Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kell értelmezni? A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés? fórum

Hogyan kell értelmezni? A szerelem nem egy, hanem az egyetlen lehetőség, hogy boldogok legyünk... ez vallomás, vagy csak kijelentés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
108. f7586d2534 (válaszként erre: 107. - Reménylány)
2013. márc. 1. 12:29
Szia mi lett veletek???
107. reménylány (válaszként erre: 104. - Zizisicc)
2012. febr. 23. 07:20

de hogy kell elfeledni a feledhetetlent? hogy kell nem érezni azt, amit iránta érzek a legerősebben?

tegnap beszéltünk telefonon... és olyan nehéz volt úgy tenni, mintha sosem lettünk volna együtt és ezáltal nem fájna a szitu...nehéz volt, mégis jó volt hallani a hangját.

Próbálok nyitni más felé,de ..az a baj,hogy hozzá hasonlítok akaratom ellenére mindenkit

106. reménylány (válaszként erre: 105. - 342402de6d)
2012. febr. 23. 07:18
mi baromság?
2012. febr. 19. 18:22
BAROMSÁG
104. Zizisicc (válaszként erre: 103. - Reménylány)
2012. febr. 19. 18:17

Akkor hanyagold a barátnődet is, ha úgy érzed, csak még jobban padlóra akar küldeni.


Sokszor nem kapunk válaszokat a miértekre. Ilyenkor nem tudsz mást tenni, mint a jelenre hagyatkozni ..... nagy levegőt venni, és továbblépni.


Olykor nehéz megérteni, ki mit miért tesz ..... nem is mindig visz előre ..... megértem, hogy most nagyon fáj Neked, ami történik, de hidd el, csak akkor lesz jobb, könnyebb, ha függetleníted magad az exedtől, az új barátnőjétől, a közös ismerőseitektől ..... ne nézegesd, ne figyeld őket! Ne nehezítsd meg még jobban magadnak .....

103. reménylány (válaszként erre: 102. - Zizisicc)
2012. febr. 19. 17:58

ó én sosem kezdenék családos emberrel! bár úgy érzem a barátnőm nem azért mondta ezt,mert így a helyes, hanem csak belém akart taposni,hogy érezzem milyen jó neki,(ezért hangoztatja mindig azt,hogy mióta együtt van a párjával azóta gyönyörű az élet...)


nem engedtem el Őt.. ez igaz :( még mindig a miértekre keresem a választ magamban :(


bánt,hogy az unokahúgai akik szidták a csajt, most sorra lájkolják a kiírásaikat :( olyan mintha engem félredobtak volna :( Nem is az bánt,hogy lájkolják,hanem az,hogy akkor mért szidják nekem? ( én persze próbáltam pozitiv lenni, nem éreztetni,hogy nem szimpatizálok a csajjal...)

102. Zizisicc (válaszként erre: 100. - Reménylány)
2012. febr. 19. 15:16
A szerelem bárhol Rád találhat, bár abban igaza van a barátnődnek, hogy jobb nem családos férfiakkal kezdeni. Nálad szerintem most az igazi akadálya az ismerkedésnek az, hogy még nem engedted el az exedet, ill. az, hogy mindenáron akarsz vkit magad mellé .....
101. Zizisicc (válaszként erre: 99. - Reménylány)
2012. febr. 19. 15:05
Nem! Azzal nem a múltadból fogod kitörölni, hanem a jelenedből. Úgy nem gyógyul egy seb, ha folyton letépkedik a tetejét. Úgy nem fogsz tudni megnyugodni, továbblépni, nem fogod tudni elengedni, ha folyton szembesíted magad vele ..... adj időt magadnak, a szívednek, hogy gyógyuljon .... ne tépd fel újra meg újra a sebet.
2012. febr. 19. 14:23
ráadásul egyik "kedves" barátnőm lelkesített...hogy nehéz dolgom lesz ismerkedni..mivel a net veszélyes, a héven nem valószínű,hogy a sok kómás között rámtalál a nagy ő, a melóhelyen jobb nem szerelembe esni mivel bölcsiben dolgozom és családos apák járnak oda ugyebár.. discoban meg inkább csak a szexre mennek..szóval lelkesített a drága, hogy nyugodjak meg, nem leszek én a közeljövőben boldog...
2012. febr. 19. 14:21

de ha kitörlöm az ismerőseim közül, akkor olyan mintha kitörölném a múltamból is.nem?

van egy idézet, tudom...tudom..nem idézetet kell idézni..de ez annyira rám jellemző:


Bármennyire is erőlködtem, hogy ne gondoljak rá, nem azért küzdöttem, hogy elfelejtsem. Éppen hogy attól féltem - éjszakánként, amikor a hosszú álmatlanságból eredő kimerültség lerombolta az önvédelemre emelt falakat -, hogy elfelejtem, hogy a múlt kicsúszik a kezem közül. Hogy az agyam szita, és egy napon nem fogom tudni visszaidézni pontosan a szeme színét, a bőrének hűvös érintését, vagy a hajának a pontos árnyalatát. Azt nem engedhetem meg magamnak, hogy gondoljak rájuk, de elfelejtenem nem szabad őket.

98. Zizisicc (válaszként erre: 97. - Reménylány)
2012. febr. 19. 14:13
Ne figyeld, ne olvasd, mit írkálnak egymásnak, ne nézd meg a képeit. Töröld az ismerőseid közül, ahonnan csak lehet. Ne kínozd magad.
2012. febr. 19. 13:59
nem vagyok normális...már több mint 4hónapja szakított velem... már több mint 3hónapja jár vele... és én még mindig szeretem. :( fáj a viselkedése, fáj napiszinten azt látni,hogy írkálnak egymásnak.. :( ráadásul gyűrűt láttam az ujján egy képen...
2012. jan. 16. 16:21
köszönöm :)
2012. jan. 10. 17:26

NÉZD POZITÍVAN A DOLGOT ÉS SZERINTEM NEM FOGSZ

TÖBBET SÍRNI ÉS BUTASÁGOKON AGYALNI

2011. dec. 20. 22:56

köszönöm.

Ma nem sírtam!!!! ez haladás..úgy gondolom...de persze megállás nélkül rágódok...nem tudok nem gondolni rá.. agyalok mint állat..és mindig oda lyukadok ki,hogy védem... pedig nem kéne...

tudom..

2011. dec. 20. 16:46
Mindjárt megszakad a szívem
2011. dec. 15. 22:36

erre most bukkantam.... mintha rólam szólna :'(


Már tudom, hogy soha többé nem foglak látni. Nekem lett igazam, elvettek tőlem, könnyen vehettek el, mert sohasem kellettem igazán neked, hiába szerettelek, hiába foglak szeretni mindig olyan szerelemmel, amilyen csak egy van az életben, ez az én szerelmem kevés volt ahhoz, hogy megváltoztasson téged, és amikor majd belátod, hogy kár volt engem elengedned, akkor már késő lesz

91. ea010c7029 (válaszként erre: 90. - Reménylány)
2011. dec. 10. 13:47
Ne keseredj el! Ezt az utat mind megjárjuk!:) És talán olcsó közhely,de hidd el,egyszer még fogsz tudni mosolyogni ezen az egészen,és már csak egy keserű tapasztalat lesz ,semmi más!!:)
2011. dec. 10. 13:18

nem töröltem ki a f..ről, viszont a telómból kitöröltem... minden napi napi kb 5x - 10x kiírják,h imádják egymást... meg állandóan idézeteket küldözget neki... nekem ez túúúúl mű... mintha nem is maguknak, sokkal inkább a külvilágnak szólna... azt írta,h megváltoztatta az életét.. és h milyen boldog... pfff ez vicces, és szánalmas... már átbillent a hitelesség határán nálam ez...

Igen,minden szavát elhittem, bíztam benne,főleg,hogy tudta,hogy előtte mennyit szenvedtem,és úgy gondoltam,hogy ő nem követné el ugyanazt amit már más elkövetett előtte nálam... :(

naiv vagyok :) :(

2011. dec. 6. 15:05

segal kedves nem unod még ezt az idétlen

pszihopata dumát

hány oldalon írtad már le

88. Elexis (válaszként erre: 71. - Reménylány)
2011. dec. 4. 22:55

A hős a bátor, majd lehidalok. Ez mind talán azért kellett, hogy milyen nagynak lássad te őt...

Besz@rok, hogy milyen szövegek vannak egyes emberek tarsolyában. Nem semmi, bámulatos. :)

87. Elexis (válaszként erre: 33. - Reménylány)
2011. dec. 4. 22:43

Ha én pasi lennék és teszemazt pár hétre kéne csak valaki, aztán keresnék mást én is valami hasonlóval kecsegtetnék. Szerinted hány csajnak mondta ezt előtted és hánynak fogja majd mögötted? Nem lennék meglepve ha ezzel a másik lánnyal is gyorsan végezne szó nélkül...

Az ilyen típusú pasikat nem lehet kapcsolatra "kényszeríteni". Amíg nem nő be a feje lágya, nem lesz normális kapcsolata és a te szíved fog fájni, ha nyomon követed a további kalandozásait...

86. bbfd1052c7 (válaszként erre: 84. - Reménylány)
2011. dec. 4. 22:13
Amúgy a "hősszerelmes" tipus az a tipus, aki ma szerelmes, holnap nem.
85. bbfd1052c7 (válaszként erre: 84. - Reménylány)
2011. dec. 4. 22:12
Ezt honnan tudod?
2011. dec. 4. 22:03

szerelmes... írta neki h ő a mindene..és ami ma még cs álom,az hnap már valóság..

megszakadt a szívem..ismét :( nagyon nagyon nagyon fáj

2011. dec. 3. 19:29
elhatároztam,hogy megpróbálom kizárni a gondolataimból.. nem agyalni rajta... mikor együtt voltunk, boldog voltam.. nem kutathatom a miérteket. ha az élet úgy akarja, akkor még nem ez volt az utolsó mondat..
82. e705905164 (válaszként erre: 1. - Reménylány)
2011. dec. 3. 16:31

amúgy ez kijelentés :D


ha szerelmes írta akkor vallott is:XD

2011. dec. 3. 16:31

dehogyis! nem az egyetlen :DD


számomra csak akkor az egyetlen,ha szerelmes vok és jó érzés viszontszeretve lenni, akkor épp az kell mindenáron a boldogsághoz,de amúgy ha nem vok senkibe sem ,hanem csak vagyok a világba én nekem nem az egyetlen lehetőség :D

80. spinneli (válaszként erre: 1. - Reménylány)
2011. dec. 3. 16:17
Szerintem kijelentés...én nem értek vele egyet.
2011. dec. 3. 14:39

A pszichopata álarca

Első megközelítésre az antiszociális személyiségzavarban szenvedő ember nagyon barátságos, elbűvölő, intelligens, mindig azt mondja és csinálja, amit elvárnak tőle. Általában magas pozíciót tölt be, a céljait mindig eléri, sikeres embernek nevezhető. Ha azonban jobban megvizsgáljuk, akkor kiderül, hogy mindez csak a látszat, és a jólszituáltság maszkja mögött egy teljesen más ember lakozik.


Az antiszociális ember végtelenül önző és egocentrikus, mindent azért tesz, hogy a saját céljait elérje. A mások feletti kontroll megszerzésére bármit hajlandó bevetni, legyen az a személyes kisugárzása, manipuláció, erőszakos viselkedés, szex vagy megfélemlítés. Az áldozatok sokszor csak késve ismerik fel, hogy az elbűvölő álarc mögött ki is lakozik valójában.


A pszichopata nem érez

Gyermekkorú bűnözők - Mi a pszichés magyarázat?

--------------------------------------------------------------------------------


A gyermekek körében is megfigyelhető a pszichopata bűnözés, az úgynevezett zöldfülű pszichopátia, ami nagyon súlyos, visszafordíthatatlan kórkép, és már 8 éves kortól megfigyelték a szakemberek - jelentette ki Ranschburg Jenő pszichológus, akit gyermekek által az utóbbi időkben elkövetett gyilkosságok kapcsán kérdezett az MTI.

Gyermekkorú bűnözők - Mi a pszichés magyarázat?>>


Általánosságban azt mondhatjuk, hogy az ilyen személyiségzavarban szenvedő ember nem érez. Nem érez megbánást, bűntudatot vagy lelkiismeretfurdalást a tettei miatt, sokszor elhárítja magáról a felelősséget mondván, az áldozata megérdemelte, amit kapott. Nem érez empátiát, nem tud együttérezni másokkal, ezért gyakran tapintatlan, lenéző és érzéketlen más emberekkel szemben. A viselkedése sokszor távolságtartó, hideg. Noha mindig tudja, mit kell mondani, de a szavai mögött kevés a meggyőződés és a valós érzelem


A pszichopata nem szorong

Másik jellemzője ennek az embertípusnak, hogy nem szorong. Mivel csak önös érdekeik vezérlik őket, ezért nem riadnak vissza a hazudozástól, álnévhasználattól, csalástól, mások becsapásától sem. Kölcsönöket veszenek fel, melyeket soha nem fizetnek vissza, a munkahelyüket igen gyakran váltogatják. Viselkedésük sokszor feszült, felelőtlen, kiszámíthatatlan, alkalmanként a saját magukra veszélyes cselekedetektől sem riadnak vissza. Nem képesek felismerni annak a következményeit, ha bűncselekményen kapják őket, sok esetben visszesőként kerülnek az igazságszolgáltatás elé.


Az antiszociális személyiségzavarban szenvedő nem tanul a hibájából.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook