Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hidegpárásító - segítsetek légyszi! fórum

Hidegpárásító - segítsetek légyszi! (beszélgetős fórum)


2009. márc. 24. 21:13
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2009. márc. 23. 22:20
Szia!Nekünk a macis van.Szerintem elég halk(bár más fajtát még nem is hallottam).A kisfiam minden gond nélkül tudott mellette aludni.A sógornőmnek viszont pingvineset tudtunk csak venni,mert a macis itt nálunk jelenleg hiánycikk.Szóval nekünk bevált.Minden jót!
2009. márc. 23. 22:15

Szia!


Nekün is macis Hauser van, egyáltalán nem hangos.

2009. márc. 23. 22:13
Kisfiamnak gégegyulladása volt, és két orvos is javasolta, hogy vegyünk egy hidegpárásítót. kinéztük a macis Hauser-t, de hallani még nem hallottam, hogy milyen hangos, tud-e aludni majd mellette a gyerek. A pingvineset már hallottam, az elég halk, de itt Egerben nem lehet kapni, a macisat egyszereűbb lenne beszereznünk, meg igazság szerint olcsóbb is, és a levegőt is tisztítja a párásítás mellett. Szóval szeretném ha írna valaki, akinek van ilyennel kapcsolatban tapasztalata, hogy érdemes-e ezt a fajtát megvennünk. Előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook