Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan legyek jó nő fórum

Hogyan legyek jó nő (beszélgetős fórum)

1 2
2012. nov. 2. 20:13
Viszont hiányolok egy két jó tanácsot az esetleges ducibb lányoknak is, vagy akár a korosodó nőknek. Ebben igazat adok sokaknak!
34. Handa27 (válaszként erre: 6. - 2b2a4a10d2)
2012. nov. 2. 20:12

Szerintem ez a cikk nagyon rosszindulatú és túlzó. Azért egy ilyen könyv miatt említeni az apokalipszist szerintem túlzás. Lehet, hogy sok felesleges dolgot ír, de nem mindenki egyforma, lehet, hogy valakinek hasznos az a tanács amit más pitinek tart.


Én rendszeresen nézem a videóit, nem vagyok vad rajongó, de vannak jó ötletek. Valaki írta, hogy ha akar valami megkeresi a neten. Valóban így van, de nem biztos, hogy a jó ötlet eszébe jut, lehet csak akkor gondol arra, hogy keresni kéne valami hasonlót, ha már megkapta akár egy ilyen videóból az alap ötletet.

Azt is észrevettem, hogy amióta nézem a videókat jobban odafigyelek magamra, és még egy ötletét sem próbáltam ki, csak biztatást ad, hogy ne lustuljak el.

33. 04d410066e (válaszként erre: 32. - Angelgirl8588)
2012. aug. 20. 21:15
Végül is a borító cuki. :)
32. Angelgirl8588 (válaszként erre: 22. - 04d410066e)
2012. aug. 20. 19:00
Igen, tetszik, és igen, megvettem :)
2012. aug. 9. 16:10
Nekem nagyon nem tetszik, azt mutatja, hogyan lehetek agyatlan, buta liba...totál koppintás az egész...
30. Zitus7
2012. aug. 9. 11:17

Az ötletek, praktikák tetszenek, csak egyre inkább műnek érzem valahogy az egészet, nem életszerű nekem, vagy nem is tudom, túl színpadias.

A címmel kapcsolatban azt gondolom én is amit te Enissa.

Nem gondolom hitelesnek az egészet, mert Nóri szerintem alapból jónő smink nélkül is, tehát bármit ken magára attól jó lesz, de nem mindneki szaladgál ilyen alkattal, ilyen arccal, bőrrel... Nem mindenki lesz attól jó nő, hogy kisminkeli magát. Néha kéne egy két olyan pratika amit más alkaton, más korosztályon mutat be esetleg.

29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Zitus7)
2012. aug. 9. 11:01

Szia Zitus!


...és Te szereted? Benned milyen érzéseket hagyott, pozitív, vagy negatív?


Számomra teljesen elfogadható lett volna, ha magának a műsornak nem ez a címe. Lehetett volna Apró ötletek nőknek, vagy hasonló.

Gondolom Nórinak megírták a forgatókönyvet, és ő, mint egy sorozatban a színészek, ennek a műsornak a (színésze) háziasszonya.

Itt Magyarországon elfeledkeznek arról, hogy nem csupán csupa fiatal ül képernyő elé kitűnő alakkal, ez nem Nóri bűne.

28. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Zitus7)
2012. aug. 9. 00:18
A jó nő olyasvalaki aki elfogadja magát, még ha nem is kifejezetten szép. Ez az elfogadás fogja megszépíteni. Sugározni fog úgymond. Az ilyen nő nem másokat utánoz, de nem is a divatot. Az ilyen nő a saját ízlésének megfelelő ruhákat és kiegészítőket hordja. Összhangban van a saját egyéniségével. És ezt mások is észreveszik.
27. rewt
2012. aug. 8. 22:11

A mi falunkban (nem Magyarországon) senki sem emlékszik olyan bicikli-balesetre, amikor valaki a feje búbján sérült volna meg. Pedig "bicaj nagyhatalom vagyunk" Nálunk az idős nénik is biciklin mennek kapálni a szöllőbe.


Most a falu határában mindenki köteles sisakot használni...

Nálunk eddig sem csendőr, sem rendőr nem volt - sem bűnözés. Most a rendőr ott vár a szöllőhegy alatt és bünteti a jó népet.



Gépkocsit csak olyan személy vezethet, aki testileg, lelkileg egészséges, rendelkezik a szükséges szakképzési igazolvannyal az általa vezetett gépkocsihoz.

Testileg egészséges: tudja, hogy mikor van világos, és mikor sötét, nem színvak. Lelkileg egészséges: önnállóan el tudja dönteni, hogy most sötét van-e vagy világos.


Ennek ellenére jön egy törvény amely értelmileg ki mondja: "Te hülye vagy nem tudod mikor van világos és mikor sötét, mikor kell bekapcsolni a lámpákat. Mi tudjuk: mindig...!


És sorolhatnám...


De maradjunk csak a jó nőnél meg ezeknél az eseteknél.. Mi a közös bennük...? A nevelés...!


A nevelési szabály: úgy viselkedj vele szemben, mint az olyannal, amilyennek akarod látni. (Gondoljunk csak a "Nyomorultak"- ból a püspökre, aki bizalmat mutatott ki a szökött gályarab iránt - és az az ember teljesen megváltozott. Nekem is van ilyen tapasztalatom. Lehet hogy egyszer részletesen leírom. Meghökkentő milyen hatása van.)

Nos, ha valaki az becsvágyó, magabiztos, önmagát és függetlenségét becsülő emberből "konzumens csőcseléket" akar nevelni - akkor valahogy így...


----------

Nincs az egész világon egy tanulmány sem, mely bizonyítani tudná, hogy a "kötelező világítás" következtében javult volna a balesetek statisztikája. Az, hogy "jobban" látszódik a gépkocsi - az igaz. De az is igaz, hogy jobban észrevehető, ha valami mozog, vagy villog rajta. Pl. egy ablakba tűzött zsebkendő, vagy egy színes villogó lámpa a kocsi tetején - és még sem ezt alkalmazzák?

A törvény feltételezi, hogy az aki egészséges és jól lát - az nem lát? De, ha a lámpákat "kötelezően" bekapcsolja (az a másik)- akkor már látni fogja...? Vagyis a törvény szerint a normális ember vak és hülye - aki parancsra már "lát" is...?!

És a gyalologos...? Mert , ha két kocsi összekoccan - az még hagyján, a festéket megjavítják. De a gyalogos, aki sokkal inkább ki van téve a veszedelemnek -az nincs kivilágítva? Azt már észre veszi az a vak vezető..? Különösen akkor ha a figyelmét valami lámpafénnyel eltereljük?


Ha bármilyen kis égőt működtetni akarsz - energia kell. Ingyen nem megy. Aki "kötelezően világít" kb. ugyanannyi többletet fizet, mintha nem világítana, de otthon egy 400 - 500 wattos égőt működtetne.... - ezt meg is kell fizetni...!


Ma már ismerjük, hogy egy gépkocsi egy km úton kb. 90

170 miligram káros anyagot bocsát ki - ha világit is, többet. Ez a többlet Ausztria területén egy év alatt 331 000 (háromszázharmincegyezer) tonna mondom és írom: 331 000 TONNA többlet levegő szennnyeződést jelent. Mit csinálnak a sógorok? 2008 január 1. óta nem kötelező náluk a világítás - de lehet. Ők nem hülyék...! Szeretik hazájukat és szeretik azt tisztán tartani.


Ugyanez a magyar ifjúság esetében azt eredményezi,hogy a középiskolások nagy százaléka funkcionális analfabéta....!!!


Erről van itt szó: Úgy kiadni üres lapokat, hogy a birka meg azt is higyje, hogy most kapott észt..

26. Peggy73 (válaszként erre: 20. - Kangaroo Island)
2012. aug. 8. 22:09

Nem is tudod, hogy mennyi fiatal lány/nő vágta már tönkre a haját a vegyszeres mosással-festéssel, szárítással, vasalással!

Nekik igencsak jót tesz a ricinusos hajpakolás!

(Keress rá, csak itt a hoxán, mennyi fórum, napló témája a hajápolás, ricinus-, és különböző más olajos pakolás)

2012. aug. 8. 21:37
Belekukkantottam egy kicsit a videókba. Semlegesek az érzéseim. Nem igazán fogott meg. Nekem akkor jó nő egy nő, ha első ránézésre levágom, hogy a belső kisugárzása összhangban van a külső kisugárzásával. Talán ez a műsor is ezt akarja a nézőknek bemutatni, hogy egy magára igényes nő bizony jó csaj, ha megtalálja a saját stílusát....jelenjen meg akár farmer-poló összeállításban vagy egy koktélruhában. Amit hiányolok az, hogy a bemutatott dolgok nem mindenkinek állnak jól, hiszen többségünk nem születik modell kinézettel ill. alkattal. Szerintem inkább ennek irányába kellene elmenniük. Hangsúlyt fektetve a különböző tipusú arc, szem, száj sminkelési technikákra, optikai csalásokra, súlycsökkentő, alakformáló trükkökre stb. Hiszen láttam már 46 éves nőt aki 30-nak nézett ki és sohasem járt fogyi kezelésekre, konditerembe és nem hagyott egy zsák pénzt a kozmetikusnál. De megesett, hogy összeismerkedtem már duci csajszival is aki, ha megjelent nagyon sok pasit magával ragadott már a lány kellemes kinézete is.
2012. aug. 8. 21:28

Nekem tetszenek az ötletei! (tudom, hogy konkrétan nem az ő ötletei)) Mondjuk nem jön szembe annyiszor, hogy megunjam. Néha rákeresek a neten, és szemezgetek a videói közül, ami érdekel azt megnézem, ami nem azt kihagyom.

Nekem amik tetszenek, azok többek közt a frizura készítős részek. Tudom, hogy a youtube-on is vannak ilyenek, csak azért még is jobb anyanyelven hallgatni)))

23. Gubóka (válaszként erre: 10. - Cicus2011)
2012. aug. 8. 21:24

nekem a youtube fiókom tele van iylen vidókkal. a barátnpim ezzel zrikálnak állandóan.


megtanultam horgolni a netről. horgoltam magamnak kb 4-5 téli sapka-sál-kesztyu lkeszletet egy honap alatt :DD és jó nónek érzem magam tőle? piszkosul. minden táskámhoz van választék


tetszenek ezek a virágos hajbavalók, csak sokszor giccsesek és tul vannak árazva, vettem maradék anyagot, megcsináltam.


de ugyanigy nagyon sok csatorna van sminkelésről


és ha szabad kicsit ajánlgatni őket, keressetek rá a letsmakeitup, lilithmoon, stillglamorous csatornákra.


az első ketto frizzurákat mutat be, tobb szaz videoval.. mindig ezekből cisnálom a hajamat meg, renegeteg otletet szedtem, a harmadik csatorna sminkelős.


sztem ezekben az a jó, h mondjuk kitalálom h már pedig én ma be akarom fonni a hajam és hozza nem tudom miylen sminket akarok, annyi ötlet van..és nem csak egy ami egy adott videoban van leszukitve

22. 04d410066e (válaszként erre: 21. - Angelgirl8588)
2012. aug. 8. 21:13
Neked tényleg tetszik a notesz??? :D Meg is vetted?
2012. aug. 8. 21:02

Én is szeretem a videókat is meg Nórit is. Szerintem nagyon aranyos csaj, és úgy veszem le a videókból, hogy közvetlen is, bár Jónő napon még nem voltam, és valószínűleg nem is leszek :/

A notesz nagyon tetszik, tényleg csajos lett :)

És lehet, hogy a videókhoz szakemberek dolgoznak rajta, de én el tudom képzelni, hogy magánemnerként a hétköznapokon alkalmazza a praktikáit. Akár még a szemöldökét is magának szedheti :)

Irigylem a szépségét is, jó, én se vagyok egy bányarém, de baromi szép szája van, azt elfogadnám :p

2012. aug. 8. 21:02
én agybajt kapok az egész jónő témától, full hülyének néznek mindenkit...semmi szükség erre a "megmozdulásra", a sok ostoba ráérő nőnek biztos jó dolog jónőnek lenni, hát én nem fogok ricinust kenni a fejemre és nem eszek nyers tojássárgáját, hogy illatosat szarjak másnap (már elnézést). Persze mindenki azt csinál amit akar, de ez a műsor a lustaság támogatója, fogadok h a nők 90%-nak nem volt a hajával probléma, de most már mindegyik fején ott a ricinus meg a tojássárgája.
2012. aug. 8. 20:44

Nekem vegyes érzéseim vannak a dologgal kapcsolatban.

Eleinte szimpi volt a dolog, tetszett az egész, de egyre jobban idegesít és nem irigységből, de egyre több az olyan ötlet amihez nem kell semmi extra tudomány. Ha kenyeret akarok sütni akkor van ezer recept amiből válogathatok és sütök tv műsor nélkül is, ha érdekel, hogy kell szemöldököt szedni rákeresek. Sokszor azt érzem, hogy tök debilnek gondolnak mindenkit.

Az alapötlet jó, de valahogy mégsem...

18. 9d3294ca1f (válaszként erre: 1. - Zitus7)
2012. aug. 8. 20:43
Az igazi szépség belülről fakad. :)
2012. aug. 8. 20:35
jó hát nem lehet mindenki meseszép. véleményem szerint mindenkin van valami szép, amit ki lehet hangsúlyozni.
2012. aug. 8. 20:33

"smink nélkül is szép."


Pont ez a lényeg. Kicsit összekócolja a haját, ken egy szilikonos szájfényt a szájára, oszt jónapot, milyen jó nő lett. Egy rusnyasággal nem tudom, mit kezdene :S

15. 06718ca650 (válaszként erre: 11. - Megi04)
2012. aug. 8. 20:30
tehát mi jó nők vagyunk. :) amúgy nem ismerek ilyen videókat.
2012. aug. 8. 20:30
Engem nem igazán fogott meg. Az ötletek jók, de már mások réges-rég alkalmazzák. Azt nem szeretem benne főleg, hogy úgy magyaráz mintha retardáltaknak készülne a műsor, máskor fontos részek maradnak ki..
2012. aug. 8. 20:29

én nagyon szeretem! sok hasznos tanácsot ad (oké a google is megmondja) de például nagyon jó a fb-os közösségi oldala... nekem maga Nóri is szimpatikus, oké modell és?! lehet hogy sok szakember dolgozik rajta egy-egy fotózás előtt, de attól ő még használhat ilyen praktikákat a való életben. Hozzáteszem smink nélkül is szép.


Szerintem sokakból csak az irigység beszél, hogy egyszerű ötletből népszerű lett és gondolom sok pénzt keres.

2012. aug. 8. 20:25
Tyű, én már nagyon unom, hogy minden egyes alkalommal bevágják, aztán megismétlik vagy ezerszer... Amúgy sem arról szól, hogy te hogyan legyél jó nő, hanem, hogy Ő milyen jó nő!! :)
11. megi04
2012. aug. 8. 20:16
Már többször bebizonyosodott,hogy a jó nők leginkább a kisugárzásuktól olyan jók....:)Tehát....:)
10. Cicus2011 (válaszként erre: 9. - Gubóka)
2012. aug. 8. 20:14

Ráadásul nem beszélve arról hogy ennek a nőnek manöken alkata van és aki nézi a műsort nem azt mondja hogy de jó ötlet én is megcsinálom.

Hanem persze ennek jól áll ez a ruha mert vékony és önértékelési problémát csinál egy tv műsorból.


Ezért jobb hogy személyre szólóan magadnak válogatod amit meg akarsz nézni.

2012. aug. 8. 20:09

sztem ha valaki szeretne jó nő lenni csinálja ezt:


1. megnyitja a google-t és keres olyat ami érdekli.


nekem példaul maniam a DIY videok, cikkek (do it yourself) csináld magad dolgok. renegteg sajat magam által készitett holmim van, csattok, stb ruha is. de ehhez nem kell egy celeb-modell sem, hanem szépen kikeresem magamnak ami érdekel...


ezekhez a dolgokhoz nem kell utmutatás sztem..

2012. aug. 8. 20:05

Ez egy önreklám.

Nem arról szól ez hogy te hogyan legyél jó nő.

7. Gubóka (válaszként erre: 6. - 2b2a4a10d2)
2012. aug. 8. 20:03
ezt akartam beszurni pont
2012. aug. 8. 20:01
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook