Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ultrahangos hidegpárásítás és légmosás egyben. Van vki aki használ ilyen gépet? Mi a tapasztalat? fórum

Ultrahangos hidegpárásítás és légmosás egyben. Van vki aki használ ilyen gépet? Mi a tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


11. noedi (válaszként erre: 10. - Ancsa 37)
2011. febr. 5. 22:15

Szia Ancsa:)

Igen, nagyon köszi a tippet, tényleg jó dolog ez a készülék, pedig nem annyira hittem benne. Egyelőre csak a hálóban használjuk, mert 2o nm-re ajánlják, és annál nagyobb a nappalink. A hálóban egész jól felment a páratartalom, és működik a légmosás is, olyan friss a levegő ott, mintha a hegyekben lennénk. :)

Nagyon jó kis akcióban vettük: a férjem szúrta ki, hogy az aréna plazaban megszűnik a műszaki bolt, és féláron adták, vagyis 64e helyett 32e. Nagyon megérte szerintem!

Csak 1 valami spec. adalék wenta folyadék vagy mi kell hozzá, amit cserélni kell elvileg 2 hetente, de a géphez adtak kettőt ingyen, úgyhogy még nem kellett venni, így nem tudom az mennyibe kerül. Amúgy meg vízzel feltöltöd, és megy szépen. :) Mi már egyszer tettünk bele illóolajat is, azzal is jó volt. Hajrá, vegyetek, ha tudtok, szerintem érdemes.

2011. febr. 4. 14:02

Engem nagyon érdekel, mert még mi sem vettünk de folyamatosan rágom apa fülét - úgy látom, én vagyok a topikod leglelkesebb olvasója :-)

És pláne érdekel, mivelhogy a tippet én adtam :DDD


Hol vetted, hogyér adják, milyen "kiegészítők" kellenek hozzá később (és ezeknek mi az ára) és persze az s.k. tapasztalatokra is kíváncsi vagyok.

2011. febr. 2. 22:32
Na, mi végül vettünk egy venta Lw241-et. Ha érdekel vkit, most már tudok írni tapasztalatokat az első pár nap használat utáni benyomásokról...
2011. jan. 12. 21:44
Halllllllóóóóóóó, senkinek semmi tapasztalat???
7. Ancsa 37 (válaszként erre: 6. - Noedi)
2011. jan. 10. 17:38
ahhoz hogy kizárjanak, ennél ezért több kell :-)
6. noedi (válaszként erre: 5. - Ancsa 37)
2011. jan. 10. 14:22
egyelőre csak neten néztük, és nem akciós sajnos. itt: bonair. com (remélem, ez így nem számít reklámnak, mert nem szeretném, ha emiatt kizárnának...)
2011. jan. 9. 21:46
hol nézted és milyen akciós árat találtál?
4. noedi (válaszként erre: 3. - Ancsa 37)
2011. jan. 9. 21:43

na, ez jónak tűnik, megnézzük a férjemmel, és most be is van akciózva, elég jó az ára.

Mi ezeket néztük eddig, elég drágák... :(

AIR-O-SWISS 1355 és BONECO

2011. jan. 9. 21:38

Nem hülyeség :-) hasonló cipőben járok, a 15 hós kisfiamnak folyamatosan légúti problémái vannak, most épp hörghurutgyulladásból lábadozik. Ami pénzt gyógyszerre idáig elköltöttem...szóval inkább megelőzném az újabb betegséget!


Napok óta bújom a netet, idáig a Venta LW 14 a befutó nálam ár/értékarányban-a gyerekszoba elég pici, ezért ez a típus megfelelő lenne, de vannak nagyobb légköbméterre is, azok persze drágábbak.


Én is szívesen olvasnék sk. tapasztalatokat erről vagy más más típusokról, mielőtt bármit megvennék.

2011. jan. 9. 21:25

Kicsit bővebben: szeretnénk venni egy ultrahangos hidegpárásítót a lakásba, de olyan sokféle van, nehéz eligazodni, melyik a jó, amire érdemes beruházni...

Használ valaki közületek ilyen gépet? És mi a tapasztalat? Milyet érdemes venni?

Néztünk ilyen légmosós funkciósat is, ami a polleneket és a port is kiszűri. A férjem allergiás, nyáron nagyon hasznos lenne, meg van egy 10 hónapos babánk is, neki se árt a jó levegő. :)

De lehet, hogy ez a légmosás hülyeség, és csak átverés?

Köszi a segítséget előre is!

2011. jan. 9. 21:22
Ultrahangos hidegpárásítás és légmosás egyben. Van vki aki használ ilyen gépet? Mi a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook