Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan lehet hajszál-és viszeret eltávolíttatni? fórum

Hogyan lehet hajszál-és viszeret eltávolíttatni? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 12. 16:35
Most próbálgatom a vadgesztenyés krémet,igaz még csak pár napja,de jónak tűnik....
2010. okt. 20. 18:44
beutaló nélkül érvényes betegbiztosítással TAJ-kártyával ingyenes (1 napos)
2010. okt. 20. 18:42
visszér: arsmedica
2010. okt. 20. 18:40
sehogy. kellenek azok oda
2010. okt. 20. 18:07

Semmivel sem lehet eltávolítani.

Az injekciózás halványíthatja , de eltávolítani nem lehet.

18. kapocs1 (válaszként erre: 16. - 36a26f5226)
2010. okt. 20. 18:01
...tapasztalatod nincs,hogy milyenek?.....
2010. okt. 19. 20:09
Ezeket a lóbalzsamokat láttam nálunk az egyik gyógyszertár ablakában, plakáton reklámozzák, de nem tudtam, mire valók...
16. 36a26f5226 (válaszként erre: 14. - Kapocs1)
2010. okt. 19. 20:09

Még a Rossmannban, és a DM-ben is láttam nálunk, mindenféle kencét ezekből a natúrlandos dolgokból...


Körömvirágtól kezdve sportkrémek, minden...

2010. okt. 19. 15:18
Nekünk volt Plerudin Forte, az elég jó.
14. kapocs1 (válaszként erre: 12. - Anthico)
2010. okt. 19. 11:50
Na ezt kipróbálom,ha bizserget :)....Amúgy lehet kapni gyógynövényboltokban is,ugye?
2010. okt. 19. 08:24
A veneruton semmit nem ér.
12. Anthico (válaszként erre: 11. - 36a26f5226)
2010. okt. 18. 19:49
Itt a hoxa-n találtam múltkor egy hasonló témával foglalkozó topikot és ott volt pár krémajánlat. Arra emlékszem, h nem voltak túl jó véleménnyel a reklámozott kenőcsökről, továbbá szóba került valami lóbalzsam, valamint valami vadgesztenyés gél. Amúgy a vadgesztenye pont ilyesmire jó, én 2 hete rátaláltam a kedvenc naturkozmetikum (alverde) termékcsaládom egy új üdvöskéjére, ami vadgesztenyés lábkrém. Kellemesen bizserget bekenés után :D
2010. okt. 18. 19:27
Azért kíváncsi lennék a venorutonra is, hogy milyen lehet, aki használta már, azt megkérem, hogy írjon róla, hogy neki hogy vált be...
2010. okt. 18. 19:26
LÉgyszí, nekem is írjátok meg priviben... Én eddig lioton gélt használtam, de nem sokat használ, nagyon fájnak a lábszáraim...Pedig én sokat gyalogolok, mindenhová gyalog járok a városba, és a heti többszöri mozgásom előtt is fájdalomcsillapítót veszek be, hogy ne fájjon közben a lábam, de muszáj edzenem, mert hízékony vagyok...
9. kapocs1 (válaszként erre: 8. - F64f0d9a69)
2010. okt. 18. 16:33
Milyen krémet ajánlanál?Privibe......
2010. okt. 18. 13:19

Még az öröklött hajlamunkat is lehet jobb irányba terelni. Nekem régen olyan vacak állaptban voltak az ereim, hogy sorra elpattantak, főleg nyáron. A lábaim tele voltak piros pöttyökkel, lila seprűvénákkal. A doki befáslizta…

Kolléganőm ajánlotta vegyek rutascorbint. Ettől a pöttyök eltűntek és a hajszálerek is halványodtak. Azóta már tudom, az ereket is kell táplálni! (tanulmányoztam a gondjaim elmulasztása miatt) Nagyon fontosak a vitaminok, ásványi anyagok.

Biofladonoidos C vitamint is használok, mert erősíti az érfalakat. Van egy jó kis visszér krém, ami a hajszálereket nagyon jól eltünteti. Nekem alig vannak most is.

Amikor a hajszálerek megjelennek, gondolni kell arra is, hogy ez figyelmeztet a későbbi érbetegségre! Amiket leírtatok, én is alkalmazom,ez csak egy kis + hasznosság. (remélem)

7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Anthico)
2010. okt. 17. 20:38
Nekem a vádlimon, azaz inkább a boka felett kicsivel van.
6. Anthico (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2010. okt. 17. 20:30
Nálunk is genetika...de azért töretlenül kínzom magam a váltófürdővel. És tényleg feszesebb tőle a combom :D No, meg a pirosító, vérpezsdítő dörzsölést is szeretem :)
2010. okt. 17. 19:41

Én mindig melegvizben dagonyázó voltam:) 2 évig olyan helyen laktam, ahol nem volt kád, igy tusoltam. Akkor jött ki az összes pókvénám.


Nálunk ez családi örökség:( Voltam vele dokinál, aki megállapitotta, hogy semmi baja a lábaimnak. Ez csak egy kis szépséghiba....

2010. okt. 17. 19:24
Köszi.a zuhany menni fog :).....Az a baj,hogy állómunkát végzek,attól tartok,ez is rásegít?!.......
2010. okt. 17. 14:55

Ami kimaradt:

aki hajlamos ezekre, annak célszerű elfelejteni a meleg fürdővizes dagonyázást a kádban :)

Sajnos az nagyon kitágítja az ereket.

És ha pedig valaki nagyon nem bírja rászánni magát a váltófürdőre, akkor az is hatásos, ha a meleg tust egy kis hideg zuhannyal zárjuk (elég csak a lábakon).

2. Anthico (válaszként erre: 1. - Kapocs1)
2010. okt. 17. 14:53

Léteznek különféle injekciós, műtétes,lézeres műveletek, amik bizonyos hajszál- és visszereket el tudnak távolítani. Viszont azt olvastam, h mivel ez tünet, attól, h eltüntetik,máshol előjöhetnek újabb erek. Szóval érdemes odafigyelni és tenni azért, h ne jelenjenek meg újak. Pl.:

- váltófürdő (kegyetlen, de meg lehet szokni...sőőőt :))

- fürdés közben fokozd a vérkeringést (erre sima tengeri sós szivaccsal való dörzsölés is jó)

- néha-néha feküdj le, támaszd fel a lábad és addig hagyd így, míg egy pici bizsergést nem kezdesz érezni a lábadban, akkor tedd vissza

- ha ülőmunkát végzel, sűrűn érdemes felállni, megmozgatni a lábakat, ha nem megy,akkor dobj le egy tollat és próbáld felszedni a lábujjaiddal (ezzel pezsdül a vérkeringés)

- sportolás is sokat segít

2010. okt. 17. 12:37
Hogyan lehet hajszál-és víszeret eltávolíttatni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook