Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet egyszerre több terméket megvásárolni egy eladótól, eBayen keresztül? fórum

Hogyan lehet egyszerre több terméket megvásárolni egy eladótól, eBayen keresztül? (tudásbázis kérdés)

2014. febr. 5. 21:05
Ha beallitotta az elado az "Immediate payment required" funkciot,akkor nem tudod kosarba tenni,hanem azonnal a fizetos linket adja be.
2014. febr. 5. 16:14

Aha akkor az lehet a baj, hogy ez a kosár módszer nem működik ezeknél a termékeknél. ÁLtalában virágmagokat próbálok venni, postaköltség nélkül, és hát valószínű az árban benne van a postaköltség is, így igazán megérné neki, ha egyszerre többet is rendelnék egy bélyeggel elmenne neki több is......


Nem értem.


Mindenesetre köszönöm, a segítségeteket, így legalább tudom, hogy működik a kosaras dolog, csak nem minden esetben

7. Pasionella (válaszként erre: 5. - Lillus-M)
2014. febr. 5. 15:11
Nálam a buy it now alatt van az, hogy add to cart.
2014. febr. 5. 15:00
nem minden eladó engedi a "combined shipping"-et. (pont azért, mert gyakran a postaköltséget is belekalkulálják a vételárba, trükközve így a termék árával).
2014. febr. 5. 14:40

Azt látom, hogy van a jobb felső sarokban kosár, de nem találom azt, hogy hova van elrejtve az "add to cart"... Most vagy ennyire béna vagyok, vagy nem értem, szoktam neten vásárolni, de én itt nem találom a varázsszót, és nem csak ma vagyok ilyen bamba már próbálkoztam párszor, de soha nem találtam meg.

A Buy it now nagy kék gomb alatt ott van, hogy "MOre actions", de abban sincs hozzáadás a kosárhoz opció...

2014. febr. 5. 13:23
Nincs olyan gomb, ami azt irja, hogy "ADD TO BASKET"? En multkor vettem tobb dolgot ugyanattol az eladotol igy, hogy mindet egyesevel hozza adtam a kosarhoz es a vegen osszegezte, es igy csak egyszer szamolta fel a postakoltseget.
2014. febr. 5. 13:23
Egyszerű, ne menj rá, hogy buy it now hanem add to cart, és akkor szépen kosárba teszi majd a legvégén rámész a kosaradra és utána fizetsz.
2014. febr. 5. 13:15

Kérlek segítsetek, hogyan tudok úgy vásárolni az ebay-en, hogy egy eladótól egyszerre több mindent is megvehessek.

Pár virágmagot rendelnék, de rákattintok a BUY IT NOW -ra és elvisz a fizetéshez. Pay pallal szeretnék. Nem lenne baj kifizetgetném mindet egyesével is akár, de a postaköltség gondolom csomag magra is épp annyi lenne mint egyre.

2014. febr. 5. 13:13
Vásárlás ebay-en

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook