Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan legyek jó nő fórum

Hogyan legyek jó nő (beszélgetős fórum)

1 2
2012. aug. 8. 20:00

multkor láttam, a cipő átalakito musorat, és ugy ereztem h telejsen fogyatekosnak nézi a nézőt, seklyes buta libának tünik, olyan ötéetekkel amiket netről ollózössze, és bárki magától utánna tud járni


(az adás utan utanna olvastam kcisit a nőnek) sztem szánalmas

4. katie_rose (válaszként erre: 1. - Zitus7)
2012. aug. 8. 20:00

Szerintem nem rossz. Egyszerű tippeket ad és "konyhanyelven" tálalja,ami jót tesz a műsornak.

De én is úgy gondolom,hogy egy bizonyos korosztálynak egy bizonyos tipusnak szólnak ezek az ötletek.

3. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 1. - Zitus7)
2012. aug. 8. 19:58

Számomra az egész "műsor" és az egész nő úgy ahogy van hiteltelen. Egy olyan nő akin órákon keresztül dolgoznak a kozmetikusok, fodrászok, stylistek ne akarja már elhitetni velünk, hogy ő természetéből adódóan és a jó, használható, ötleteinek köszönhetően néz ki olyan remekül. Még az életben nem szedte ki magának a szemöldökét a csaj és akkor adja a tanácsot, hogy te hogyan is tartsd a kezedben a szemöldökcsipeszt.


Még mielőtt bármi rosszindulatot is leszűrne akárki is ebből annyit elmondanék, hogy véleményt kérdezett a topic indítója, és én csak a véleményemet mondtam el.

2012. aug. 8. 19:58
Ha egyre gondolunk, akkor egy bizonyos korosztályt és alkatú nőt céloz meg. Vannak benne olyan ötletek amik jók, bár szinte az összeset láttam már külföldi változatban, tehát nekem, olyan lekoppintott műsor érzetem támadt.
2012. aug. 8. 19:54

Ismered a "Hogyan legyek jó nő?" videókat/facebook oldalt, noteszt és tv adásokat?

Mi a véleményetek róla? Szeretitek? Jó ötleteket kaptok Nóritól?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook