Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan kezeljem anyámat? fórum

Hogyan kezeljem anyámat? (beszélgetős fórum)


10. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2023. máj. 5. 10:09
Küldjék haza a nagymamát. 500 km.-re lakik, nyilván ott alszik, nem is alakulhat ki a család rendszere, ha ott van egy harmadik, aki ráadásul csak bosszantja a fiatal szülőket. Vagy a lánya, vagy annak férje mondja, hogy nem kell itt lenni.
2023. máj. 1. 20:16

Igen, szerintem is lehetnél egy kicsit toleránsabb.


Szerintem, nem miatta lettél depressziós szülés után de, hogy azért nem bírod elviselni, mert depressziós lettél az biztos.


500 km-re lakik tőletek, mit szeretnél kezelni ilyen messziről?



Komolyan nem értek sok embert. Miért kell háborogni mindenen?

Meghallgatod mosolyogva, bólogatsz, aztán úgy csinálod, ahogy neked tetszik.


És mindenkivel ezt kellene csinálnod, és nem háborogni.

8. levarosbukta (válaszként erre: 1. - 768c963259)
2023. ápr. 30. 12:55
Basszus, nem igaz hogy nem tudod azt mondani neki hogy jól van anyukám, köszönöm és azt csinálsz amit akarsz? Felfújt probléma igy hogy ilyen messze lakik.
7. csemár (válaszként erre: 1. - 768c963259)
2023. ápr. 30. 12:28

Akárhogy, csak ne LE!

(A fórumod címében az van, hogy "kezelni" szeretnéd.)


(Azért ne, mert az anyukád. A gyereked meg az unokája. Abból, amit itt megosztottál, számomra egyértelmű, hogy mindkettőtöket szeret.

Sajnálom, én azt látom, hogy benned kisebb a ragaszkodás iránta.)

6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2023. ápr. 30. 11:57
Ki csináljon mit?
5. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Boldogzokni)
2023. ápr. 30. 10:54
Szerintem meg egyszerűen küldd haza. Ha van férjed, kérje meg ő; most tessék hazamenni, ketten elbírunk egy picivel, úgysem lehet itt amíg felnő.
4. Bichi (válaszként erre: 1. - 768c963259)
2023. ápr. 30. 10:06

A szülés utáni depressziód nem tőlük lett, de ahogy már írták, teljesen jó helyzetben vagy, hogy még nem is egy városban éltek. Annyira egyszerű így ignorálni, bontod a hívást és ennyi, akár fel sem veszed neki.

Ha tényleg ilyen, amilyennek írod, akkor még lelkiismeretfurdalásodnak sem kell lenni...

2023. ápr. 30. 08:54
Nem szeretek pecsétet nyomni senkire, de azért olvasd el a borderline-os anyákról szóló cikkeket, hátha tudnak segíteni.
2023. ápr. 30. 08:53

Nagy szerencse, hogy nem együtt, vagy közel éltek. Így felnőttként, anyaként lehetőséged van meghúzni a határokat. Ő változni már nem fog, de te sokat tehetsz a saját és a gyereked lelki egészségéért.

Viszont erősnek kell lenned. Hidd el, egy netes hívást sokkal könnyebb megszakítani, mint személyesen elhagyni a helyszínt :)

Amikor így beszél veled, komoly hangon közlöd, hogy fejezze be, vagy bontod a vonalat. Ha nem teszi, bontod. Egy idő után tanulni fog belőle minimálisan.

Kitűzhetsz olyan témákat, amiről szólsz, hogy mostantól nem lehet beszédtéma. Például a gyereked öltöztetése a te dolgod, felnőtt vagy, anya vagy magad is, a te ügyed. stb.

2023. ápr. 30. 08:38

Sziasztok, tok jo volt a kapcsolatom anyammal, mig megnem szuletett a kisfiam. Onnantol nagyon rossz a kapcsolatunk, allandoan oktatna ki, es hiaba kerem, hogy mit hogy szeretnek, nem veszi figyelembe, vagy beszol, hogy ot ne oktassam ki, mert mar fel nevelt 2 gyereket.



Pld.: mondom helyesen beszeljen vele, o azert is hibasan fog, mondom ne mondjon csunya szavakat elotte, azert is mond, akkor allandoan meg 2 es fel ev utan is szo szerint, gunyosan nevet, mert csaszaros vagyok es nem rendesen szultem, mert en nemtudom mi az igazi szules. Akarmit mondok, rogton provokalasnak veszi. Nemtudom, h sz.rjam ezeket le es ne vegyem magamra.



Szules utan eljott 2 hetre "segiteni". Inkabb had ne irjam... Minden nap: miert sirsz? Hagyd mar abba!!!!! Itt az egeszseges gyerekeed te meg sirsz???? Ne szoptasd mar, nemlatod h a tejedtol sir? En se szoptattalak. Akkor hozott egy ruhacskat amibe akarta h vigyem orvoshoz, mondom neki, hogy en mar vettem, es azt fogom ra adni. Elkezdett o sirni, hogy minek van itt ha ugy sem halgatok ra??? O megy haza a g.nyoba. 😳 Es erre megalitott apam, aki meg leszidott, h LEGYEK ANYAMMAL KEDVESEBB (EN), MERT O MOST ELEGGE ERZEKENY.


Lett egy eleg kemeny szules utani depressziom is toluk.



500km vagyunk egymastol, nem latom ritkan, csak webcamon, de a vernyomasomat ugy is feltudja huzni.



Nem ertem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook