Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan ápoljam a fűszernövényeimet, hogy ne pusztuljanak ki? fórum

Hogyan ápoljam a fűszernövényeimet, hogy ne pusztuljanak ki? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 29. 17:31
a cserepesek nállam sem maradtak meg, az idén ültettem magról petrezselymet, levélzellert, lestyánt, borsfüvet, kakukkfüvet. Egyedül a kakukkfűből lett csak egy pár szál. Panelben vannak az erkélyen.
6. Marjann (válaszként erre: 5. - Agis)
2009. jún. 29. 15:37
Lehet, hogy rossz "széria", mint az én elsőm volt? Én nem ápolgatom túl őket, ha száraz a földjük kapnak vizet (hőségben naponta, borongós időben 2 naponta). Mondjuk ők az erkélyen vannak.
5. agis
2009. jún. 29. 15:07

Görög bazsalikomot vettem, 2 naponta öntök rá egy pici vizet....konyhaablakban van, szóval nem tudom mi lehet a gond.


Fővárosban élek, nincs kertem, így sajnos nem tudom kiültetni....

4. borbelya (válaszként erre: 2. - Agis)
2009. jún. 29. 14:26
Nem locsoltad túl? Napos helyen van?
3. Marjann (válaszként erre: 2. - Agis)
2009. jún. 29. 14:26
Legközelebb görög bazsalikomot vegyél, állítólag az jobban bírja. Nekem egy ládában volt a kakukkfűvel meg a rozmaringgal, egyszerűen elszáradt, a másik kettőnek pedig semmi baja nem volt, szóval szerintem nem én hibáztam. Apu vette nekem a tövet, az övék ugyanígy halt meg. Pár hete vettem egy újabb cseréppel, mert kellett egy ételbe, gondoltam akkor már kiültetem, azóta él és virul (igaz kicsit tetves), de semmi baja.
2. agis
2009. jún. 29. 14:24
3 hete vettem bazsalikomot, át is ültettem, egy nagyobb ládába, megfelelő földbe, mégis napról-napra rosszabbul néz ki....
1. agis
2009. jún. 29. 14:23
Hogyan ápoljam a fűszernövényeimet, hogy ne pusztuljanak ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook