Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy segítsek a páromnak? fórum

Hogy segítsek a páromnak? (beszélgetős fórum)


17. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 20. 21:34
Ez hülyeség. Ha, mint férfi nem kellesz neki, nem tudod felizgatni egyszer sem. Esetleg eljátsza, hátha akkor hagyod békén végre, mert a háta közepére se kíván. Azt, hogy mi történt vele, tőle kellene megkérdezned egy másik beszélgetés alkalmával.
16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Bichi)
2022. szept. 20. 11:42

Igen sajnos! A színlelés is hazugság, nem értem miért csinálják ezt a nők! Ha nincs orgazmus, akkor addig kell “tesztelni” mi a jó, míg nem sikerül! A nőnek nem kellene megalkuvónak lennie! Ha saját magát csúcsra tudja juttatni, akkor a partnere is képes rá, csak addig kell csinálni, míg nem sikerül!

Szerintem a pezsgés hiányzik köztük! Az előjáték nem a szexel kezdődik egy nőnél!

15. Bichi (válaszként erre: 11. - 51683d1c00)
2022. szept. 19. 12:10

Így-így. A legtöbbnek totál fogalma nincs mikor színlel az asszony és mikor nem. És mivel fogalmuk sincs, hogy milyen a valódi, sosem tudják meg a különbséget :D

Azt meg végképp nem hiszem el, hogy ha a nőnek annyira jó lenne, ennyire nem érdekelné a párja...

Ezt teljesen kamu történet...

14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 12:06

Nem lehetséges, hogy a nejed egyre inkább elfordul a szextől?

A 20 év alatt mennyire volt változatos? Volt-e olyan alkalom mikor ő kezdeményezett?

2022. szept. 19. 12:04

Lehet egészségügyi probléma is a háttérben.

De bármi más oka is lehet. Első lépésként először meg kellene próbálnod visszahódítani. Lehet, hogy eltávolodtatok egymástól, és a szürke hétköznapokban már nem érzi a megbecsülésed, és nem érzi úgy, hogy nőként tekintesz rá.

De lehet, hogy a mindennapi problémák miatt fáradt és kissé depressziós. Ha túl sok a feladat és az aggódnivaló, nem jut energia másra.

Lehet, hogy az önképével van gond. Úgy érzi, hogy már nem szexi, ezért azt hiszi, már nem kívánod úgy.

Bármi lehet. Mindenesetre az intimitás visszahozásával lehetne kezdeni.

12. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 11:49
Hogyan telnek a napok? Mit csinálsz otthon? Hogyan viselkedsz vele? Miben segítesz neki? Vannak-e közös programok? Az első orgazmusa után miért nem rakod be a hancúrlécet?
11. 51683d1c00 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 11:42
A férfiak sokszor szeretik felhozni,hogy 2-3X is orgazmust adnak egy nőnek...én meg nem hiszem el,(főleg ilyen háttérrel,nem tekint férfinak)mert vagy nem tudják számolni,vagy csak színleli a nő,és épp ezért tévedésben vannak a férfiak,akár 40!! év házasság után is,ha hiszed ha nem.
10. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 11:40
2-3 x te meg semmi? Valaki túl gyors, valaki meg túl lassú. Egészség rendben?
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2022. szept. 19. 11:33

Még hozzátenném, nem a párodon kell segíteni, mert tőle le is vághatod, mint írtad, hanem magadon kellene segítened, hogy tudd visszahódítani.

Ahogy írod beizgatod, elnevettem magam, mintha egy gépről beszélnél felkurblizod, "oszt gyerünk neki lehet esni. Csak ő nem egy gép, egy érzékeny nő, akinek ott van az anyagi bizonytalanság is a fejében.

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 11:28

Valószínű, mint társat elfogad, még szerethet is, de pasiként nem jössz be neki.

Írtad nem álltok jól anyagilag, valószínű nem tudod biztosítani az anyagi biztonságot, lehet ettől, mint hím leszerepeltél.

Vannak olyan nők, akiknek az anyagi biztonság is kell, hogy a férfit FÉRFI-ként tudja elfogadni.

Szép, vagy nem mindenki döntse habitusa szerint, de ez van.


Ha nem bírod így válj el!


Tarthatsz szeretőt is, de az sem ingyen van, plusz a lebukás is benne van a pakliban.


Említetted, ha tőle nem kaphatod meg, akkor másnál próbálkoznál? Ha igen

, mi volt a válasza?

7. e620d9d97b (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 11:20
Nem azért, de fogalmazhattál volna világosabban.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 51683d1c00)
2022. szept. 19. 11:13
mivel 20 éve eggyütt vagyunk,tudom mit szeret,és egy nönél is vannak jelek mikor orgazmusa van,de ezt nem kell részleteznem remélem..
2022. szept. 19. 11:03
Házasságon kívüli kapcsolatot kell keresni. Ettől még nem kell elválni. Szerintem.
4. e620d9d97b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 10:59
Már nem akar téged. Nem érdemes.
3. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 10:54
"2-3szór" azt hogyan számoltad meg?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 19. 10:48
Nem érdemes.
2022. szept. 19. 10:36

Az egész kb. egy éve kezdödött,anyagi gondok stb....

Szóval nem szeretkeztünk a nejemmel,ez igy nem igaz,szóval ha beizgattam 2-3szór is elment,de én hoppon maradtam,max azt mondta - csináld magadnak-

Egy pár napja beszélgettünk erről akkor azt mondta -értsem meg- (engem meg ki a túró ért meg).

Szó szó addig jutottunk,hogy "leis vághatom"mint férfi nem kellek neki.Ugyan akkor azt mondja hogy szeret...

Nem tudom mit csináljak,20 éve vagyunk eggyütt,nem szeretnék szakitani,de ez igy számomra kínszenvedés,főleg az esték amikor mellém fekszik,beizgulok de tudom hogy felesleges..

Már attol félek,hogy amikor lehetőségem lesz akkor fogok begörcsölni,akkor meg azért nem lesz semmi.

Mi történhetett az párommal,érdemes birkoznom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook