Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hirtelen rámtörő hányinger, mitől lehet? fórum

Hirtelen rámtörő hányinger, mitől lehet? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 14. 05:49
a terhessegtol kezdve sok dolog okozhatja.
2014. ápr. 16. 08:08
Agyi zavar... Pölö szélütés jelentkezik hirtelen fellépő erős hányingerrel.
10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - NeAddFel)
2014. febr. 15. 02:16
Érzelmi túlterheltség.
2014. jan. 29. 13:48
Nekem reflux miatt van hasonló. De néha kimerültség is okozza.
2014. jan. 29. 01:30
Velem is előfordult az elmúlt 2 hétben párszor, nekem egy jó kis influenza vírus okozta. De valóban terhesség, epebántalom és az is okozhatja, ha valamit lelkileg nem tud feldolgozni az ember, undorodik.
2014. jan. 28. 17:05
epekő is lehet, egyik ismerősünket most műtötték és csak ennyi tünete volt: állandó émelygés, hányinger
2014. jan. 28. 16:47

A Távgyógyészegyesület tanácsa: keresse fel kezelőorvosát.

Ugyanis itt a vírusos izémizétől a stresszen át a terhességig bármi előfordulhat, még úgy is, ha más is járt már így vagy úgy, meg ha nem akkor is.

5. NeAddFel (válaszként erre: 4. - Szafaripók)
2014. jan. 28. 14:55
Eddig 2x voltam fiúval (a kettő között nem telt el egy nap) és utánna 1 hétre rá volt, hogy hánytam ebből gondolom, hogy biztos nem terhesség miatt úgyanis kissé korai lett volna.
4. szafaripók (válaszként erre: 3. - NeAddFel)
2014. jan. 28. 14:44
Tudod, többen vagyunk, akik rendszeresen menstruáltak "időben" terhesség mellett is!!
3. NeAddFel (válaszként erre: 2. - 20e8f501cd)
2014. jan. 28. 14:42

Terhes biztos, hogy nem vagyok rendesen megjött a menstriációm időbe.

Igazából sose voltam egy hányós tipus 2 évente 1x ha beteg voltam de akkor tényleg mindent kihánytam.

Ez meg olyan fura mivel semmi előjele nincsen csak hirtelen rámtör aztán utána sincsen semmi bajom eszek is meg minden.

2014. jan. 28. 14:38

Első gondolat nyilván a terhesség.

Vagy gyomor gond, rossz levegő, olyan étel, evés utáni hirtelen mozgás?

2014. jan. 28. 14:34
Az utóbbi egy hónapban többször is előfordult, hogy a semmiből hirtelen hánynom kellett majd utánna mintha mi sem történt volna rendesen ettem is meg minden. Érzelmileg eléggé felspanoltam magam néha és mindig erre fogtam viszont mikor tök nyugodt vagyok is előfordul és mostmár megszeretném tudni, hogy miért. Ha volt már valakivel hasonló megköszönném ha leírná.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook