Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan altassam? fórum

Hogyan altassam? (beszélgetős fórum)


1 2
6. 240309c047 (válaszként erre: 5. - Kisbögre)
2010. okt. 6. 16:02
Amiből film is készült? És egy ló is van benne,meg egy kislány? Sajna nem láttam. Mi a lényege, és hogy függ össze a kisbaba altatásához?
5. kisbögre (válaszként erre: 4. - 240309c047)
2010. okt. 6. 15:58
az a könyv Tracy Hogg az írója.
2010. okt. 6. 15:57
Mi az a suttogó?
3. kisbögre (válaszként erre: 2. - Kevian)
2010. okt. 6. 15:51

Ma megint megpróbáltam reggel és megint nem sikerült.

Megvártam míg félálomba került, ugye ilyenkor már csukva van a szeme...

Beraktam, utána még a 20 perces simi+dúdolás közben felébredt...

Aztán már nem volt idegzetem újra visszatenni, mert tegnap sem aludt.

Igen, sztem minden úgy csináltam.

Ki is írtam magamnak egy papírra hogy mi után mi következik...de egyszerűen nem ment.

Tudom ezt 1 nap próbálkozás után kategorikusan nem lehet kijelenteni, de az sem megoldás, ha a gyerek csak fél órákat alszik, mert nem aludt bele méllyen...

2010. okt. 6. 15:43

Szia!

Beleolvastam a naplódba és látom neked nem jött be a suttogó.

Biztos, hogy mindent leírtak szerint csinálsz?

Csak úgy tedd vissza az ágyba, ha tényleg megnyugodott/olyankor van egy nagy sóhaj/.

Nekem bejött. Bár sokáig én sem pontosan úgy csináltam, ahogy le van írva. Már ideges voltam és fáradt és minél előbb azt akartam, hogy aludjon már végre. Viszont miután mindent úgy csináltam, aludt is a fiam egyedül.

Sok sikert!

2010. okt. 6. 15:33

Sziasztok!

Tippeket, ötleteket várnék már gyakorlott anyukáktól és persze a gyakorlóktól is, hogyan altassam kislányomat.

2 hónapos múlt. Eddig elég keményen hasfájós volt, ezért esélytelen volt arra szoktatnom a kezdetektől hogy aludjon el egyből az ágyában ha beteszem.

Most viszont elmúlt a hasfájás és szeretném rászoktatni, de sehogy sem megy!

A probléma az, hogy ha félálomba van és úgy teszem be, akkor is hiába simogatom és dúdolok neki akármennyit, felébred és kipattan a szeme. Képtelen egyedül elaludni az ágyban. Ugyanez van akkor is ha ébren teszem be, egy ideig csak fészkelődik, utána elkezd ordítani.

Várok minden választ elég sürgős lenne!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook