Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell értelmezni? A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés? fórum

Hogyan kell értelmezni? A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
18. bbfd1052c7 (válaszként erre: 11. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:02
Az ilyen idézetes emberek mindig csak fellángolni tudnak, de szeretni nem.
17. 9f98008a3b (válaszként erre: 16. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:01
Elmúlik....
2011. dec. 3. 12:58
de..hülye vagyok..el kéne felejtenem, tovább kéne lépnem...de úgy érzem még nem megy.. szeretem..akármit tett, akárhogy fáj, szeretem. :(
15. reménylány (válaszként erre: 14. - Tüncica*)
2011. dec. 3. 12:55
vagyis szerinted ez arra vonatkozik,hogy még nem szerelmes, de szeretne az lenni?
2011. dec. 3. 12:51
Az én személyes véleményem... Nem írnék ki ilyesmit olyan személynek, aki iránt nem érzek semmit. Ez egy szerelmes idézet, arra hogy "nem érzek még szerelmet, nem vagyok így boldog...", más idézetet választottam volna. De ugye senkinek nem írnék ki ilyesmit érzelmek nélkül.
13. 9f98008a3b (válaszként erre: 10. - Reménylány)
2011. dec. 3. 12:51

Aha!


Nem vagy Te hülye, csak most még vegyes érzelmekkel vagy eltelítve.


Ha azt mondom, az idő majd meggyógyítja, Te azt mondod: Jaj ne! Elég a sablon szövegből.... :)


És én megértelek!

De majd jusson ez eszedbe 5 év múlva, jó!??

És akkor mond el, mit érzel!

2011. dec. 3. 12:50
Szerintem teljesen mindegy ő hogyan értette. A féltékenység miatt érdekel, és azért, mert még vannak érzéseid iránta. Rossz szövegnek tűnik, de próbáld meg elfelejteni. Sok sikert!
11. reménylány (válaszként erre: 6. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 3. 12:50
a lényeg az,hogy mi együtt voltunk. aztán szó szerint a semmiből szakított velem. de komolyan, nem volt egy rossz szó, totál lelkes volt még előtte pár nappal, tervei voltak velem..aztán hirtelen egy tali során kibökte,hogy vége... ecsetelte,hogy szeret, meg nem akar elveszíteni,de... aztán rá egy hétre elkezdett írogatni neki egy csaj... szinte rátapadt... aztán a párom is fellelkesült..és a szakításunk után 3héttel összejöttek... és most két hetesek..és ezt az idézetet írta ki neki.
2011. dec. 3. 12:48
azért fontos, mert én hülye még mindig szeretem..és minden egyes fűszálba kapaszkodok....
9. 9f98008a3b (válaszként erre: 5. - Reménylány)
2011. dec. 3. 12:47

Ez miért fontos?

Mindenki más értelmi, érzelmi szinten él meg/ lát dolgokat.

Nem vagyunk egyformák.

Mások a körülmények, mások a gyökerek. (Ezt nem rossz értelemben tessék értelmezni!)

2011. dec. 3. 12:45
Akár mind a kettő is lehet.
2011. dec. 3. 12:45

Hmmm.

Boldog lehet valaki szerelem nélkül is, de igazán boldog tényleg csak szerelemmel lehet az ember.

A szerelem, kiteljesedést ad, egésszé teszi a részeket.

Nem tudom megfogalmazni, ez egy érzés, egy emelkedettebb állapot.

Szerintem.

6. bbfd1052c7 (válaszként erre: 3. - Reménylány)
2011. dec. 3. 12:45
Az egész szöveg így értelmezhetetlen.
2011. dec. 3. 12:44
a nem volt az esete azt úgy értem,hogy elítélte azokat akik pl nyílvánosan felkínálkoznak..ez a lány ezt tette... elítélte azt,ha vki becézgető szlenget használt (szercsi, puszcsi,stb...) és ez a lány szinte csak így beszél... ráadásul szegény lány buta is...
2011. dec. 3. 12:43
Ez így értelmezhetetlen és értelmetlen.Bővebben?
2011. dec. 3. 12:43
a párom, jobban mondva a volt párom összejött egy olyan lánnyal,aki eddig nem volt az esete...sem kinézetre, sem belsőre... aztán most ezt az idézetet írta a csajnak.. ez vallomás, és szerelmes ezekszerint, vagy csak kijelentés,hogy ha nincs szerelem, nincs boldogság...
2. simple (válaszként erre: 1. - Reménylány)
2011. dec. 3. 12:42
Tudni kellene hozzá többet...
2011. dec. 3. 12:41
Hogyan kell értelmezni? a szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook