Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan győzzem meg a párom a mellplasztikáról? fórum

Hogyan győzzem meg a párom a mellplasztikáról? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
87. zsanci79 (válaszként erre: 79. - 61a61656b0)
2017. aug. 31. 10:28
Egészségpénztárból azért még Magyarországon se lehet kazánt venni :D :D
86. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 75. - Timba1025)
2017. aug. 31. 09:48
ha... ha... ha...
85. andi6020 (válaszként erre: 84. - Timba1025)
2017. aug. 31. 09:41
Nem rossz :)
2017. aug. 31. 09:37
Viczián Csaba
83. andi6020 (válaszként erre: 78. - Timba1025)
2017. aug. 31. 09:37
Elárulod, kiről van szó?
2017. aug. 31. 09:34
Nézz bele a mellplasztikás fórumba, ki tudja, hànyan lehetnek, akinek több mint 10 éve szilikonmellük van és ezalatt egyszer sem volt csere vagy korrekció. Esetleg kérdezd meg az ottani fórumozóktól!
81. Timba1025 (válaszként erre: 79. - 61a61656b0)
2017. aug. 31. 09:28
Értem. De azt még neki kell megértenie, hogy ez nem olyan pénz amit felveszek a bankszámlámról és elköltöm amire akarom. Ez egészség pénztár. Ezt csak egészségügyi dologra lehet költeni.
80. gribedli*** (válaszként erre: 75. - Timba1025)
2017. aug. 31. 09:28

Olyan 5 embert ismerek, aki kicsikét hízott terhessége alatt, ebbôl én vagyok az egyik. Gondolod, hogy ha most úgy állsz, hozzá, hogy már most nem diétázol mert amíg nincs melled, minek, már most nem tornázol mert ha nincs melled, minek, akkor majd mindenféle hormonhatásoknak kitéve még a hangulatod is, majd pont te leszel az, aki következetesen végigdiétázza, végigsportolja a terhességét? És még keveset is hîzik? Mert azért ha azt vesszük, sokan sportolnak de ennek ellenére felmegy 15kiló, még csodabogárnak érzem magam a 8-9kilóval, bár nem tudhatom, hogy milyen alkatod van, de még én sem tudtam annak idején rögtön az elején, hogy márpedig x kilót fogok hízni.


Sőt, szerintem rendben van az is, ha valaki csak annyit mozog ami jólesik meg kicsit odafigyel magára, de végülis nagyon ritka az, aki így benne marad a 10kg pluszban. A doki meg amit mond, elméletben jól is hangzik, csak nem mindenki tudja megvalósítani a gyakorlatban. Sokan eleve túlsúllyal kezdik a terhességet, mert hogy "majd utána lefogyok" a mottó.


De kívánom neked, hogy minden tökéletes legyen, ahogy elképzeled:)

79. 61a61656b0 (válaszként erre: 70. - Timba1025)
2017. aug. 31. 09:26

Azért tudom megerteni a párod,mert egy ház vásárlás az nem annyi, hogy kifizetem,bekoltozom oszt' jonapot.

Adódhatnak olyan váratlan kiadások,amiket nem láttok azonnal, csak bizonyos idő után jönnek elő.

Na most ha van plusz egy millió,akkor ez lehet nem lesz probléma.De ha ez kimegy mellműtétre,akkor más megoldás kell,mert mondjuk kazán nélkül nemigen lehet meglenni a télen,míg az új melled nyugodtan várhat egy évet.

Fura példa, de érted mit akarok,hogy mi a baja az embernek?

78. Timba1025 (válaszként erre: 77. - Andi6020)
2017. aug. 31. 08:54
Igen, voltam is nála, konzultáltunk is. Nagyon sok jót olvastam róla.
77. andi6020 (válaszként erre: 76. - Timba1025)
2017. aug. 31. 08:52
Van már terved, hogy melyik orvoshoz akarsz menni?
2017. aug. 31. 08:51
Egyébként azt is elmondtam neki, hogyha nagyon nem akar műmellet fogdosni, mondja meg és nem csináltatom meg. Ezt is hangsúlyoztam neki. Tehát ezt megragadva reagálhatta volna azt is, hogy ő nem akarja és kész. De ezt egyszer sem mondta. Mindig csak a pénz. Pedig az most nem nyom sokat a latba.
75. Timba1025 (válaszként erre: 71. - Gribedli***)
2017. aug. 31. 08:49

Az a baj hogy a pár hónap az alapján ahogy beszél és halogat, valószínűleg nem 1-2 hónap vagy fél év lenne,hanem több év, mert mindig tud kifogást találni.

A mai implantátumokat ha vigyáz rá az ember, és nem lép fel semmi komplikáció és nem szed fel 10 kilót majd fogyja le hirtelen, nem kell 10 évente cserélni. Ezt a plasztikai sebész mondta. Azt is mondta, hogy ha terhesség alatt nem hízok meg nagyon akkor amiatt sem kell cseréltetni, mert nem fog akkora változást okozni.

74. gribedli*** (válaszként erre: 68. - PöttyösPanka)
2017. aug. 31. 08:14
Igen, kábé így, de szerintem fontos a külső is, csak a külcsín is több dologból adódik össze, nem egy részletből.
73. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 70. - Timba1025)
2017. aug. 31. 08:08
Vagy csak kereken nem akarja megmondani az igazat: nem szeretne mucicit fogdosni.
2017. aug. 31. 08:04
Lehet, hogy a párod csak megfontoltságra int, nem?
71. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Timba1025)
2017. aug. 31. 08:03

És neked nem mindegy, hogy ha már eddig vártál, várj még pár hónapot?


A legjobb az lenne, ha nemcsak egy műtètre lenne elég, hanem a korrekcióra is, ha úgy alakul. Mert ha valami miatt mégsem lesz tökéletes, te meg annyira de annyira vágytál rá, hát ott leszel, ahol a part szakad és megint összehasonlítod magad másokkal, amit az önbizalmad szenved meg. Mit teszel, ha pár hónap múlva valami komplikáció lép fel, elmozdul, eldeformálódik, stb stb. Jobb bebiztosítani magad azzal, hogy megvan a pénz a korrekcióra is. Sőt, utána kezdhetsz gyűjteni egyből a következőre mert úgyis olyan 10 évente csere.

70. Timba1025 (válaszként erre: 66. - 61a61656b0)
2017. aug. 31. 07:51
Igen valószínűleg terelés, csak nem értem hogy egy ilyen komoly témában must nem lehet nyílt lapokkal játszani. És azt sem értem hogy mikor felhoztam neki a témát az volt a válasz, hogy miért pont most akarom ezt, mikor ő sem most ház vásárlás előtt vesz új telefont. És mondtam neki hogy az más mert nekem erre van féltett pénzem egészség pénztárban amit másra nem tudok felhasználni, erre az volt a Gamsz hogy nem más, mert ez is az is önzőség a jelen helyzetben. Én amúgy nem tiltanám meg neki hogy vegyen telefont a jelen helyzetben sem.
69. Timba1025 (válaszként erre: 65. - 61a61656b0)
2017. aug. 31. 07:46
Igen, csak itt pont hogy nem arról van szó, hogy mondjuk undorodik a műmelltől. Mert mindig ezzel kezdtem a kérdést és soha egy szóval nem mondta hogy fúj az de rossz lenne és ő nem akar szilikon cicit simogatni. It más van a háttérben
68. PöttyösPanka (válaszként erre: 64. - Gribedli***)
2017. aug. 31. 06:51
Valóban a nőiesség elsősorban a kisugárzáson, és nem a külcsínen múlik. Attól lesz valaki nőies, hogy finomak a mozdulatai, kedves a hangja, önbizalom és harmónia sugárzik belőle, stb. Van egy ismerősöm, aki egyrészről egy okos, ambiciózus nő, másrészről pedig elég csinos, és kihívóan öltözködik. Mindenki megnézni. Ha vele vagyok, engem észre sem vesznek a férfiak. De! Ez a lány nem talál magának párt, és csodálkozik, hogy a férfiaknak csak arra kellene. Mert hiába rajongják körbe a pasik, ha őket csak a mély dekoltázs vonzza, és egy cseppet sem érdeklődnek a lány személyisége iránt. Ugyanis mindenki azt reklámozza, ami eladó. Ha az ember lánya a melleit teszi ki a kirakatba, az egyszeri férfi joggal gondolhatja, hogy itt bizony szexet kínálgatnak, így azok gyűlnek oda, akik erre vevők. Megértem, hogy mindenki figyelmet szeretne, de elég kiábrándító, amikor az ember lánya rájön, hogy ha ezzel a módszerrel tesz szert rá, akkor a figyelem csakis a testére irányul. Csúnyán fogalmazva a pasik csak azért gyűlnek köré, mert meg akarják... És mint tudjuk, a férfiak tökéletesen ketté tudják választani a testiséget az érzelmektől. Tehát ha valakire csorog a nyála, attól még emberileg nem biztos, hogy számba veszi.
67. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 63. - Szafaripók)
2017. aug. 30. 21:00
meg a valtozokorban is
66. 61a61656b0 (válaszként erre: 65. - 61a61656b0)
2017. aug. 30. 20:10

Ha van rá pénz,és tényleg nem fog máshonnan hiányozni, akkor ez csak terelés.

Vagy nem akarja egyáltalán, vagy a férfiak olyan teremtések, hogy azt mondják amit gondolnak és lehet tényleg később akar rá visszaterni

65. 61a61656b0 (válaszként erre: 50. - Timba1025)
2017. aug. 30. 20:06

Azért az nem ugyanaz.

Én kB 8 éve agyalok a mellplasztikán. Ha csak kicsi lenne,a franc se bánnám,világ életemben A kosarat hordtam, ezt dobta a gép.

De mindkét terhességem végére épp, hogy belefertem a C kosárba.

Majd újra vissza A-ra.

Egy katasztrófa ahogy kineznek.

De akármikor felhozom a témát, a férjem tiltakozik,mert ő nem akar két darab szilikont simogatni. És hogy ha annyira szeretném, akkor majd egyszer lehet, hogy megbaratkozik a gondolattal. De értsem meg őt is, ez nem csak engem érint.Tulajdonkeppen igaza van.

Képzeld el fordítva, hogy szereted úgy ahogy van, majd eloall a párod,hogy valami olyan beavatkozást tervez magán elvegeztem is,ami téged is nagyban érint és ráadásul nem rajongsz az ötletért.

64. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Zsanci79)
2017. aug. 30. 19:27

Jól mondod, csak az egyik szimbóluma.nagyon sok más szimbóluma van,amin plasztika nélkül is lehet dolgozni. Egy nő, az nemcsak egy pár két lábon járó mell, hanem minden más is. Persze, ha nincs más mód, én sem vagyok plasztikaellenes, csak nekem fura, hogy x nagyságú implantátumoktól várja valaki az üdvösséget.


Télen nyakig begubózva senkiről sem mondják meg, hogy A vagy B vagy C kosaras melltartót hord, kabátban, sállal legalábbis nem. Egy D-t talán igen, mert az jobban előretör. De ettől függetlenül ha csinos vagy, az összkép csinos, megnéznek, megnézik azt, ami látszik, vagyis ha a melled nem látszik, megnézik a többit. Úgyhogy olyankor meg pláne nem az a nőiesség főbb szimbóluma, hanem a hajzuhatag, a popsi, meg az arcunk, cicás szempár, stb.


De ha nem hiszed, akkor kérdezd meg a férfiakat! Biztos mindenki azt mondja, hogy a szép mell az szép mell, de biztos vagyok benne, hogy egy csomó dolgot felsorolnak ami egy nőn ezenkívül a nőiesség szimbóluma.


Végeztek erre kísérleteket, hogy szenzorokkal ellenőrizték egy teremben, hogy férfiak hova néztek mikor belépett egy-egy nő. Akárhogy volt felöltözve, érdekes, hogy a férfiak minden alkalommal a nők szemét és arcát nézték először,reflexből. Nem pedig a mellét. Az arcunk sokkal több információt rejt a termékenységünkről és a szexualitásunkról is mint a mellünk.


Persze istenments, hogy valaki attól érezze magát egy senkinek, hogy nulla melle van, ha attól érzi magát nőiesebbnek, hogy megcsináltatja, inkább tegye, csak azért vegyen figyelembe más tényezőket is, nevezetesen hogy az már régen rossz, ha csak attól érezné magât nőnek. Miért ne lehetne szexisen öltözni attól még, hogy nincs mit "kipakolni"?

2017. aug. 30. 19:02

Akartok gyereket?

Szoptatás után nagyobb szükséged lesz a plasztikára,mint most... és terhesség alatt is nőni fognak...

62. zsanci79 (válaszként erre: 61. - Gribedli***)
2017. aug. 30. 18:44

Megneztem a kepeket. Szerintem kisebb mellekrol beszelunk. En legalabb is biztos.

Lattal mar A kosaras push up melltartot?

Na azt a cicit probald te melltarto nelkul ruhaba tenni.

Van annak ertelme, hogy amiatt feszengjen hogy baszki melltarto sincs rajtam, hol a cicim?

Akarhogy is, a mell a noiesseg egyik szimboluma.

61. gribedli*** (válaszként erre: 56. - Zsanci79)
2017. aug. 30. 18:33

Nem tudom, de nekem vannak olyan ruháim, amihez nem is lehetne felvenni melltartót,mert olyan kivágás vagy valami van rajta. És bár az enyémek is egy teli B, nèmely màrkából C kosarasak, hát ha nagyobbak lennének, akkor ezekben a ruhákban nem mutatnának jòl, de még A kosaras mellekkel rendelkező nőkön is kifejezetten jól állnának.


Igaz, én mindig hordok melltartót, kivéve az ilyen ruhákhoz mert egyszerűen szépnek, csinosnak tartom a mindenféle fehérneműcsodákat és hordok pushupot is és marhára leszarom, hogy kit csapok be vele meg kit nem, úgysem fogok lefeküdni az összes pasival akik pushupban látnak, meg mégcsak nem is érdekel, hogy mit gondolnak arról, hogy"hazudok" a pushuppal egy méretet vagy ilyen hülyeségek.


Merem vállalni az eredetit is az olyan ruhákban, amihez szentségsértés lenne melltartót hordani, vállalható is. Én sokkal inkább a helyes testtartást, a jó hát és vállizmokat, meg a melltartóviselést tartom alkalnasnak ahhoz, hogy egy mellett megőrizzünk (mert ha szép vállad és jó hátizmod van, önkéntelenül is kifeszül és hetyke). De vannak példás nők, akik hiába vannak mindig a középpontban, mégsem nagyobbíttatták meg, szerintem érdemes elgondolkozni ezen, mert így is egy világ tartja jò nőnek őket (szexjelenethez is elég szexinek tartották őket a rendezők): Eva Longoria, Mila Kunis, Malika Akerman stb.


És megnézni azt is, hogy ők hogyan öltöztetik az ő kis A kosaras cicijeiket és akkor mindjárt nem tűnik úgy, hogy de rossz a kis mell. Végülis minden mell jó, a kicsi is, a közepes, a nagy, csak legyen karbantartva, és mindenki más típus. Nem lehetünk mind egyformák mert szörnyen unalmas lenne, de mindenki kihozhatja a maximumot a saját típusából.

60. gribedli*** (válaszként erre: 51. - Massalhangzo)
2017. aug. 30. 18:14
Ha lógós lenne, engem is zavarna. De van különbsèg egy indokolt felvarrás ès a másik dolog között. Pl az, ha valakinek nincsenek labdamellei, nem zavarják a közlekedésben, az általad felsoroltak meg igen:D
59. Timba1025 (válaszként erre: 58. - PöttyösPanka)
2017. aug. 30. 17:57
Ebben lehet van vmi, de a Te megfogalmazásod alapján ezt a fogyás témát is akkor érdemes beiktatni, ha már párom elfogadta a műtétet és van egy konkrét időpont hogy mondjuk fél év múlva műtenek. De amúgy később is lesz szerintem ilyen 3-5 kg ingadozás ami ellen max szigorú tornával és diétával tudok tenni.
2017. aug. 30. 17:50
Szerintem is először el kellene érni az optimis testsúlyt, mivel igazán csak ahhoz lehet viszonyítani, hogy mekkora cici lenne esztétikus. Ha a plusz 2 centivel csináltatod meg, és utána fogysz, akkor a végleges méret és forma el fog térni a műtéttel produkálttól. És ha úgyis megcsináltatod, akkor számít még az a pár hónap, amikor életedben utoljára azzal kicsivel még kisebb a mellbőséged?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook