. 06:44

Jo a kovetkeztetes, azota nem is elek, nem dolgozok, nem jarok sehova, csak siratom a multat es egy sotet szobaban vagdosom az ereim. :D

A tortenetbe meg beleirtam, hogy voltak probalkozasok, de nem ereztem semmikor, senkinel, hogy van ertelme idot es energiat belefektetni, a dologba hosszu tavon, valamint erzeseim se nagyon alakultak ki.

2017. febr. 27. 06:43
Jön a jóidô, irány a természet. Fizikai munka, szabad levegô, sport. Mindegy, hogy kertásás, úszás, kerékpározás. Ha némi kultúrával is kiegészíted a kirándulást, tartalmasabb életed lesz. Az új, friss élmények miatt fakulni fog a régi szerelem.
2. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Fheart)
2017. febr. 27. 06:23
És neked három éve nincs senkit? Kezd el élni, ismerkedjen utazzon dolgozz tanulj.
2017. febr. 27. 06:00

Sziasztok.


Megprobalom tomoren osszefoglalni, remelem valaki tud tanacsolni valami jot :)


3 eve lett vege a 6eves kapcsolatomnak, most leszek 25, tehat kiszamolhato,hogy gyerekszerelem volt, ami tartott 21eves koromig, aztan tonkre ment es vege lett. Igazabol en meg huztam volna a dolgot, pedig tudtam, hogy mar remenytelen es a multban elek/elunk, ezert exem tett pontot a vegere.

Iszonyat fajt,szerintem igy meg semmi az eletben, kb 1.5evig olyan voltam, mint egy elo halott, jartam pszichiaterhez is, alkoholizaltam, gyogyszereztem magam, egyszoval minden fincsi dologgal romboltam az amugy is sz.r lelkiallapotom. Valojaban csak ragaszkodtam az egeszhez, ertelmetlenul.

Aztan miutan megtudtam, hogy neki lett valakije, vegul sikerult megszabadulnom attol, hogy folyamatosan O legyen a gondolatom. Szerencsere egyre jobban nem erdekelt es igy 3ev utan mat csak nagyon ritkan jut(na) eszembe, ha nem almodnek vele minden 2. vagy 3.nap. Regen utaltam aludni, mert mindig rola szolt minden almom, sirva ebredtem szinte minden nap, annyira elethu volt.

Hala Istennek ez a szam mar redukalodott elviselheto szintre, de most ismet elojott ez a hulyesegem, maskor ilyenkor meg aludnek, de ismet sikerult sirva kelnem.

Van mikor rosszabb, van amikor jobb, ez az alomtol is fugg igazabol.

Tehat a kerdesem az lenne, hogy mit tudnek tenni annak erdekeben, hogy elmuljanak ezek az almok?

Mar semmi kapcsolatom nincs a sraccal, nem is beszeltem vele azota, nagyon nem is tudok rola semmit. Teny,hogy azota nem tudtam erezni senki irant olyat, ami kapcsolatban tartott volna vele, mindig menekultem es leptem, valszeg ez igy is marad, ez a resze mar nem is zavar, csak ezek az almok szunnenek meg vegre.

Nem tudom miert van, tulzasnak mondanam, hogy nem engedtem el a dolgot, nem ertem, hogy mi lehet a hatterben, csak 3ev utan kicsit hulyen erzem magam, hogy meg mindig itt tartok.


Koszonom a segitsegeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook