Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet lemondani a Diák Hitelt? fórum

Hogyan lehet lemondani a Diák Hitelt? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 20. 14:19
A férjem a diákhitel központtal beszélt, és ők mondtak el neki mindent. De sajna nem emlékszem, mi hogyan volt akkor, mert ez néhány éve volt már, azóta munkahely van és törleszti nekik havonta. És évről évre így se csökken, hanem nő a tartozás. Tényleg az lenne az egyetlen normális megoldás, hogy egy összegben befizetni, de hát...
8. delike (válaszként erre: 7. - Dorry)
2010. júl. 20. 14:12

Akkor kell visszafizetni, ha felmondom. Ha szüneteltetem, akkor nem.


Köszönöm mindenkinek!

2010. júl. 20. 13:21
Vigyázz, annó úgy volt, hogy ha megszünteted, akkor 15 napon belül vissza kell fizetned az egészet! Nézz utána alaposan. Szerintem a szerződésben egyébként benne van.
6. moonika80 (válaszként erre: 5. - Delike)
2010. júl. 20. 13:00
van erre egy nyomtatvány, le lehet tölteni a honlapjukon.
5. delike (válaszként erre: 3. - 1929f865b9)
2010. júl. 20. 12:56
És hol kell felfüggesztetni? Mert a bankban azt mondták, hogy náluk nem lehet. Akkor kinek kell írni vagy mit kell tenni?
2010. júl. 20. 12:50
Viszont azt hiszem egy összegben is be lehet fizetni kamatostul, és akkor megszabadulsz től egy életre.
2010. júl. 20. 12:49
Én nem vettem fel a diákhitelt, csak a páromnak volt és fizetjük most is havonta. Nála így volt: Lemondani nem lehet, csak felfüggeszteni. Ha felfüggeszteted és még nincs munkaviszonyod, akkor fakultatív, hogy elkezded -e törleszteni, ha van munkaviszonyod, akkor kötelező törleszteni havonta és sose fogy el sajnos! :(
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - Delike)
2010. júl. 20. 12:34
úgy h felhívod a bankot ahol igényelted, ott megpróbálnak lebeszélni róla, és kamatostúl +lemondási díjastúl visszafizeted amit elköltöttél. Szerintem legalábbis, Én bankban dolgozom, bár diákhitellel nem foglalkozom, de más hiteleknél így van.
2010. júl. 20. 12:32
Hogyan lehet lemondani a Diák Hitelt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook