Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Higgyek neki vagy ne? Egy férfi külföldről.. fórum

Higgyek neki vagy ne? Egy férfi külföldről.. (beszélgetős fórum)


1 2
20. Emília Horváthné (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 11:32
Szoktad nézni az éjjel nappal bp.? Na ha elfogadod a pasi ajánlatát, akkor úgy jársz mint RITUS.!!!:(
19. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 9b10f3d7ff)
2013. szept. 30. 11:24
Ha külföldön dolgozik, akkor is teszem azt, van 3 hét szabija, szóval úgy tudom elképzelni(még mindig, ha normális emberben és nem stri-iben gondolkozunk), hogy vagy kimenne hozzá a fórumindító és munka után láthatná, amúgy meg egész nap egyedül lenne, vagy pedig a saját szabiját áldozná fel erre a pasi, amit itthon tölthetne a családjával, és ezt ugye valahogy ki kell magyaráznia az asszony előtt is. Mindezt, ha úgy próbálok közelíteni a dologhoz, hogy nem egy szélhámosról van szó, hanem tényleg igaz, hogy házas és külföldön dolgozik, mindenféle "hátsószándék" nélkül, ha a kufircot nem vesszük annak
2013. szept. 30. 11:23
Enissának teljesen igaza van, tapasztalatból tudom. Alapvetően nem baj az, hogy külföldön van, a nagyobb, hogy asszonyról hazudozik valószínűleg...
17. jozsi.38 (válaszként erre: 12. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 11:16
kimenni külföldre egy vadidegen pasival, mert szépeket mond? ha qrva akarsz lenni, nyugodtan, csak ne csodálkozz, ha eladnak vagy kiraknak az út szélére...
2013. szept. 30. 11:15

Amikor egy nő, férfi kimegy külföldre dolgozni,nagyon egyedül tudja érezni magát és egyre inkább elveszettnek , képes alábecsülni magát, mert a "bennszülöttek" ne igazán értékelik, főleg, ha nem rendelkezik kellő egzisztenciával. Nos ezek az emberek elkezdenek fantáziálni magányukban, milyen jó is lenne egy olyan ember akivel szót válthatnának. A házassága lehet megromlott és éppen az ő hibájából. Volt ilyen ismerősöm, jó képű értelmes, de valamiért sérült és annyira megzuhant, hogy aki 2 szép szót mondott neki azt azonnal magához szerette volna láncolni.

Az ő esetében jól végződött sok másoknál próbálkozás után a saját családját vitte ki a gyerek miatt, de végül a feleségével is minden rendbe jött.

Ha a lelkednek jól esik a szép szó, beszélgess, ebből még bajod nem lesz, de fő az óvatosság, utazzon haza, ismerd meg itthon hazai terepen, majd eldöntöd, hogyan tovább. Tudod, szegény ember aki ígérni sem tud , főleg messziről. írásban és következmények nélkül.

2013. szept. 30. 11:14
Nemzetisege?
14. gribedli*** (válaszként erre: 12. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 11:12

Mármint milyen véleményt? Hogy most ez elítélendő vagy sem, vagy mit? Hogy menj vele, vagy sem? Én nem mennék. Amúgy is, a nyomozásod még csak azt bizonyítja, hogy azon az oldalon, ahol mindketten be vagytok regizve, nem válaszolt a másik regidről való közeledésre, de ez jelenthet sok mindent, pl. ettől még lehet máshol beregelve, ahol másoknak is udvarol, vagy ő is más néven ugyanott, vagy csak egyszerűen szeret egyszerre csak egy prédára összpontosítani és kész.


Maga az 1-2 hét, eljövök érted kocsival, hát nem tom, amik mostanában történnek, én csak úgy nem mennék el így. Külföldön is hova? Egyáltalán, semmi többet nem tudsz róla, még nem találkoztatok egyszer sem, és te még kérded, hogy belemenj-e?

13. bd5e718401 (válaszként erre: 12. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 11:09
Jól tolja a vakert, félig bekaptad a horgot.
12. N.M.B.
2013. szept. 30. 11:06

Kedves fórumozók!!:)

A célom az volt,hogy véleményt mondjatok egy ilyen pasiról:)) Mert az nekem is van.:)

11. gribedli*** (válaszként erre: 5. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 11:00

Ez most egy századik kamufórum?


Komolyan, ezt a kandumát még mindig van, aki nem ismeri? Még szép, hogy azt mondja mindenki, hogy otthon nincs semmi. Ez a kóbor szex bonton egyik alapszabálya:)

10. bd5e718401 (válaszként erre: 5. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 10:59
A szép szavakért beülnél egy autóba, hogy egy idegen oda vigyen, ahova akar?
9. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Bd5e718401)
2013. szept. 30. 10:58

Én is erre gondoltam! Azért volt jó a nyomozás, mert így kiderült, hogy a házas férfi csak őt akarja megnyomni, más esélyes nincs. Szóval ebben biztos, hogy nem játszik. Ez volt a kérdés ugye: vajon játszik-e velem...


:D

8. feb96fdf3a (válaszként erre: 5. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 10:56
Akkor meg ne hitegesd,húzd-halaszd.Zárd rövidre a dolgot .:))
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 10:56

Házas, de menj ki hozzá 1-2 hétre??


Higgyek neki vagy ne? Attól függ, hogy mit kell elhinned. :))))

6. bd5e718401 (válaszként erre: 1. - N.M.B.)
2013. szept. 30. 10:56
Azt elhiheted, hogy jól meg akar prücskölni.
2013. szept. 30. 10:54
Hozzátenném én sem értem,mert attól ha nekem azt mondja évek ótaa semmi nincs köztük mert ő haza se jött,hol láttam én azt..naivitás tudom,lényegében a vélemények érdekelnek.Ja és én részemről semmi 2belezúgás",csak jólesik a sok szép szó:)
2013. szept. 30. 10:53

Minden emberben van egy vészcsengő, van aki erősebben érzékeli, van, aki elhessenti.

A lényeg: ha ez szól, akkor menekülj!!!!!!!!!!

:-)

2013. szept. 30. 10:50

Mi a kérdés? Mit akarsz egy házasembertől? Szexet kapsz akárkitől. A csillagokat is lehazudja az égről bárki. Szerelmes? Úgy, hogy 3 hete írogattok az interneten? :))))

Ennek a vége előbb-utóbb az lesz, hogy te leszel a szerető, akik lekoptatnak, mert terhessé válik.


Feltétlenül lábtörlővé kell válnod, önként, dalolva?

2013. szept. 30. 10:49
??? És még kérdezed?
2013. szept. 30. 10:46
Sziasztok! 3hete egy közösségi oldalon bukkantunk egymásra,váltottunk pár szót,de mivel országon belül is messze lakna főleg hogy külföldön dolgozik én hagytam a dolgot! Igen ám csak ő pár nap múlva újra keresett,és ma ott tartunk hogy szinte könyörög értem,ami olyan furcsa..nem találkoztunk még,de hívott menjek ki hozzá 1-2hétre,el is jött volna értem,elvitt volna autóval! Szerelmes vallomásokat kapok,meg minden elérhető oldalamra ír hogy válaszoljak mert hiányzok,és a legrondább a dologban hogy én csináltam másik néven ugyanazon oldalon adatlapot próbára tenni nem.e csak játszik velem de nem!! Nem reagál idegen levélre,engem keres..Egy sármos 50es férfi,aki ráadásul házas..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook