Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet lemondani a keresztszülőségről? fórum

Hogyan lehet lemondani a keresztszülőségről? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
8. Nyunyó01 (válaszként erre: 2. - Manocska73)
2011. jan. 18. 13:13
Házasságot is lehet érvényteleníteni, biztos erre is van lehetőség.
7. Vikó 26 (válaszként erre: 4. - Nyunyó01)
2011. jan. 18. 13:13
A ygerek szempontjából ez tök másodlagos szerintem!
2011. jan. 18. 13:12

Ez gáz, :(:(:(

sajnos szerintem sehogy nem lehet lemondani róla, ha a gyerkőccel nem szeretnéd a továbbiakban tartani a kapcsolatot, akkor egyszerűen ne tartsd.

Szerintem

2011. jan. 18. 13:12

Szerintem sehogy!

Az,hogy keresztszülőséget vállalsz,az egy jelképes dolog!

Szóval nincsen törvénybe fektetve,hogy akkor te most ezzel kötelezettséget vállaltál!

Ez egy gesztus a szülőktől feléd amivel megtisztelnek és szintén ugyanez felőled is,ha elfogadod!

Szerintem ha már rá bólintottál és megvolt a keresztelő nem illik ilyet csinálni,hogy vissza mondod!

Ha viszot most kértek fel és hirtelen bele mentél,de mostanra átgondoltad,akkor beszélj a szülőkkel míg nem késő,hogy kereshessenek helyetted valaki mást!

Nekem tuti rosszul esne,ha a gyerekem kersztszülője viszakozna!

2011. jan. 18. 13:11

Biztos a következő kérdés merűl fel bennetek: Te jó Isten, miért???

Roppant egyszerű a válaszom, az apa rokonságába tartozom, de sajnos 1 év után kiderűlt,hogy nem a férj a gyermek apja :( mivel én azt sem tudom ki az apa, ők elváltak így nem szeretném vállalni a kersztszülőséget.

2011. jan. 18. 13:08
miért akarsz lemondani?
2011. jan. 18. 13:07
SEHOGY
2011. jan. 18. 13:06
Hogyan lehet lemondani a keresztszülőségről?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook