Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy tudnék eltűnni a világ elől pár napra??Úgyse... fórum

Hogy tudnék eltűnni a világ elől pár napra??Úgyse... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. júl. 17. 06:00
Kapcsold ki a netet.
34. semleges (válaszként erre: 31. - 55Judit)
2022. júl. 14. 13:14
Szuper:)
33. 55Judit (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 15:55
Szívesen! Kívánom, történjenek a családban úgy a dolgok, ahogy mindenki számára a legjobb!😀
2022. júl. 13. 15:34

Lenyugodtam.

Igy, hogy ki tudtam adni magamból segített. Nem gondoltam, hogy ismeretlenük is felajánlják a segítséget, amiért őszintén hálás vagyok.

Remélem sose fogok annyira mélyre jutni, hogy meg is tegyem ezt a lépést.

Még egyszer köszönöm m indenkinek.

31. 55Judit (válaszként erre: 28. - Semleges)
2022. júl. 13. 15:29
Azzal kapcsolatban még egy jó hír: Ma keresztül bicóztam Club Aligán. A sorompók felnyitva, ingyen lehet fürdeni és kocsival a vízpartnál ingyen parkolni. Nagyon kevés a fürdőző, a tavasszal nagy dobra vert építkezés kapcsán sokan gondolják hogy nem lehet strandolni mert minden le van zárva. Nincs igy. Még a lángosos, a büfés is nyitva a strandon. Az építkezésről pedig diafilmet lehetne készíteni.
30. Tünci3 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 15:20
Szia! Igazad van,itélkezni a legkönnyebb. Mi újság? Találtál megoldást a problémádra?
2022. júl. 13. 10:50

Köszönöm a támogató hozzászólásokat.

A javaslatokat és ajánlatokat fontolóra veszem, vettem ezeket is köszönöm. Ha el jön az a pillanat felhasználom.

2022. júl. 13. 10:00

Ha nem hiányoznál senkinek miért akarsz eltűnni?


Amit 55Judit javasolt az nem járható számodra?

2022. júl. 13. 08:12
Nem lehet, hogy nem pár napra kéne kilépni a helyzetedből, hanem több dologban kellene változtatni az életeden? Ha nem szeretnek? Nincsenek olyan emberek, akik igen?
26. Bichi (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 22:02
Miért nevezed párodnak azt, akinek nem hiányoznál, aki csak úgy van? Őt nyugodtan vedd nullának...
25. Bichi (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2022. júl. 11. 22:00
Igen, bánatból kutyát hozni a házhoz a legnagyobb marhaság..
24. 55Judit (válaszként erre: 23. - Alinka01)
2022. júl. 11. 19:39
Gondolom, nem a problémája megoldásában akar segítséget kérni. megkérdezte hogyan tűnhetne el pár napra, én meg megírtam neki. Végül nem tudni mit szeretne mert ez nem felel meg, ennél ideálisabb lelépést nem ismerek. lehet, valójában nem is lelépni akar, hanem hogy oldódjon meg a probléma. Az meg valószínű nem tartozik idegenekre.
23. alinka01 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 19:21

Valójában a fórumindítóban nem írtad meg, hogy mi fáj neked! Csak, hogy el akarsz tűnni a világ szeme elől, és hogy a kutyának sem hiányoznál, ha ezt teszed. Ez a két kijelentés nem segíti az ittenieket, hogy megértsék a problémádat, hiszen ellentmondásosak. Majd kiderül, hogy van párod. Neki sem hiányoznál, ha csak úgy eltűnsz? Ő nem segít a problémád megoldásában?

Jó válaszokat, csak jól feltett kérdésekre remélhetsz itt is!

22. 55Judit (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 19:02
Jól van, ne mérgelődjél. Itt vagyok tök idegenen, és felajánlottam hogy segítek. A megoldáson gondolkodjál ha lépni akarsz. Pár nap, vagy pár hét, segítek lelépni.
21. 55Judit (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 18:59
Elhiszem hogy nem esik jól, viszont ezek a gondolatok fordultak meg a fejemben. Ezzel együtt segítek neked ha gondolod. Hogy vágj bele? Ott felülsz a vonatra, itt meg leszállsz. Azt a szállást amiről beszéltem fűtési szezonig elfoglalhatod. Van benne klíma, tusoló, 2 szoba, nappali, pici konyha, csak fűtés nincs. Egyszerű belevágni. Ugyanott van a tulaj faháza is, amiben őszig a 40-es lányával lakik. Ha jönni akarsz, beszélek velük.
2022. júl. 11. 18:48

Én amúgy nem értem az embereket.

Valaki kiírja hogy mi fáj neki, kiadja magából és akkor jönnek és rúgnak még rajta párat. Egy se gondol bele, hogy kerülhet még Ő is ilyen helyzetbe.

Ítélkeznek, elítélnek csak épp nem tudják a miértját.

Hosszú az élet, egyik pillanatról a másikra 180 fokos fordulatot vehet.

NE ITÉLKEZZ, NEM TUDHATOD MI VÁR RÁD!!!!

2022. júl. 11. 18:42

Hidd el nem rinyálás.

Olvasok minden javaslatot, ezer dolog megfordul a fejembe.

A kutya is jó ötlet, csak a párom nem engedi, macska van, de azt meg nem tudom elviselni.

A szállás ajánlatért is hálás vagyok, csak fogalmam sincs hogy vágjak bele.

Előbb utóbb az is eljön, hogy minden gondolkodás nélkül nekimegyek a nagyvilágnak.

Szerencsére ott még nem tartok, még van 1-2 barát aki tartja bennem a lelket.

55Judit, nem kivánom, hogy átéld azt, ami ennek a posztnak a kiirására vitt rá. Ne kerülj soha ilyen helyzetbe, vagy ha mégis oda jutsz, akkor jusson eszedbe amit most irtál. Neked hogy esne?

18. gigi> (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2022. júl. 11. 18:23
Nyilván nem kötelező, és én sem szeretném ha esetleg mégis befogadna egyet, aztán nem működne a dolog.Igen, csak jó szándékból irtam. Dönteni ő fog!
17. gigi> (válaszként erre: 14. - Levarosbukta)
2022. júl. 11. 18:19
Képzeld van 4.
16. 55Judit (válaszként erre: 15. - 55Judit)
2022. júl. 11. 18:15
De arra nem reagált. valószínű csak durcás a családra, idejött kicsit rinyálni, majd megnyugszik és minden megy tovább.
15. 55Judit (válaszként erre: 13. - Gigi>)
2022. júl. 11. 18:14

Biztos hogy jó szándékkal biztatod kiskutyára, de veszélyes. Nem ismerjük őt. Persze, elege lett a családból, de nem tudhatjuk ki volt a konfliktus okozója eredetileg. Én is jó kis társnak gondolom a kutyát, mellettem is élt egy 13 évig. De ő tudja hogy tudna-e felelősen gondoskodni róla. Mi nem ismerjük a körülményeit. A felelős kutyatartás iszonyú sokba van. Ha még orvoshoz is kell vinni, egy pokol. Egy átlag keresetű embert hirtelen le tud nullázni pláne ha műteni is kell.

Lentebb megvan én mit javasoltam ha tényleg pár napra akar kikapcsolni, abban szívesen is segítek mert a nyaralótulajdonost ismerem.

14. levarosbukta (válaszként erre: 13. - Gigi>)
2022. júl. 11. 18:10
Ilyet is csak az mond, akinek nincs kutyája.
13. gigi> (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 18:07
Erre egy kiskutya a legjobb terápia hidd el. 🐕
2022. júl. 11. 17:10
A család, a csalódás, a lelki bántás elől.
2022. júl. 11. 17:04
Már el is tűnt nem látjátok? 😀
10. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 17:00
Ne fizesd be a netet!
9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 16:54
Ki elől akarsz eltűnni, ha úgysem hiányzol senkinek?
2022. júl. 11. 15:53
Örökbe fogadnék egy kutyát,és vele együtt lelépnék egy csendes környéken levő vendég házba. A kutyus kihozna téged a letargiából,és ő örökre hálás lenne neked mert magadhoz vetted.
7. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 11. 15:42
Én elutaznék, ahovà én akarok.
2022. júl. 11. 15:24
Zárkózz be, függönyözz be, húzd le a rolókat, ne nyiss ajtót senkinek !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook