Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy mentsem meg a házasságunkat! fórum

Hogy mentsem meg a házasságunkat! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
263. zsike88 (válaszként erre: 259. - Eb62d25e47)
2011. dec. 3. 19:19

Sajna ilyenkor általában a pasikkal nem lehet beszélni. Nem hiába nem jár haza... nem akar beszélni róla.... Ha egy pasi nem hajlik a beszédre csak annál rosszabb ha erőlteted...

Mellesleg valószinűnek tartom h a férje sem tudja, hogy mit akar mert ha tudná akkor vagy békülne vagy lépne...

262. spinneli (válaszként erre: 235. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 19:19
Sajnálom, hogy ennyire rossz tapasztalataid vannak.
261. csúcshatás1 (válaszként erre: 258. - Cica811)
2011. dec. 3. 19:09

nem ellensdégek. csak ellenségesek azzal, aki egyedülááló, és racionálos okokbol nncs pasi mellette. talán mert nem olyan hül.ye, és nem annyira elnézö. és erre rigyek eztek a nök, ezért szolnak le. téged nem szoltalak le. söt! irtam, hogy ne magadat hibáztasd, ne kicinyeld le magad egy hül.ye pasi miatt.

és igen, én is sajnálom, hogy nem tartozhatok a férjes nök boldog táborába, de meg kell valljam, azért nem, mert ez nem létezik. ez megalkuvás. has nem az lenne, lásd be, te is együtt lennél a férjeddel, mert a szeretet nem tür sem megcsalást, sem elhagyást, melletted áll mindenben, és eröt ad. de nem adott. mert nem létezik.

söt, inkább anyagi veszteséggel jár. hát ez elég gáz. a kényelem mindennél fontosabb, pláne egy csaló pasinál. igen, a pénz az elsö,. aztán a férjünk. és mondom ezt nem csalódva, hanem reálisan. jobb egyedül a gyönyörü kéródban, luxusmod berendezve, pénzzel, jo göncökkel csücsülve, mint pár pár év egy trógerral, majd csövesen valami csöves ronda lakásban, ahol lehet van csótány is vagy patkány.

260. zsike88
2011. dec. 3. 19:04
Szerintem aki nem segítő szándékkal irkál ide... csak azért h magát fényezze és másokat leszóljon az mehet is.... Ennek a lánynak biztatásra van szüksége nem arra, hogy lefikázzák a viselkedését.
259. eb62d25e47 (válaszként erre: 216. - Zsike88)
2011. dec. 3. 19:03

Először valószínűleg nem ,de már eltelt pár nap ,és azt hiszem,ha egy nőnek nem is ,de egy anyának ,anyául kell továbbra is helytállnia.

Tudom hogy nehéz,de muszáj tartania magát.

Másrészt pedig ,amíg ugyanazokat a köröket járja a férjével ,addig nem ,hogy nem oldódik meg,de még gondolatban sem kezdődik el benne a "hogyan tovább" átgondolása,a megoldás keresés.


"Ő sem tudja mit akar a férje".


Talán megkérdezhetné tőle,beljebb lenne eggyel.

258. cica811 (válaszként erre: 256. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 18:59

Olvastam a hozzászólásaidat egy másik, ilyen jellegű fórumon, ott sokkal emberibb sőt, esendőbb vagy...


Lágyulj meg egy kicsit, hidd el, nem szabad az anyagban kotorászni és a pénzt az érzelmek elé helyezni.

Én a házasságom végére elszenvedtem egy teljes vagyonvesztést is, de ma sem tenném másképp, mert másképp szerintem nem érdemes, csakis közösen.


Drukkolok neked, mert te is csak arra vágysz, amire mi is.

Nem kell ellenségnek tekintened a férjezett nőket, lásd, én is voltam az, aztán most már nem vagyok...

De én be merem ismerni, hogy sajnálom, hogy már nem vagyok az.

257. eb62d25e47 (válaszként erre: 214. - B4ca0947f4)
2011. dec. 3. 18:58

Azt próbálom.

:)

256. csúcshatás1 (válaszként erre: 255. - Bbfd1052c7)
2011. dec. 3. 18:47
nem érdekel a meglátásod. számomra pedig nincs az a szomor magány, ahol szülnék, vagy elviselnék egy csaló férjet. szoval ahány ember, annyi féle. ne okoskodj. ismerettségi körömben senkinek sincs se gyereke, se férje. mégis elvagyunk.
2011. dec. 3. 18:04
Tudod nincs az a pénz,sem hirnév, sem hatalom, sem egzisztencia,sem külföldi utak, amiért én a családomat felcserélném a jólétre.
2011. dec. 3. 18:03
Vagy például itt a karácsony, és a többi ünnep, amikor mi marad neked? a wellnes.A család helyett.
253. bbfd1052c7 (válaszként erre: 249. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 18:01
Nekem meg az a véleményem az írásodról, hogy örülnél ha elmondhatnád, hogy egyáltalán valamilyen ember van melletted, nem csak kósza numerás férjes "vezérek", hanem pl. azokra a pillanatokra amikor rólad gondoskodnak mikor te vagy beteg és szükségben vagy.Nem véletlenűl váltál ilyenné.
252. cica811 (válaszként erre: 249. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:42

Minél több hsz-t írsz, annál jobban igazolod, hogy komoly problémáid vannak, voltak. Nagyon sajnálom, - nem lekezelően akarom írni - hogy ennyire kiábrándult vagy!

Ráadásul, hogy ennyire hangsúlyozod, hogy te mennyire csinos és izgató vagy, hmmm. Ez is teljesen relatív.

Ne legyél már ennyire kemény és kíméletlen!

251. csúcshatás1 (válaszként erre: 247. - Júliusi)
2011. dec. 3. 17:37

nem is akartam szimpatikus lenni. a tényeket irtam meg. amiröl nem tudtok. mert ti férjes asszonyok vagytok elszállva magatoktól, lenéztek mindenkit, aki egyedül van, önbizalomban nincs hiány. azt hisztek a férjetek hüségesek?? hát nem. kb 1 százalékuk, a többi mind csal.

a nevem pedig egy filmcim...., épp ez ugrott be. nem önteltség, de te az vagy...., mert azt hiszed minden tökéletes a férjeddel. ja...amig meg nem lát egy jó nöt... :)

250. 9536810fa1 (válaszként erre: 249. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:34
.. a pasi már előtte se tisztelte a feleségét... én inkább azt mondanám, az ilyen nő saját magát nem tiszteli.
249. csúcshatás1 (válaszként erre: 244. - 9536810fa1)
2011. dec. 3. 17:33

nem hát. mert a csinos csajnak se kéne egy lalekaott férj, aki gyerektartással küzdene, meg a megemelkedett svájcifrankhitelét nyögné. :)

csak milyen tartás van abban a nöben, akit egyszer mgcsaltak, egy nálánál sokkal izgatóbb szebb csajjal, és még ezek után vissza is fogadja?? a pasi innentöl nem tiszteli a feleségét, csak vele van, mert ö legalább mos rá, meg csövezik vele.

2011. dec. 3. 17:31
.. az, hogy milyen pasikat válogattál magad mellé, az téged is minősít, tehát én kicsit visszafogottabban bánnék a jelzőkkel.
247. júliusi (válaszként erre: 240. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:31

Nem lettél szimpatikus ezzel a hozzászólásoddal...

Nagy az önbizalmad,erről már a nickneved is tanúskodik...

246. csúcshatás1 (válaszként erre: 241. - Cica811)
2011. dec. 3. 17:29

tapasztaltabb vagyok, igen, mert sok pasim volt, jó nagy sza.rok :), tanultam belölük.

és amikor pofára estem, már elöre szűmtottam rá, ezért is nem terveztem vagy nagyon komolyan, vagy közös anyagiakat5 semmiképp, mert a pénz sokkkal sokkal fontosabb egy pasinál. az az elsö. aztán a pasi. ezért is vagyok elövigyázatos. amikor5 pofára estem, fájt egy picit, majd el is felejtettem, és örültem, hogy anyagilag nem károsodtam, mint sok más nö, akik nem gondolkodnak elöre. és ez feldob mindig. nem az a szomorú, ha elhagynak, hanem az, ha pénzt buksz. sokkal rosszabb szegényebben, mint egyedül.

245. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 243. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:28
Nem,ez úgy hangzott,hogy unalmas vagy már!!!Mondom,engem nem csaltak meg,nem is fog a párom.Ennyi.Kár túl ragozni.Csak mert te sérült vki vagy,aki azt hiszi mindent tud.Hova lenne a világ,ha igazad lenne??De szerencsére az ellenpélda több!!!!
244. 9536810fa1 (válaszként erre: 240. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:26
.. lehet, de ilyenért nem akarják elhagyni a családjukat... egy kósza numerára sajnos tény, hogy szinte mind kapható.
243. csúcshatás1 (válaszként erre: 242. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 3. 17:26

:) " hagyd már abba" ez kb úgy hangzott, mintha elfogadnád, csak fáj. sajnos ez pedig tény. a pasik, és r5engeteg nö is ilyen. egy kapcsolatban csak 1 személy ragaszkodik igazán , érzelmekkel. a máasik társ-vagy pénzfüggö, vagy szexet akar.

és naivak a nök nagyon.

2011. dec. 3. 17:23
Hagyd már abba...
241. cica811 (válaszként erre: 238. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:23

Ezt úgy kell értenünk: te tapasztaltabb vagy, azaz te már "pofára estél"?

Akkor te is naív voltál valamikor és te sem hallgattál az akkori tapasztaltabbakra...


Ne haragudj, nem akarlak bántani semmiképpen, és senkit sem, ezt mindenképpen szeretném határozottan kijelenteni!


Nők vagyunk, ki jobban ki kevésbé sérült...

Inkább segítsünk a rászorulókon!

2011. dec. 3. 17:22

nem láttam még olyan nös, gyerekes apukát, aki ne bámult volna, majd amikor egyedül volt, ne kedveskedett volna. minden korosztályból! még a nagyonöreg is! meg a nálam fiatalabb is. MIND!

ja, bocs, ti ezt nem ismeritek :)?? az persze más... :). a csinos, kihivó nöket minden pasi imádja, meg akarja a szerezni, udvarolnak, kedveskednek. bármikor, amikor csak akarom elcsalhatom magamhoz bármelyiket. nem teszem, csak irom BÁRMIKOR, BÁRMELYiKET! otthon csak eljátsszák a nyugis férjet, nem igy van. de ha nem hisztek nekem, majd koppantok, amikor úgy lelép, mint pár hsz-ban.

239. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 238. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:19
Vannak itt jó néhányan,aki talán tapasztaltabbak,mint te.Még én is akár.És én biztos vagyok benne,hogy SOHA nem csalt meg a párom,nem is tenne ilyet.A gyerekem életét rá merném tenni.Nem azért,mert naív vagyok!!
2011. dec. 3. 17:17
mért gondoljátok ezt? vagy csak naivak vagytok?? biztos... aztán majd lestek, ha mégis igazam van! kéne kicst hinni a tapüasztaltabbaknak..., akkor nem esnének ennyien pofára.
237. cica811 (válaszként erre: 235. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:15

Húúú, lehet, te vagy itt a legkiábrándultabb közöttünk...

Sajnálom, hogy ennyire cinikus és kemény vagy/lettél. Valami hasonlón mehettél át te is. Igy nagyon nehéz lehet élni...

236. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 235. - Csúcshatás1)
2011. dec. 3. 17:14
Ennyi hülyeséget egy hsz-be hogy sikerült belesűríteni?????
235. csúcshatás1 (válaszként erre: 226. - Cica811)
2011. dec. 3. 17:09

ez hülyeség. nem jobb, nem szebb nálad... mert ez mind relativ fogalom. számára épp megfelelöbb volt. vagy mert perverzebb, vagy mert több pénze van a nönek, vagy több mindent benyel neki. ennyi.

nem kell önbizalomhiányba esni, ha elhagynak, megcsalnak. az emberek ilyenek, tárgynak tekintik egymást, csak használják. szeretet nincs, csak sok buta nö hiszi eszt, hogy öket szereti a férjük.... persze.... azért költenek más nökre is. MEGCSALNAK BENNETEKET, férjes asszonyok! fogjátok már fel! mert a pasik imádják a nagyon csinos nöket bámulni, kipróbálni, ez az álmuk! és erre áldoznak! már mindannyiótókat megcsaltak. Ja, és MEGESKÜSZNEK, hogy nem csalnak meg, még sose tették! a szemedbe mondja, a szülei életére s megesküszik, de akár a gyerekére is.

234. cica811 (válaszként erre: 232. - Cf522aef3d)
2011. dec. 3. 17:09

A jókívánságodat mindenképpen köszönöm, kedves vagy!


Viszont a "negatív emberek negatív történéseket vonzanak" féle közhelyekről mindenkinek mélyebben el kellene gondolkodnia, aki használja őket.

Mert természetesen nem kizárólag negatív történések vannak az életemben, tehát valószínű, néha sikerül pozitív emberként(is)léteznem...


A Nietsche féle idézet is divatos ez a "ha nem öl meg, megerősít". Hát szerintem én már nem akarok "erősödni"...


Én is kívánok szeretettel neked valamit: Légy hívő, Istenhívő ember. Ennél jobb nem történhet senkivel...

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook