Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan győzzem meg a párom a mellplasztikáról? fórum

Hogyan győzzem meg a párom a mellplasztikáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
27. Timba1025 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2017. aug. 30. 15:03
Van rengeteg olyan dolog magamon ami nem tetszik, ezt már most tudom. De azok nagy részén tudok változtatni műtét nélkül is. Ezen az egy dolgon ami a legjobban bánt és nem is igazán érzem magam szép érett nőnek miatt, sajnos eddigi próbálkozásaimmal sem sikerült változtatni. Ezért döntöttem a műtét mellett.
26. massalhangzo (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2017. aug. 30. 15:02

abban teljesen igazat adok, hogy pusztan azert, mert mas noknek nagy a melle, es tobbet bamuljak oket a ferfiak, egy nonek sem lesz boldogabb a maganelete, csak mert o is nagyobb mellett csinaltat. mert semmi sem ezen mulik


de azt hiszem, egy igazi no egy lakatlan szigeten, egyedul elve is onmagaert valtoztatna a kulsejen, nem azert, mert masokkal akarna osszehasonlitani magat. en sosem azert akartam jo formaban lenni vagy jol kinezni, hogy tetszem XY-nak, vagy jobban nezzek ki, mint a szomszed csaj. hanem azert, hogy tetsszen, amit a tukorben latok, es jol erezzem magam a boromben. akkor is, ha egyedul vagyok, vagy mar 10 eve egy palit gyurok :D

25. massalhangzo (válaszként erre: 21. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:59

ha nem latnad, hogy a parod megnez egy-egy nagyobb mellu not, akkor is igy ereznel?


szemely szerint nekem peldaul jobban tetszenek, vonzobbnak latom a kismellu, de formas noket, mint a nagymellueket, de ez izles dolga. kabe olyan ez, mintha egy nonek a szoke vagy hosszu haju pasik lennenek a zsanerei, aztan belezug egy kopaszba :D

24. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:58
Neki nincs valami ami számára fontos de neked nem? Mit tudom én, dohányzás vagy néha egy egy sor a haverokkal. Valami hobbi,esetleg soroskancsookat gyűjt. Vezess fel szépen hogy neki az a dolog fontos és te nem szólsz bele neked viszont ez ....
23. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Massalhangzo)
2017. aug. 30. 14:56

De épp ez az, hogy mivel neki önbizalomhiánya van, ezért bőven ok neki az is, hogy a párja megbámul másokat. Csakhogy a szokás az szokás marad és gyanítom, hogy hiába csináltatja meg,a párja akkor is megnéz majd másokat és akkor megint a fórumindító találni fog magán valamit, ami nem jó és így tovább.


Egyetértek, hogy maga miatt tegye, ha akarja, de szerintem meg a pasija is gáz, ezért nem fog megoldani semmit a műtét.


Amúgy meg olyan hülyeség néha ez a "magamért teszem" mottó is, mert csak azt tesszük tényleg magunkért, amit egy lakatlan szigeten élve is megtennénk. Az összes többit igenis mindenki azért teszi, mert konfrontálódni akar a környezetével vagy összehasonlítja magát másokkal. Nem maga miatt teszi. Ha nem érdekelné, hogy megnézik mások, akkor nem csináltatná meg. Pl egy lakatlan szigeten, ahol senki se néz, szüksége lenne egy nőnek 2 szilikonzacskóra a mellében? Nem. Akkor meg miért mondjuk, hogy magáért teszi?:D (jó, tudom, én is szoktam mondani, sőt ebben a hsz-ben is írtam, de szerintem kevés az a dolog, amit tényleg magunkért teszünk, ez pedig az egészséggel jobban van kapcsolatban)

22. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2017. aug. 30. 14:55

azert ez szerintem igy nem altalanos igazsag. az elso terhessegemnel nagyon sokat hiztam, a parom mindig biztositott arrol, hogy nem, nem vagyok kover :D es tetszem neki. en meg biztos vagyok abban, hogy visszaapadva azert jobban tetszettem :D


es abban is biztos vagyok, hogy szinte az osszes ferfi megnezi a jo es/vagy nagymellu noket, csak nem mindegy, hogyan es mikor teszik

2017. aug. 30. 14:53
Igen, van aki tud így hozzáállni és van aki nem. Én az utóbbiba tartozok, és ez nem hiszem hogy megváltozna.
2017. aug. 30. 14:52
Azért férfi, hogy bámulja a többi nőt. Nincs ezzel semmi baj, engem sosem zavart. Néha én lököm meg, hogy "nézzedmárvaze!", ha nem veszi észre. :D
19. Leoborta (válaszként erre: 16. - Gribedli***)
2017. aug. 30. 14:50
A csöcsbámulás ingyen van :)
18. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:50

akkor mi a problema? ezt mondd a parodnak. de a pasik nagy resze nem tud mit kezdeni altalanos kijelentesekkel. majd foglalkozik vele akkor, amikor eljon az ideje


biztos csomoan irjak majd a hulyesegeket, hogy plasztika soha meg kinek akarod riszalni magad stb. :D azok ne plasztikaztassanak, aztan ennyi. irom ezt ugy, hogy akkor fekudnek kes ala, ha muszaj, de megertem, ha valaki nagyon elegedetlen magaval, vagy pl. szules utan hasa, melle problemas es ettol szenved. egy normalis ferj, barat, az az elefantmeretu, vagy terdet verdeso asszonynak is azt mondja, es ugy erzi, hogy neki tokely, es szereti

17. Leoborta (válaszként erre: 15. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:50
Boldog ember vagyok 75A-s melltartóban (ami nincs is tele)! Próbáld meg Te is!
16. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:47

Ebben az esetben meg egyenesen pasit is vâltanék,ha ő neked azt mondja, hogy a tied a jó,közben meg másokét bámulja. Ez olyan kétszínű duma, és ezzel a részlettel már tényleg pénzéhesnek is tűnik, hogy te ne menj táppénzre mert kevesebb pénzt kap, de neki meg szabad előtted mások csöcseit bámulnia.


Az biztos, hogy az önbizalmad mellette nem fog helyreállni, mert maga a pasi a gáz. Szerinted ha megcsináltatod a melleidet, akkor kevésbé fogja bámulni másokét, vagy úgy gondolod, hogy akkor már otthagyod? Ha az utóbbi, akkor valahol èrzi ő,hogy másnak akarsz tetszeni, és rezeg a léc, ezért is kampányol a műtét ellen.

2017. aug. 30. 14:47
Egyébként A kosaras vagyok és egy nagyobb B-t/kisebb C-t szeretnék. A költözés egyébként szeptember végén lesz és én december elejére terveztem a műtétet. Tehát akkorra már bőven ott laknák, továbbá télen a ház körül sincs annyi meló.
2017. aug. 30. 14:47
Hát inkább rakj rendet az agyadban,mint műmellet csináltass.
13. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:45

en biztos nem plasztikaztatnek csak azert, mert a parom megnezi a nagymellu noket. minden pasi megnezi, sot a nok is megnezik :D de a kek haju noket is megnezi mindenki. semmi masert, csak mert feltuno


ha sajat magad miatt teszed, akkor tedd. egyeztess tenyleg a paroddal, hogy mikorra tervezed, mert biztos segitseg, ha bemegy erted a korhazba, ha otthon is tud segiteni, ha kell egy-ket napot

2017. aug. 30. 14:41

Nekem borzasztóan nagy önbizalomhiányom van, már 17 éves korom óta. Nagyon rosszul esik amikor a nagy mellű nőkre csorgatja a nyálát, attól függetlenül hogy nem feltűnően csinálja, de természetesen én észreveszem még ha azt is hiszi hogy nem. Én is szeretnék szexis fehérneműt felvenni, vagy egy szép dekoltált ruhát, amiben meg merem mutatni magam. Persze ez nem azt jelenti hogy r*banckodni akarok, a párom maga mondja hogy felvehetnék olyan ruhákat ami többet mutat. Na de ha fent nincs mit belepakolni?? Én viszont nem vagyok elégedett az alakommal más területen sem, de tornázni, fogyózni nem merek, mert félek hogy azt a kicsi mellem is elfogyom amim van.

Már írtam, hogy nem mondta azt, hogy baja lenne a műmellel, többször is kérdeztem tőle és soha nem mondta, hogy maga a tudat, hogy műcici zavarná.

2017. aug. 30. 14:40
Ja, és azért nem mindegy, hogy miért is döntesz így, tényleg indokolt a műtét vagy csak a te fejedben létezik az adott szépséghiba.
10. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:38

Ha ő ennyire hajthatatlan, akkor inkább várnék a helyedben, mert még az is kijöhet ebből, hogy ha most vesztek házat, neked meg pihenned kellene a mellműtét után,arra sem lesz tekintettel, hogy te nem cipekedhetsz, nem takaríthatsz annyit a kötésekkel, és méga végén emiatt deformálódik el a melled vagy állandóan hibáztatni fog, hogy miattad kell neki többet csinálni. Az csak a kezdet, hogy nem veszi figyelembe a te vágyaidat, de ebből még sokkal rosszabb is kisülhet.


Ja, a másik meg az, hogy ha ő megmondta, hogy neki a mostani melleiddel tetszel, akkor te így, hogy tudod is ezt, mégis meg akarod csináltatni, kicsit azt is jelzi, hogy másnak akarsz tetszeni vagy másoknak is akarsz tetszeni, ez pedig logikus, hogy benne féltékenységet ébreszt.


De mégis a fő problémát én abban látom, hogy az egészségedet veszélyezteted vagy a melleid kimenetelét azzal, ha bevállalsz egy műtétet a költözés kellős közepén. Nem tudsz várni utána?

2017. aug. 30. 14:36
Mondd el neki, hogy tudod neki jó vagy így is, de neked ez fontos és úgy érzed sokkal több lehetne az önbizalmad a műtét után és végre nem lenne testképzavarod, amivel olyan régóta küzdesz.
2017. aug. 30. 14:34

Van valami egészségügyi vagy különös esztétikai oka a műtétnek azon kívül, hogy nagyobbat/kisebbet szeretnél? Gondolok itt extrém két mell méretbeli különbségére, extrém lógás, vagy teljes laposság?

Gondolom ha ilyen régóta gyűjtesz rá, akkor van valami komolyabb oka.

Ilyen esetben nem kell meggyőzni, menj és csináld!

De, ha csak C-ről D-re akarsz váltani, akkor talán érdemes a párodra hallgatni. nem mindenkinek fekszik a műmell.

7. massalhangzo (válaszként erre: 5. - PöttyösPanka)
2017. aug. 30. 14:34

szerintem a nok tobbsege azert vallal be plasztikat, legyen az mell, orr, akarmi, mert rosszul erzi magat a boreben. de ha egy noben ez merul fel, hogy na kinek is akar tetszeni, mit varhatunk egy ferfitol?


ha valaki bevallal egy plasztikat, a parjanak tamogatnia kellene szerintem, en azt tennem, ha nem harmadik heret vagy nove operaltatast szeretne

6. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:31

miert kellene meggyoznod, ha ezt akarod? most nem azert, de ilyen szarrago, hogy te majd par napos szabi miatt kevesebb penzt kapsz? :D


talald meg az idopontot, ami neked megfelel, aztan beszelj vele, hogy mikorra utemezned, es ennyi. amig nem realizalodik, addig ugysem fog foglalkozni ezzel

5. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Timba1025)
2017. aug. 30. 14:26
Lehet, hogy kicsit bizonytalan magában, és úgy gondolja, hogy az új önbizalmaiddal majd jobban felfigyelnek rád más férfiak, és esetleg vetélytársa akad. Mondjuk tényleg felmerül a kérdés, hogy kinek is akarsz tetszeni ennyire, ha a párod úgy szeret, ahogy vagy.
2017. aug. 30. 14:24

Igaza van a ferjnek; nem szeretne egy mumellet.

Engem sem tudnal meggyozni.

2017. aug. 30. 14:20

Nincs semmi jó tippem, mert én nem akarnék és tudnék meggyőzni senkit ilyen ügyben.

A pénz ellen nem lehet kifogása, ha magad gyűjtötted, de gondolom nincs is baja ezzel.

Azzal számolnék én ilyen esetben, hogy ha nekem azt mondja a párom, hogy úgy szeret, ahogy vagyok blabla, akkor lehet, hogy műmellel nem fog tudni úgy szeretni. Vannak férfiak, akik idegenkednek tőle.

2017. aug. 30. 14:20

Nem fogod meggyőzni, józan ésszel gondolkodik. Neki ez nem fontos, sőt: van sokkal fontosabb dolog most, amire költeni kell.


Egy módon tudod nem meggyőzni, hanem legyőzni: sokáig sápítozol meg toporzékolsz neki, és akkor egyszer csak majd azt mondja, inkább csináld, csak neki hagyj békét.

2017. aug. 30. 14:14
A párom nem akarja, hogy megcsináltassam a melleimet. Tudni kell, hogy mostanában veszünk házat, erre hivatkozva nem akarja a plasztikát, mert vannak ennél fontosabb dolgok is. Viszont nekem az a pénz amit a műtétre szándék egészségpénztárban van (már 18 éves korom óta gyűjtöm erre a célra) tehát valójában nem csappanna meg a jövedelmünk emiatt. Ha ezt mondom akkor arra hivatkozik, hogy a gyógyulási időben hogy akarok otthon lenni. Mondtam neki hogy betegszabival. Erre jött az ellenérv, hogy akkor kevesebb a fizu. Akkor mondom tartalékok szabadságot. De az meg jól jönne máskor. Kérdeztem tőle, hogy a műtét ellen van e kifogása, erre mondta hogy nincs, de szerinte nincs rá szükség, mert ő úgy szeret ahogy vagyok blabla, és térjünk vissza a témára máskor. Van vmi jó tippetek hogy tudnám meggyőzni?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook