Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Higgyek neki vagy ne? Egy férfi külföldről.. fórum

Higgyek neki vagy ne? Egy férfi külföldről.. (beszélgetős fórum)


1 2
50. 55416fb8e2 (válaszként erre: 49. - N.M.B.)
2013. okt. 13. 18:38
attol, mert rad kattant egy vadidegen, nos ferfi, aki kulfoldon el es meg nem lattatok egymast, nem jelenti, hogy o a gancs nelkuli lovag, aki felkoti magat, mert elutasitottad, es te elszalasztottal egy remek ferfit a szivfajdalmad miatt :) amig nem talalkoztal egy ferfival es nem ismerted meg, nem tudhatod, hogy valojaban milyen ember, mennyi igaz abbol, amit magarol allit, es egyaltalan, hogy tetszene neked egy kicsit is. ha barmi dolgotok lenne egymassal, biztosan lesz idovel alkalom arra, hogy talalkozzatok (es nem ugy, hogy kimesz kulfoldre egy vadidegenhez, akit meg nem is lattal). talan megkeres, ha hazajon, es talan addigra te is meggyogyulsz :)
49. N.M.B.
2013. okt. 13. 18:06
Olvastam itt sok gúnyolódást,ám ehhez hozzáfűzném, a napokban elköszöntem tőle..keserűen fogadta,de mivel mindig azt helyezte előnybe amit én szerettem volna(mikor írjunk,hány órakor.meddig)ezt is elfogadta de azzal a kérésel hogy visszavár,ne tűnjek el!! Azóta a kedvenc oldalunkra alig lép be,holott naponta egy bizonyos időpontban "találkoztunk",és amit írtam,az ál adatlapomról is felkerestem,válaszolt ugyan de azt" Én mást várok és hiányzik,nem akarok veled ismerkedni"!Ennyit a rosszindulatú hozzászólásokról,reméltem nem csak gúny zúdul rám..Viszont mielött bárki kérdezné mért köszöntem el tőle,: mert szeretem a volt párom,ez az érzés felülkeredik így nem akarok mást hülyíteni,igaz a kapcsolatom is semmi már de a szívnek nehéz parancsolni,felüldiktálja az észt!
48. grizus
2013. okt. 1. 06:21
Én lekoptatnám, de hát én nem Te vagyok.
2013. szept. 30. 20:10
ha a hulyeseg es a naivitas fajna, orditanal!
46. 103cacdfd2 (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 20:09

valahogy csak kell pedalozni...

meg a sajat ingednek se higgyj!!

45. kisj
2013. szept. 30. 17:51

Természetesen hidd el minden szavát.

Olyan rendes, jóravaló embernek tűnik.

2013. szept. 30. 17:08
hahaha :D
43. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 17:03

Tuti letiltanám!

Ilyen a világon nincs,nem szabad naívnak lenni csak azért mert "odavan",vagy kedves :)

42. ina87
2013. szept. 30. 16:19
Hát ha szertö szeretnél lenni,akk nyugodtan válald be,lényegtelen h jó vagy rossz házaságban él akk is van családja azt meg ne gondold h te maradsz az akit nem fog át vágni,hamár a saját feleségét megcsalja(ná) téged is ugyan ugy kifog használni!
41. 84a7ff9743 (válaszként erre: 39. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 15:14

Igy van.Olyan nincs hogy két naív ember összetalálkozik....van a naív és a cselszövő.

Mindegy,Ő tudja,de ebből nem sok jó sülhet ki az biztos.

40. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Gnomo)
2013. szept. 30. 15:11
Igen de manapság a illendő a nők részéről is ilyen dumával indítani, hogy megsajnálja őket a lovag:)
39. 8bff41629d (válaszként erre: 37. - 84a7ff9743)
2013. szept. 30. 14:12
Hát...Abban még talán ki is egyeznék, hogy a topiknyitó kissé "elvarázsolt ember" lehet esetleg, de abban már egész biztos vagyok hogy a MÁSIK FÉL NEM AZ...Inkább egy dörzsölt, ki tudja hogy milyen hátsó terveket dédelgető figura lehet nagy valószínűséggel...
2013. szept. 30. 14:03

Én az ismeretlenül küldött szerelmes üzeneteknek nem hinnék.Vagy csak fűti a fejedet,vagy olyan ember,aki kitalál magának egy világot(mert a valódi az pocsék),és téged illeszt bele aktuálisan.

Én nem mennék sehová,megmondanám,jöjjön haza,találkozzunk.Aztán ha bemutatott a feleségének(:D már elnézést),és úgy látod,korrekt a helyzet,amit elmesélt magáról a ffi,akkor kezdj el egyáltalán gondolkozni azon,h jobban megismerd,és majd ha még akkor is oké,akkor menj ki hozzá..de jó sok pénzzel,h bármikor haza tudj jönni.

37. 84a7ff9743 (válaszként erre: 36. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 14:01

De komolyan gondoltam,és vállalom is.Ha ez által hülyének nézel,rendben elfogadom a véleményed.

De igen!Vannak ilyen vak és elvarázsolt emberek....hidd el tudom...mert voltam már én is sajnos.

36. 8bff41629d (válaszként erre: 34. - 84a7ff9743)
2013. szept. 30. 13:55
Ezt a hsz-t azért ugye te sem gondolod komolyan? Ha a topiknyitó belemegy abba a dologba amiröl írt, akkor attol tartok hogy nagyon nem lesz jó vége a dolognak...És ennek felismeréséhez nem kell szerintem sok sütnivaló...
2013. szept. 30. 13:34
TUDOD MIT, az az érzésem hogy egyikünkre sem fogsz hallgatni ugy is az lesz amit s szived diktal.
34. 84a7ff9743 (válaszként erre: 31. - 8bff41629d)
2013. szept. 30. 12:50
Nem biztos hogy ez ovodai szint...lehet csak egyszerűen annyira keresik a boldogságot,a szerelmet,hogy nem is gondolják át,és eszetlenül rohannak egyik hülyeségből a másikba...és ennek sosem lesz vége sztem.
33. 84a7ff9743 (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 12:46

Nem tudhatod kicsoda és milyen szándékai vannak.

Ne légy naív!

A sok szép szó,bók és kedvesség mögött,lehet maga a pokol van.

Ha annyira odavan érted és Te is akarod őt,akkor Te diktáld az iramot és a feltételeket,ne Ő.

Nem szabad hinni manapság annak sem,aki csak kérdez!

Tisztelet a kivételnek.

32. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 12:42

eszedbe ne jusson kimenni egy vadidegen ferfihoz kulfoldre. ha annyira meg akarod ismerni, talalkozz vele, amikor hazajon, nyilvanos helyen.

ha egy ferfi meg sosem latott es szerelmes uzenetekkel zaklat szinte, az vagy nem normalis, vagy tudatosan csinalja ezt, hatarozott cellal, es biztos lehetsz benne, hogy koze nincs az erzesekhez. ujsagot olvasva, hiradot nezve eppen eleg sok borzaszto dolgot tudhatsz meg, nem kell rizikot vallalnod

nem tudom, hany eves vagy, de nehany irasban tett szerelmi vallomastol meg nem kellene hatast dobnod. konnyen meglehet, ha talalkoztok valaha, te leszel az, aki gyorsan menekul majd :)

2013. szept. 30. 12:06
Az ember elolvasta a nyitóüzenetzet, aztán most azon töröm a fejemet, hogy ez a történet egy vicc-e csak, vagy ilyesmi valóban létezhet...Bízok benne őszintén, hogy hátha csak egy vicc...(Amúgy néha olyan érzésem van sokszor,olvasgatván a hoxa különböző topikjait, hogy némelyek lélekben még mindig jórészt megmaradtak az óvodai szintjükön...Még felnőtt fejjel is...Érdekes ez a jelenség azért nagyon...)
2013. szept. 30. 12:05
Jozsi.38, a pasi felesége itthon van, tehát nem vele él, már a második hsz.- ből kiderült.
2013. szept. 30. 12:01

nekem ezzel kapcsolatban olyan apróságok jutnak eszembe, hogy:

1.)hol fogsz lakni két hétig? hazavisz a zasszony mellé, hogy anyukám, hoztam egy új ágybetétet, megújítani a házaséletünket? ő fogja finanszírozni a kintlétedet vagy te?(szállás,étel)

2.) oké kivisz. hogy jutsz haza? vagy te is keresel ott munkát magadnak, és addig eltart?

ezek csak olyan napi szintű földhözragadt problémák, de fontos apróságok, szerintem :)

2013. szept. 30. 11:56
Mindegy fő az óvatosság!
27. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 11:53
Igen a munkakör és a nyelvtudás sokat számít. Nyilván egy az adott ország nyelvét jól beszélő diplomával rendelkező ember tud válogatni és a fizetése is jó. Míg egy muszájból külföldön munkát vállalót sokszor az ottani éhbérét foglalkoztatják, éppen kitudja fizetni a lakásbérleti költségét, ha egyedül próbál lakni, ha meg nem akkor olyan munkásszálló jellegű :SS
26. githaj
2013. szept. 30. 11:51
Menj vele nyugodtan, jól használjon ki, sztán vagy hazajossz saját lábadon vagy nem.
25. Gnomo (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 11:44
:D egy újszülöttnek minden vicc új, jelen esetben, akinek még nem volt ilyen "kamudumás" pasija az könnyen belecsúszik a hálóba, egyszerű naivitás.
24. dogiz (válaszként erre: 20. - Emília Horváthné)
2013. szept. 30. 11:40

:DDDD 3 - 4 jelenetet láttam az utóbbi egy hónapban, de ezt épp igen, mert a reklámban is ezt nyomják. Elsőre nekem is ez jutott eszembe, a nős asiról.

Hát inkább NE!!!

23. gribedli*** (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2013. szept. 30. 11:40
Ez a munkakörtől is függ, hogy 15-16 órát kell-e dolgoznia, de a szabikérdés, hát szerencsés esetben, ha nem feketén dolgozik, 3 hétnél több szabit nem tudok elképzelni. Ezt külföldieknek meg szokták előlegezni, hogy egyben is kivehetik, így hosszabb otthontartózkodásról van szó. De jellemző, hogy amikor nincs meló, akkor sózzák rájuk. Jó, törvényes keretek között is általában a szabi feléről a munkaadó dont és a másik feléről meg a dolgozó vagyis nem mindenki veheti ki egyben és nem mindig akkor amikor akarja, ha ez az adott munkával ütközik. Jár neki, de a munkaadónak a felébe van beleszólása és gyakori még, hogy valaki inkább pénzre váltja a szabiját, ez is egy megoldás, mindenesetre igen, nekem is furcsa, hogy 1-2 hét ilyen szexüdülés jellegű dologgal próbálkozik:)
22. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Emília Horváthné)
2013. szept. 30. 11:36
Én nem láttam ezt a sorozatot, sőt egyiket sem nézem, de lehet, pont ezért számomra mosolyogtató egy sorozatra hivatkozni. :DDDD
21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2013. szept. 30. 11:34

Én arra gondoltam, hogy vannak olyan fenntartott házasságok, amik csupán papíron azok. Többet is ismerek, hogy ez mire jó???..... fogalmam sincs, de létezik.

Bizonyos ágazatokban meg nem mindig kapnak szabadságot. Lehet ezen háborogni, de látom sok magyart, magyar alkalmaz és szinte a 24 órából 15-16 órát dolgoztatnak le velük. Ismerkedni sincs idejük.

A fórumindítóhelyében én nem mernék kimenni, mert én túl óvatos vagyok, csak azért írtam, lehet ennek az említett pasinak tényleg semmi hátsó szándéka, még mondjuk őszinte is, mert nem tagadta le van felesége is.

Ez a téma ennél sokkal bonyolultabb, hogy egy igennel, vagy nemmel lezárja az ember.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook