Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a jobb: a természetes vagy ultrahangos hidegpárásító? fórum

Melyik a jobb: a természetes vagy ultrahangos hidegpárásító? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 27. 21:08
ultrahangos.
2007. dec. 2. 21:54

Sziasztok!

Meg tudjátok mondani mi a különbség a filteres és az ultrahangos párásító között?

6. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 5. - Csingi-lingi)
2007. okt. 8. 12:45
Általában én fürcsi előtt kinyitottam az ablakot,majd bezártam,beállítottam a fűtést a megszokottra.Míg fürödtek a gyerkők már működött a párásító,így mire ágyba került tiszta és kellemes hűvös levegő várta bent,mikor elaludt kikapcsoltam.A fulladósabb éjjeleken szinte folyamatosan ment,ha kellett utántöltöttem...
2007. okt. 8. 12:40
Mi az ultrahangosat használjuk, nagyon meg vagyok vele elégedve. Lányom is elég fulladós, főleg télen a fűtési szezonban jön ki rajta. Én ilyenkor minden éjszakára bekapcsolom pár órára. Hasznos "ketyere".:-)))
2007. okt. 8. 12:39
Nekünk is ultrahangos hidegpárásítónk van.Szerintem nagyon jó.Én teljesen meg vagyok vele elégedve.A fiamnak vettük de a férjem asztmás(sajnos)és ő is azt mondta,hogy jobban érzi magát amikor úgy alszik,hogy be van kapcsolva.
2007. okt. 8. 12:38
nekünk filteres van,mikor kisebb volt a nagyfiam rendszeresen használtuk,sokszor befulladt,tavalyi év volt az első mikor nem,remélem kinőtte véglegesen
2007. okt. 8. 12:22
Nekünk van ultrahangos hidegpárásítónk,meg vagyok elégedve vele. Sajnos az én kisfiam elég sokszor befullad,és akkor nagyon intenzíven használjuk,de vigyázz,mert amikor használjátok,jól öltözzetek fel,mert meg is fázhattok.
2007. okt. 8. 12:12
Természetes (nedves filteren át szívott levegő elve) vagy ultrahangos hidegpárásítót ajánlotok? Van valakinek a természetessel tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook