Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házassági problémák fórum

Házassági problémák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
74. vacsa (válaszként erre: 70. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 17:44

Akkor küzdje le a szörnyű fájdalmát. Ugyan már, egy férfi nem gyerek. A saját feleségéről és gyerekéről volt szó. Ezek után én egy percig nem maradtam volna mellette tovább. A felesége élete legnehezebb perceit-óráit élte, a gyereke veszélyben volt...

Hagyjuk már hogy szegénykének szörnyű fájdalom volt bemenni az intenzívre...

Itt nincs mentség. Semmi.

73. Krisz42 (válaszként erre: 70. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 17:44
Édekes,hogy lehet,hogy az én férjem nem ilyen?Sőt,a környezetemben egyik férfi sem ilyen.Vannak bunkòk,de még ők sem ilyenek.Mertegy kis tisztesség mindegyikbe szorult.
72. Krisz42 (válaszként erre: 68. - Lolalola)
2014. márc. 3. 17:40
Hát ez tényleg furcsa.Bocs,de te azt gondolod,hogy igazán szeret?Vagy csak kényelmes neki ez az egész.Mert magától semmire nem hajlandó és lehet,hogy az anyja jól látta,hogy nem fog talâlni senkit,mert màsért nem nagyon tesz meg semmit,ha azért ki kell lépnie a komfortzónájából.Mellettem egy császáros nő volt,a férje északa is benn volt vele,csak pár órára ugrott haza hajnalban,aztán jött megint.Az én párom is.Hazament a nagyobb gyerekekért,lányom haját próbálta befonni,de rengeteg haja van,akkor fenékig is ért,úgyhogy kócos lett,de láttam az igyekezetet.
71. bubinana (válaszként erre: 68. - Lolalola)
2014. márc. 3. 17:40
Ettől a pasitól te ne várj semmit. Megváltozni sose fog...:(
70. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 68. - Lolalola)
2014. márc. 3. 17:39

Hány éves a gyereketek?

És, ha neki szörnyű fájdalom volt bemenni az intenzívre?

Ne hasonlítsuk már magunkhoz a férfiakat! Nagy a szájuk, de van olyan rokonom 1 nem tudott az apjához bemenni a kórházba.

2. egy másik az apja temetését nem bírta végig, elmnt és messze a temetőtől bőgött.

Az lényeg, hogy ha megkéred valamire, megteszi! Maguktól sok minden eszükbe sem jutna. Hány nő van itt? Ebből mennyinek szólt a férje, hogy ki kellene cserélni egy szőnyeget, vagy bútordarabot? És a férj védelmében : magyar ember evés közben nem beszél. Te meg ne cukkold itt magad, mert minden felnagyul!! :))

69. bubinana (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 17:38

Olvaslak! De..nagyon nem értek egyet veled!

A férj,igenis legyen a feleség mellett!!

Meg fordítva is..bárkivel szemben.

Ezzel minimum megadja a tiszteletet a párjának!

Aztán ha mégse ért bármely dologgal egyet azt egymás közt mondják meg. Ez a pasi nem igazán férj..:(

68. lolalola (válaszként erre: 66. - Krisz42)
2014. márc. 3. 17:28

Igen.:(

Pont ez bánt.

Hát ha rászólok, akkor teszi a dolgát... hát köszönöm.

Például ha már a gyereknél tartunk:

amikor megszületett, intenzív osztályra került - mármint a babánk. Első nap még jött a látogatásra. Második nap bejött ugyan hozzám, de mondta, hogy délután a látogatásra már nem jön vissza a babához, mert fáradt....:(((

Hát úgy kábé köpni nyelni nem tudtam az első pillanatban. Tudod, volt olyan apuka, aki már hónapok óta MINDEN egyes nap vidékről! jött látogatni a gyerekét. :( Neki csak pár napot kellett volna kibírnia. Jó ember!...

Mire meg tudtam szólalni, annyit mondtam, hogy most tűnjön a szemem elől. És remélem, majd a gyereke megérti, hogy túl fáradt volt őt meglátogatni az intenzív osztályon...

Persze,, délután visszajött.

67. Krisz42 (válaszként erre: 64. - Lolalola)
2014. márc. 3. 17:24
Nekem ez megalázó lenne.És igen,pont ez az,hogy te kiállsz érte,de tudják,hogy veled bármit lehet,mert ő úgy csinál,mintha semmi nem történt volna.Egyébként ezt nem mondtad neki?
66. Krisz42 (válaszként erre: 63. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 17:21
Èn itt nem sok férfit látok.De tudod lehet onnan is nézni a dolgokat,hogy ne adj isten nagyobb probléma van,akkormi lesz?Ha valaki esetleg meg akarja erőszakolni a feleségét,akkor még meg is kèrdezi,hogy esetleg arrébb menjen nehogy zavarjon?Jó ez durva példa,de bármi történhet,főleg a gyerekkel is,akkor ki fog kiállni mellette?Pont azért írom ezt,mert sokszor tapasztaltam,hogy milyen jó volt,hogy a fèrjem is kiáll nem csak mellettem,de egymásért mindig kiállunk,a gyerekekért is.Ez alap egy kapcsolatban.
2014. márc. 3. 17:21

A férjemet is bántották már. Én mellé álltam. Pl. a tulajdon anyja többször elmondta, hogy nem nézte ki a fiából, hogy valaha megházasodik. Na erre egyszer úgy reagáltam, hogy figyelj, nem is értem, ezt miből gondoltad, hisz egy jóképű, értelmes, vicces, jópasi! Az ilyenekre lecsapnak a nők.

Szóval még inkább túloztam is. Aztán jól meg is lepődött, soha többet ilyet nem mondott.

2014. márc. 3. 17:19

Tényleg szörnyű látni azt, amikor nem áll mellém. Olyankor nem az bánt, ha netán engem bántanak, sokkal inkább a férjem viselkedése.

Most itt nem arról van szó, hogy engem hú de sokat bántanak, hanem azt gondolom, én nem is mernék olyan nőnek egy fél rossz szót se mondani, ha tudom, hogy a férje keresztbe nyelne le.

A férjemtől senkinek nem kell tartania.

63. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 62. - Krisz42)
2014. márc. 3. 17:11

Ne haragudj, nem hiszem. Ilyen típusú, de szerintem rengetg férfi ilyen.

Ők nem reagálják túla dolgokat. Nem csámcsognak rajta, mint mi.Nézd meg, itt is ? férfi van, és mit mondanak. :))

62. Krisz42 (válaszként erre: 60. - Rinike)
2014. márc. 3. 17:07
Lehet,hogy csak akkor,ha a szomszédnem szól be,hogy miért is ápolja,majd csak akkor kell,ha a halálán van:)Erről az abizonyos mese jut eszembe,mikor mindig más ül a szamáron,esetleg cipelik,mert mindenki mást mond.Kb.ilyen a férje.Na,erre nem lehet építeni egy kapcsolatot sem.
61. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 55. - Vacsa)
2014. márc. 3. 17:07
Igen!! Véletlen, igazából senkiére sem akartam reagálni, csak leírni a véleményemet. :))
60. rinike (válaszként erre: 1. - Lolalola)
2014. márc. 3. 17:04
Ha beteg lennél, ápolásra szorulnál, akkor segítene, számíthatnál rá? Mert ha igen, akkor azért van olyan fontos dolog, amiben kiáll melletted.
2014. márc. 3. 17:04
A ferfi nem szereti az ilyen piti dolgokat; a tenyleges megoldast varhatjak el tole, nem az elmeleti diskurzust.
58. Krisz42 (válaszként erre: 51. - Lolalola)
2014. márc. 3. 17:02
Tudod lehet éldegélni egymá mellett,de nem úgy tűnik,hogy a férjed is annyira odalenne érted.Egyszer majd nagyon hiányozni fog az,amilyen az igazi szerelem.A kapcsolatotok nem èrzelmeken,hanem megszokáson és azon a magatokra kényszerített döntésen nyugszik,hogy ez így biztos jó.Házasság,mert ez az élet rendje,gyerek,mert ez a következő és elvagyunk,mert ez van.Nyugi van,mindketten elvagyunk a biztonságban.Nincs szerelem,vágy is csak annyi,hogy a szomszéd is lehetne,csak nehogy jöjjön valaki,akibe tényleg szerelmeslesz akár ő is.Te akkor majd úgy èrzed,feleslegesen áldoztad fel magad vagy ha te leszel szerelmes,akkor már bántani fog jobban az,amilyen....bár később az is bántani fog,hogy soha nem áll ki melletted.Szerintem legalább ennek meg kellene lennie,ha már szerelem nincs.Mert így összetartozás sincs.
2014. márc. 3. 16:58

Igen, egyet értek, hogy az elköltözős sztoriból is végül az jött le nekem, hogy azért milyen jó, hogy ő majdnem megtette értem, erre nem sok férfi lenne képes.

A mindennapokban akarom biztonságban érezni magam.

Hogy van kire számítsak.

De ő inkább másoktól fél.

56. jólfésült (válaszként erre: 51. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:53

Egyetértek, de akiben ez a probléma felmerül, az magán kezdje a csiszolást és ne a másikon.

Lehet egyébként nevelni a felnőtt embereket is, de ahogy a gyerekeket is elsősorban példamutatással.

55. vacsa (válaszként erre: 52. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 16:53
Ez csak véletlenül jött nekem, ugye? :)
54. a0c1361e44 (válaszként erre: 51. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:52

Ha ezt tényleg így gondolod, akkor mindenképp úgy kell az életeteket alakítani, hogy valóban érdemes legyen együtt maradnotk. Ne bátsátok egymást nem létező problmákkal. Mi lenne, ha lenne valós probléma? Deviza hitel, munkanélküliség, nélkülözés, stb.


Nem tudom mit vársz a fórumtól....Tippeket a megváltoztatáshoz? Te is változhatsz és akkor nem fog

53. Krisz42 (válaszként erre: 45. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 16:52
Én meg inkább beszólnék,mint hogy még tovább nézzem,hogy csalja.Egyébként természetes,ha bântja a dolog,vajon miért kellene jó képet vágnia ehhez?A férfi pedig szóljon vissza,ne az erejével akarja eldöneni,hogy kinek van igaza.Ez nem belekényszerítés valamibe,mindenkivel előfordulhat ilyen,nem azért szólt be,hogy a máik nekimenjen,de ha már ìgy történt,akkor pl.minimum szóba se állnék vele,de a féjem se .Nem kell verekedni,de minimum kérdőre lehetne vonni,hogy ezt hogy gondolta és a férfje helyében közölni,hogy vele keménykedjen.Tudod ha ilyen egy fèrfi,akkor nem az a megoldás,hogy az ő s*ggét nyalja,csak ne kelljen vállalnia még a párját sem.
52. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2014. márc. 3. 16:52

Így van. És örülj neki, hogy a férjed nem lökdösődéssel intéz el dolgokat.

Ami rátok tartozik, nyílván megbeszélitek.

Máshoz meg mi közünk? Tipikus női prolméma,hogy a férjünk nem szól bele dolgokba.

Én hányszor mondtam már: miért nem szólsz? Mi a véleményed?

Ő pedig azt mondja,; nem az ő dolga. Nincs igaza?

Végeredményben az hiányzik, hogy valakivel ezt-azt jól kibeszéld. Akar! Próbált "változni", még abba is belement, hogy elköltözzetek. De nem ment neki. És szereted, mert te is visszamentél. Valaki mondta: tul nyugodt az élet. Addig örüljünk, mert a baj jön magától is, nem kell keresni, aztán akkor be leszünk sz. va, és visszasírjuk a nyugalmat. :)

51. lolalola (válaszként erre: 50. - Jólfésült)
2014. márc. 3. 16:49

Nem akarom elhagyni. Meg sem fordult a fejembe! Nem is fogom elhagyni soha, és nem is tart ott a dolog.

Egyikünkben sincs ilyen vágy, hogy otthagyja a másikat. Föl se merül.

De az együttélés minősége is lehet sokféle.

Lehet építkezni, egyre jobban összecsiszolódni, hogy később se merülhessen ilyesmi fel az emberbe - mondjuk amikor a gyerekek már kirepültek.

50. jólfésült (válaszként erre: 1. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:46

Az a lényeg hogy jó ember. A többi csak tolerancia, elfogadás kérdése. A világon a legtöbb bajt a tolerancia, a másság elfogadásának hiánya okozza.

Az könnyen lehet hogy nem vagytok egymáshoz valók, de megváltoztatni őt akkor sem fogod tudni, ha a fejed tetejére állsz. Két dolgot tehetsz, vagy elhagyod, vagy elfogadod.

49. a0c1361e44 (válaszként erre: 46. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:45

Lassan csak azért lesz veled, mert ezt dobta neki a gép.

Remélem nem dörgölöd mindezt az orra alá, amiket itt leírsz!

48. lolalola (válaszként erre: 47. - Vacsa)
2014. márc. 3. 16:44
34
47. vacsa (válaszként erre: 46. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:42
Nem haragszol ha megkérdezem hány éves vagy?
46. lolalola (válaszként erre: 44. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:41

Hogy ő se azért akarjon velem lenni, mert ezt dobta a gép.

Mert amikor ilyeneket csinál, bárki azt érezné, hogy most akkor csak azért van velem jóba, mert örül, hogy van mellette valaki?

45. a0c1361e44 (válaszként erre: 40. - Krisz42)
2014. márc. 3. 16:39

Na ige, ilyen helyzetbe nem kerül mindenki. Nem lehet az érzelmeket úgy elengedni, hogy az legye a vége, hogy egy családban valaki kezet emeljen valakire! Én sosem merném megtenni azt, hogy egy férfinak beszólogassak, legyen az rokon akár, bár tudom, hogy nem jutna eszükbe megverni, de épp azért sem, mert nem is akarom kipróbálni, hogy vajon megver e? Az én férjem kiáll mellettem, de sosem kényszerítem olyan helyzetbe, hogy meg kelljen tennie. Nem keresek problémákat, hogy bizonyíthasa e remek tulajdonságát, hiszen nem akarom, hogy miattam a család széthulljon, meg egyébként sem. Mi értelme van annak, hogy balhézok egy rokonnal, akivel egyébként jó a kapcsoltom, majd ő nekem esik és elvárom, hogy mindenki verekedjen mindenkivel? Hol élünk?

Kell balhézni? Mindenáron? vajon anyuka és at iq hiányos pasi együtt van még?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook