Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell értelmezni? A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés? fórum

Hogyan kell értelmezni? A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
48. bbfd1052c7 (válaszként erre: 46. - Ea010c7029)
2011. dec. 3. 13:40
?? ezt miért nekem írod, hiszen nem én vagyok a topikindító? sosem volt ilyennel problémám.
2011. dec. 3. 13:39
:) fura, m fáj olvasni amiket írtok,mégis mosolygok. igazatok van. össze fogom szedni magam.
46. ea010c7029 (válaszként erre: 34. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 3. 13:39
Egyetértek! Nem az a lényeg,hogy kinek mit miért írt,hanem az,hogy nem Veled van,hanem mással!! Ezt kell tudomásul venned,és tovább lépned!!
45. Noarashi (válaszként erre: 41. - 6b006fc769)
2011. dec. 3. 13:37

Vagy szimplán egy ötlettelen, ostoba fiúka, aki ilyen nagy szavakkal akar operálni :)

Eleve mekkora egy ostoba mondat, bár lehet egy klasszikus mondta. Nem tudom.

44. Carfiol (válaszként erre: 38. - Noarashi)
2011. dec. 3. 13:37
Jah...f.cebook :D mire nem jó? :D
43. Zizisicc (válaszként erre: 33. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:34

Nem gondolod, hogy esetleg a többi lánynak is ezt mondta előtted? A pasik általában kegyes hazugsággal szakítanak, mert úgy gondolják, így kevésbé fáj a másiknak, és persze saját magukat sem akarják megutáltatni .....

Ne agyalj azon, hogy mit mondott ..... mondani bármit lehet ..... az a lényeg, hogy mit tett, mit tesz. A jelen helyzet az, hogy szakított Veled, és más csajra hajt. :o(

Ebből indulj ki.

2011. dec. 3. 13:33
ezért örülök,h elkezdtem a fősulit munka mellett..legalább így muszáj vagyok odakoncentrálni
41. 6b006fc769 (válaszként erre: 37. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:33

1.- általános kijelentés

2.- most nem szerelmes a lányba, így boldogtalan, de szerelem nélkül nem érzi úgy, hogy boldog lehet mellette

3.- szerelmes a lányba, boldog mellette, és ezt lelkesen mondta, örvendve a szerelem által meghozott boldogságnak

4.- senkibe nem szerelmes, de az emlékek szerint az volt és akkor volt boldog

stb...;))

40. 2e137fbcc7 (válaszként erre: 21. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:33

Ó, úgy megértelek most...

Teljesen normális reakció részedről, hogy mindenféle enyhítő körülményt hozol föl a javára, meg elméleteket gyártasz, de a szomorú igazság az, hogy nem lett szerelmes beléd, és elhagyott.

Hogy a másik buta, meg szerivan, köszcsike-bocsika, az tök irreleváns a történetben. Ha neki ez kell, hát legyen köztük nagy a szeri :).

Olyan pasit akarsz, aki lecserélt egy ilyen általad butának tartott(és prostiként viselkedő)majomparádéra? Csalódj benne jó nagyot és lépj tovább. Ő meg irogassa a közhelyes idézeteit. Két hét múlva másnak írja. Kuka a csóka.

39. Carfiol (válaszként erre: 3. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:32

Ez egy idézet. Egy kijelentés.

Bocs, de Te honnan tudod, hogy mit írogat az új csajnak :)?

Én sz.rnék nagy ívben a srác fejére. Ha akar tőled valamit, akkor majd keres. Ennyire nem szabad kétségbe esni egy ilyen "furcsa" érzelmi világú ember miatt.

38. Noarashi (válaszként erre: 33. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:32

Talán mert még túl fiatal vagy. Én egy kicsit vénebb. Szóval le kell lombozzalak, de a pasik sokszor ezzel a dumával jönnek. Azaz hogy te más vagy, te többet jelentessz, eddig nem mertem szerelmes lenni.

Közben csak strigulákat akar húzni, minél többet.

Komolyan mondom, ha így szakított veled, hogy egy nap még oda van, másnap már másért van oda. Hát ne nagyon bánd, komolytalan fickó.

Már abból is kitűnik, hogy f.cebookon is csak annyira képes, hogy másol beilleszt. Ennyit róla!

Te meg vegyél erőt, kösd le magad mással. És adj esélyt arra, hogy vmi rendes pasit kifogj.

37. reménylány (válaszként erre: 36. - 6b006fc769)
2011. dec. 3. 13:29
hallgatlak :)
2011. dec. 3. 13:28
ez filozofálgatás, amit lehet minimum háromféleképpen értelmezni jelen szituációban.
35. reménylány (válaszként erre: 32. - Noarashi)
2011. dec. 3. 13:28
köszönöm! ez nagyon jól esett!!!
34. bbfd1052c7 (válaszként erre: 33. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:27
Mondani mindent lehet, de a cselekedet mutatja meg azt, hogy mennyi belőle a valóság.
33. reménylány (válaszként erre: 31. - Zizisicc)
2011. dec. 3. 13:26

hát.. előttem volt neki jópár csaja... velük is csak pár hónapig volt..azt mondta,hogy nem volt szerelmes...mert nem mert az lenni...

nem tudom..

azt mondta nekem,hogy szeret velem lenni, soha senkivel nem érezte ilyen jól magát, én vagyok az egyetlen akitől nem sértésnek veszi a beszólásokat hanem velem együtt nevet, azt mondta,hogy első helyen állok , és hát mást is dícsért... aztán meg azt mondta,hogy barát... de szerintem barát és szerelem között épp ez az egy, ami határ.. a szerelmed a barátod is, de a barátodat nem kívánod..nem? vagy ez hülye felfogás?

32. Noarashi (válaszként erre: 22. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:25

"...rájön,hogy habár nem vagyok különleges..."

Ne máááááááááááááááááár!!!!! Kicsit több önbizalmat!

Tudom, hogy most rohadt sz.r neked, pláne hogy úgy tűnik hogy ok nélkül lett vége, és nem érted.

Ne nézegesd a f-cebook oldalát, töröld ki a régi smseid, és kezd el szeretni önmagad!!!

Jön új szerelem. De ha te nem tartod magad különlegesnek és értékesnek, sajnos sanszos hogy csak egy barmot vonzol be aki kihasznál, aztán továbblép szó nélkül!

Legyél büszke!!!!

31. Zizisicc (válaszként erre: 21. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:23
Oké ..... tegyük fel, hogy igaz - bár ez elég nagy naivitás lenne - kellene egy olyan pasi, aki úgy kompenzálja a régi sérelmeit, hogy sorban hülyíti a csajokat, de ha vmi komolyabb kezdene kialakulni, rögtön lelép, és új kapcsolatba kezd?
30. Tüncica* (válaszként erre: 15. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:22

Igen, szerintem ilyesmi a dolog. Ha minden téren hidegen hagyná az új lány, nem mozgatna meg benne semmit nem fáradna azzal, hogy bármit is kiírjon neki.


Tudom, nem kellemes dolog, ha ezt így az ember képébe vágják, de inkább ez, mint reménykedni olyan dologban, amiben igazán hinni szeretnél.


Rafinált dolog ez a szerelem... Hiába látod a kész tényeket, az utolsó percig próbálsz abban hinni, amit Te gondolsz, amit Te szeretnél hinni. :\

29. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:22

... sima gagyi idézetmásolás... valahol megtalálta a neten, gondolkodás nélkül úgy gondolta, hogy hjaj, de szép, mert benne van a "szerelem" is és a "boldogság" is és elküldte.

Ne agyalj... semmit nem jelent! :))

2011. dec. 3. 13:21
Mekkora egy közhelyszótár az exed!
27. Szilvita (válaszként erre: 26. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:20
Szerintem igen, de tudom, hogy ez a legnehezebb:(
2011. dec. 3. 13:16
le kell vetkőznöm a naivságomat... és el kell fogadnom a tényt,hogy ő már messze jár tőlem..ugye?
25. bbfd1052c7 (válaszként erre: 20. - Tűzijáték!)
2011. dec. 3. 13:15
Pontosan:)
24. Szilvita (válaszként erre: 21. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:13

Most nagyon megvisel ez téged, és én meg is értem. Viszont egy szerelmes pasi nem fog csak úgy lelépni tőled, mert fél a szerelemtől, ez csak egy szöveg a fiúknak, ami mögé bújhatnak.

Nekem az idézet egy szerelmes vallomásnak tűnik...Sajnos. Próbáld ki, hogy ha neked írna valaki ilyet, akkor hogy értelmeznéd?

23. 9f98008a3b (válaszként erre: 21. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:12

Aki fél, az önmagában nem bízik elsősorban.

Ilyen kerülő szöveget!

Koppantam már én is, de azért idővel tovább léptem.

Nem áll meg az élet, max elmegy......

És én inkább élem, mintsem várjak a talán-ra.

2011. dec. 3. 13:12
ne haragudjatok,hogy itt nyavalygok, csak.. rengeteg elméletem született a miértekre vonatkozóan... csak mindig ott lyukadok ki,hogy védem őt,és ezzel tartom életben a reményt,hogy rájön,hogy habár nem vagyok különleges, igazán szeretem őt, és én nem játszom
2011. dec. 3. 13:08
na igen..igazatok van. de ő sajnos nem ilyen egyszerű eset...és én valszeg túlbonyolítom ... állítólag régen nagyot koppant,és így nem meri beleadni a teljes szívét egy kapcsolatba sem... én már arra is gondoltam,hogy szeret ő, csak megijedt,hogy megint csalódhatna mint anno, és ezért inkább elmenekült.. jó, jó tudom, ez hülyeség...de nem mondta hogy nem így van, mikor ezt megemlítettem neki. az a baj,hogy nekem a szakadék szélén elengedte a kezem, és lökött egyet rajtam.
2011. dec. 3. 13:08
Ez csak egy közhely. Akinek nincsenek saját gondolatai, annak valószínűleg ilyen jellegű érzelmei sem.
19. Zizisicc (válaszként erre: 11. - Reménylány)
2011. dec. 3. 13:04
Szerintem hagyd abba az agyalást ..... hogy ez vajon mit jelenthet, hogy gondolta, mit érezhet, mire gondolt akkor, amikor ...... magadat fogod kikészíteni. Indulj ki abból, hogy simán lelépett, és már másnak csapja a szelet. Tudom, hogy ez így kegyetlenül hangzik és fájdalmas, de ne hitegesd magad ..... csak sokkal rosszabb lesz Neked ..... ha szeretne, ha számítanál neki, nem szakított volna és pláne nem kezdett volna mással. :o(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook