Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha tudom egy játék nevét, hol kereshetem meg és hogy mentsem le hogy az ikonja képernyőn legyen? fórum

Ha tudom egy játék nevét, hol kereshetem meg és hogy mentsem le hogy az ikonja képernyőn legyen? (tudásbázis kérdés)

2009. nov. 20. 19:21

ez egy netes játék, tehát nem telepíteni kell (és ezért nincs a programokban), hanem csak böngészőből játszani, mint a flash-es játékokat?

akkor azt nem lehet helyben "a gépre" lementeni, mert azt fent van a neten. kell hozzá netkapcsolat, max ki tudod rakni az URL (azaz a webcíme) gyorsindítóját az asztalra, akkor az kinyitja a böngészőt és behívja neked a játékot.

Sokféle játék van, inkább mondd meg a nevét, és megmondom, mit kell csinálj!

2009. nov. 20. 16:19

Szia, hogy indítod el a játékot, a Start menü, Programokban megtalálható?

Akkor hívd elő és mozgasd rá az egeret, de ne kattints rá a bal gommbal, hogy elinduljon, hanem jobbgomb, Küldés menü (itt lehet, tököl egy kicsit a gép), majd az Asztalt válaszd.

Utána az asztalon lesz a gyorsindító ikonja.

2009. nov. 20. 16:02
Ha tudom egy játék nevét, hol kereshetem meg és hogy mentsem le hogy az ikonja képernyőn legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook